Obľúbené logické hry zadarmo

Zpět Další

Logické hry online zadarmo - logickehry.sk

Hra - Kill The Creeper
V akčnej logickej hre Kill The Creeper budete mať za úlohu zabiť zombie príšeru. Aby sa vám to podarilo, musíte príšeru dostať do lávy. Toho docielite len za pomoci vhodného odoberania rozličných herných prvkov.

2,79 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Charge for Baymax
Charge for Baymax je zaujímavá logická hra, v ktorej budete mať v každom kole za úlohu dostať elektrickú energiu k robotovi. To sa vám môže podariť len pokiaľ vhodne pospájate vodivé prvky a vytvoríte z nich tak dráhu od zdroja k robotovi.

2,37 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Sneaky Mars Mission 3
Sneaky Mars Mission 2 je logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu vyrišeiť rozličné logické hádanky a úlohy v lodi mieriacej na Mars. Rozhliadnite sa po okolí, pozbierajte všetky užitočné predmety a v pravý čas ich vhodne využite.

3,01 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Disaster Will Strike 6 New Disasters
Disaster Will Strike 6 New Disasters je akčná logická hra, v ktorej bude vaším cieľom zničiť v každom kole všetky vajíčka. K ich zničeniu musíte vhodne využiť rozličné prírodné katastrofy, ako je napríklad zemetrasenie či pád meteoritu.

8,53 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cover Orange: Journey Gangsters
V logickej hre Cover Orange: Journey Gangsters budete mať za úlohu v každom kole ochrániť pomaranče pred útokom nebezepčných mrakov. K ich ochrane musíte využiť rozličné herné prvky, ktoré je potreba správne umiestniť na hraciu plochu.

7,40 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Breaking the Bank
Breaking the Bank je krátka logická adventúra, v ktorej musíte pomôcť hlavnému hrdinovi nájsť spôsob, ako sa vlúpať do banky. K dispozícii máte 6 možností. Vyskúšajte všetky a nájdite tu jedinú správnu, ktorá vás do banky dostane.

3,14 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Viking vs Zombies
Viking vs Zombies je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu pomôcť vikingovi zlikvidovať všetky zombie. K dispozícii budete mať obmedzené množstvo strieľ, ktoré môžete v každom kole využiť. Snažte sa každé kolo dokončiť na čo najmenší počet strieľ.

2,48 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - 3 Pandas in Fantasy
3 Pandas in Fantasy je logická hra, v ktorej sa s tromi pandami vydáte na dobrodružnú cestu skrz rozprávkový svet. Na začiatku hry budete musieť pandy oslobodiť zo zajatia a následne prekonať mnohé prekážky a nástrahy.

12,26 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Three Matches
V logickej hre Three Matches budete mať za úlohu rýchlo vyriešiť sériu matematických príkladov. Príklady sú stavané tak, aby odpoveď bola jedna, dva alebo tri. Napriek tomu sa snažte netipovať, pretože tak ztrácate život. Obtiažnosť príkladov sa navyše neustále stupňuje.

2,66 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Swish!
Cieľom logickej hry Swish! je dostať basketballovú loptu do koša. Pritom sa snažte loptu mieriť tak, aby ste behom hodu vyzbierali mince a zlatú muchu. K presnému hodu môžete využívať i rlzne plošiny a ďalšie herné prvky.

4,81 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Stacko
V logickej hre Stacko budete mať za úlohu naukladať na seba farebné doštičky presne podľa predlohy. Doštičky musíte preto postupne posúvať o jeden riadok nižšie tak, aby ste zachovali požadované poradie. Dokážete si poradiť so všetkými kolami?

3,18 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - SpinIn
SpinIn je zaujímavá logická hra, v ktorej budete mať za úlohu kameň označený diamantom dostať von z bludiska. V bludisku sa nachádzajú aj ďalšie kamene, ktoré vám blokujú cestu von. Aby ste ich prekonali a mohli sa dostať von musíte vhodne natáčať celé bludisko.

10,97 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Sofu Cafe
Sofu Cafe je podivná logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu vyriešiť rozličné hádanky a logické úlohy. Nachádzať sa budete v reštaurácii plnej podivných asijských mužov. Pokúste sa rozlúštiť záhadu, ktorá sa tu skrýva.

0,74 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Sneaky Mars Mission 2
Sneaky Mars Mission 2 je logická adventúra, v ktorej bude vašou úlohou dostať sa preč z kozmickej lode letiacej na Mars. K úteku budete potrebovať prekonať rozličné zamknuté dvere. V tom vám môžu pomôcť rozličné indíciie a predmety, ktoré na lodi nájdete.

3,01 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Push Your Hero
V logickej hre Push Ur Hero budete mať za úlohu dostať hlavného hrdinu k lietajúcemu tanieru. K rozpohybovaniu hrdiny budete využívať trampolínu, ktorou je potreba obratne manévrovať. Dávajte si pritom pozor, aby hrdina nespadol mimo hraciu plochu.

5,67 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné