Obľúbené logické hry zadarmo

Zpět Další

Logické hry online zadarmo - logickehry.sk

Hra - Black and White Escape - Castle
V logickej adventúre Black and White Escape - Castle bude vašou úlohou dostať sa preč zo zámku, kde ste ostali uväznený. Vo vašom okolí sa bude nachádzať niekoľko predmetov, ktoré musíte vhodne využiť alebo použiť ako indíciu k vyriešeniu logických hádaniek.

0,67 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Cube Escape: Theater
V logickej adventúre Cube Escape: Theater ostanete s hlavným hrdinom uväznený v divadle, odkiaľ sa musíte dostať. Využiť pritom môžete predmety, ktoré nájdete v svojom okolí. Poradiť si budete musieť i s niekoľkými logickými hádankami a úlohami.

13,32 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Black and White Escape Office
Black and White Escape Office je logická adventúra, v ktorej sa musíte dostať preč z kancelárie. Všetky dvere sú zamknuté, takže musíte prehľadať celú miestnosť a nájsť predmety, ktoré by vám mohli v úteku pomôcť. Pritom si budete musieť poradiť i s niekoľkými logickými hádankami a úlohami.

0,53 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Another Pretentious Game
Another Pretentious Game je logická hra, ktorá preverí vašu šikovnosť a plánovanie. Vašou úlohou bude v každom kole nasmerovať čiernu linku tak, aby narazila do farebných kolečiek. Pohyb linky však budete riadiť len na začiatku, následne sa bude pohybovať vlastnou zotrvačnosťou.

2,84 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Build Balance 2
Build Balance 2 je hra, ktorá preverí nielen vaše logické myslenie, ale i šikovnosť. Vašou úlohou bude v každom kole naukladať na seba všetky geometrické tvary tak, aby boli v dokonalej rovnováhe a žiaden z nich nespadol mimo hraciu plochu. Dokážete úspešne zdolať všetky levely?

2,59 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Balloons Vs Zombies 4
Balloons Vs Zombies 4 je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zlikvidovať všetky zombie Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne využiť rozličnú muníciu, ktorú máte k dispozícii. Majte však na pamäti, že v každom kole máte len obmedzený počet nábojov.

4,11 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Dimension Spy
Dimension Spy je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať hlavného hrdinu v každom kole do cieľových dverí. V ceste vám pritom budú stáť zamknuté dvere, ktoré je možné otvoriť len príslušným kľúčom a predovšetkým rôzny nepriatelia. Protivníkov sa môžete zbaviť vytvorením teleportu na vhodnom mieste.

8,75 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Bread Pit 2
Bread Pit 2 je zábavná logická hra, v ktorej budete musieť dostať plátok chleba do hriankovača. V každom kole pritom budete musieť vhodne využiť dostupné herné prvky a s ich využitím chleba nasmerovať správnym smerom. Snažte sa po ceste vyzbierať všetky plátky syra.

3,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Toms Cruise
V logickej adventúre Toms Cruise bude vašou úlohou pomôcť hlavnému hrdinovi menom Tom dostať sa von z hotelovej izby, kde ostal zamknutý. Okrem toho mu pomôžte nájsť i jeho ženu a stratenú peňaženku. Pri zdolávaní prekážok vám pomôžu veci, ktoré nájdete v okolí.

5,40 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - UniteSwap
UniteSwap je logická hra, v ktorej budete mať v každom kole za úlohu spojiť geometrické útvary rovnakých farieb. Toho docielite tak, že útvary budete medzi sebou vymieňať. Vymeniť však môžete len tie, ktoré majú rovnaký tvar.

0,29 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Abducted
Abducted je logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu dostať sa von zo starej opustenej budovy. Prehľadajte všetky miestnosti a nájdite predmety a indície, ktorý by vám v úteku mohli pomôcť. Podarí sa vám vyriešiť všetky logické hádanky a z budovy uprchnúť?

7,65 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Smells Like Art
Smells Like Art je zábavná logická adventúra, v ktorej budete sprevádzať hlavného hrdinu mestom a pomáhať mu zdolávať rozličné prekážky. Zbierajte predovšetkým predmety, ktoré nájdete a snažte sa ich vhodne využiť. Okrem toho nezabudnite i konverzovať s ľuďmi, ktorí vám môžu pomôcť.

12,87 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - VooDoo Boom
VooDoo Boom je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zničiť v každom kole jeden totem. K dispozícii budete mať bombu, ktorú je potreba za pomoci správnej interakcie s okolnými prvkami dostať tam, kam potrebujete. Okrem toho musíte i vhodne naplánovať jej výbuch.

6,36 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Spells and Orcs
Spells and Orcs je akčná logický hra, v ktorej musíte pomôcť čarodejníkovi zničiť všetkých orkov. K dispozícii budete mať rozličné kúzla, ktoré je potreba vhodne kombinovať a použiť na rôzne herné prvky tak, aby ste orkov zneškodnili.

6,66 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Tammy Jo Superstar
Tammy Jo Superstar je logická adventúra, v ktorej budete pomáhať hlavnej hrdinke upratovačke splniť si svoj sen - stať sa slávnou speváčkou. Aby sa vám to podarilo, musíte nadviazať kontakt s ľuďmi vo vašom okolí a vyriešiť rozličné problémy, ktoré na vás čakajú.

12,02 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné