Obľúbené logické hry zadarmo

Zpět Další

Logické hry online zadarmo - logickehry.sk

Hra - Temple of Knowledge 2
Temple of Knowledge 2 je zaujímavá logická hra, ktorá poriadne preverí váš intelekt. Vaším cieľom bude vyriešiť osem náročných úloh, ktoré vás dovedú k číselnému kódu k tajnému pokladu. Dokážete si so všetkými úlohami poradiť?

6,84 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Sinbad’s Journey
Sinbad’s Journey je logická adventúra, v ktorej bude vašou úlohou dostať sa preč z ostrova, na ktorom ste uviazli. Pokúste sa využiť pomoc miestnych obyvateľov a poraďte si so všetkými prekážkami a hádankami, ktoré tu na vás čakajú.

9,38 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Neuroff
V logickej hre Neuroff bude vašou úlohou úplne rozpojiť elektrické obvody na hracej plochy. Každú časť obvodu je potreba natočiť tak, aby nezapadala do okolných častí. Podarí sa vám úspešne vyriešiť všetky levely?

0,33 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Quash Board
Cieľom logickej hry Quash Board je postupne odoberať z hracej plochy všetky guličky tak, aby na konci zostala len jediná. Guličky môžete z plochy odstrániť vzájomným vyrážaním. Každý ťah si však musíte dobre rozmyslieť, aby ste sa nedostali do slepej uličky.

1,31 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Katjas Escape 2
Katjas Escape 2 je druhý diel logickej adventúry, v ktorej opäť budete musieť pomôcť hlavnej hrdinke dostať sa von na slobodu. Poriadne sa porozhliadnite po okolí a pozbierajte všetky veci, ktoré by mohli byť užitočné. Taktiež si budete musieť poradiť i s niekoľkými logickými hádankami.

6,51 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Pentanium
Pentanium je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu odobrať z hracej plochy všetky päťuholníky. Aby sa vám to podarilo, musíte päťuholníky spojovať po dvojiciach. Okrem toho musíte vhodne využívať i farebné päťuholníky, ktoré majú špeciálne vlastnosti.

16,16 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Neuron
Neuron je logická hra, v ktorej budete mať v každom kole za úlohu vytvoriť kompletný spojený obvod. Jednotlivé časti skladačky musíte preto vhodne natáčať, aby do seba dokonale zapadli.

0,33 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Repixel 2
V druhom pokračovaní hry Repixel 2 bude vašou úlohou opäť hádať rozpixelované obrázky. Obrázky musíte postupne zaostrovať, dokým nebudete schopný uhádnuť, čo je na nich ukryté. Čím menej pixelov zaostríte, tým viac bodov získate.

9,08 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Minesweeper
Minesweeper je nové spracovanie starej známej hry Míny. Cieľom hry je odhaliť všetky míny, ktoré sú ukryté na hracej ploche. Využívať pritom musíte čísla, ktoré označujú koľko mín sa nachádza v ich bezprostrednom okolí.

0,23 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Crafting Story
V hre Crafting Story budete mať dôležitú úlohu - vytvoriť svet podľa svojho obrazu. Na začiatku hry sa bude na Zemi nachádzať len niekoľko prvkov, ktoré musíte vhodne kombinovať a vytvárať tak z nich vietor, dážď či napríklad oheň.

5,28 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Katjas Escape
V logickej adventúre Katjas Escape bude vašou úlohou pomôcť hlavnej hrdinke dostať sa von z hrobky, kde zostala uväznená. Cesta k slobode je nielen plná prekážok, ale i hádaniek a úloh, ktoré poriadne preveria vaše logické myslenie.

5,01 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - FitIt Side
FitIt Side je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu naukladať na hraciu plochu jednotlivé časti skládačky tak, aby vytvorili požadovaný obraz. Spočiatku budú levely jednoduché, avšak obtiažnosť sa bude neustále stupňovať.

0,96 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Cover Orange: Journey Space
Prinášame vám ďalší diel logickej hry Cover Orange: Journey Space, v ktorej sa tentokrát vydáte do vesmíru. Vašou úlohou bude zachrániť pomaranče pred zlovestným mrakom. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne využiť všetky dostupné prvky.

7,55 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Jellies Throng
Jellies Throng je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zničiť všetky príšerky, ktoré sa nachádzajú na hracej ploche. Aby sa vám to podarilo, musíte príšerky dostať k ostňom alebo ich navzájom zraziť. K tomu budete využívať dostupné herné prvky.

4,79 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cat Around the World: Alpine Lakes
Cat Around the World: Alpine Lakes je ďalší diel úspešnej logickej hry, v ktorej sa tentokrát s hladnou mačkou vydáte k alpským jazerám. V každom kole bude vaša úloha rovnaká - dostať k mačke jedlo za pomoci vhodnej interakcie s okolnými prvkami.

9,68 MB | Logické superhry

Spustit Podobné