Obľúbené logické hry zadarmo

Zpět Další

Logické hry online zadarmo - logickehry.sk

Hra - Doctor Who Dalek Break-out
Doctor Who Dalek Break-out je logická hra na štýl Sokobanu, v ktorej budete musieť dostať všetky radioaktivné sudy na vyznačené miesto. Sudy môžete posúvať len tlačením, takže si dávajte pozor, aby vám neuviazli u steny alebo v rohu.

1,29 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Escape The Wrestling Ring
Cieľom adventúry Escape The Wrestling Ring je dostať sa von z uzamknutého ringu. Predtým než nájdete kľúč, budete musieť poriadne preskúmať celé okolie a vhodne využiť veci, čo nájdete. Okrem toho je potreba vyrieši i niekoľko zapeklitých problémov a prekážok.

0,71 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Capn Marcelas Winter Wonderland
Capn Marcelas Winter Wonderland je skvelá logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu pomôcť mladej pirátke. Tá dostala dôležitú zásielku, avšak nemôže sa k nej dostať, pretože kľúč od schránky uviazol v ľade. Dokážete ho odtiaľ dostať?

10,62 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Hole in One
Hole in One je postrehová hra, ktoré preverí vašu presnosť a dobrý odhad. Vašou úlohou bude trafiť loptičku do koša na jeden pokus. V niektorých prípadoch budete musieť loptičku odraziť od steny, aby bolo možné kôs zasiahnúť.

0,89 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Can You Escape Love
Can You Escape Love je netradičná logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu zastaviť šialenú ovcu. Aby sa vám to podarilo, musíte vyriešiť rôzne postrehové úlohy a logické hádanky. Taktiež hľadajte a vhodne využívajte predmety vôkol vás.

2,60 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - DNA LAb Rush
DNA LAb Rush je logická hra, v ktorej sa ocitnete v laboratóriu kombinujúcom sekvencia DNA. Vašou úlohou bude spájať na hracej ploche trojice rovnakých prvkov, čím ich odoberiete preč a navyše získate body. Okrem toho môžete využívať i rozličné užitočné bonusy.

9,17 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Zombie Society 2
V druhom diely adventúry Zombie Society 2 sa opäť vydáte do mestečka plného zombie, aby ste sledovali ich príbehy. Počas konverzácii môžete vstupovať do deja vybraním rôznych odpovedí.

10,20 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Yummy Nyamy
Yummy Nyamy je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou spojovať rovnaké ovocie a tým ho odoberať z hracej plochy. Aby ste mohli postúpiť do ďalšieho levelu, je potreba sa zbaviť všetkých prvkov zamrznutých v kocke ľadu.

9,77 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Zombie Society
Zombie Society je adventúra, v ktorej budete sledovať príbeh zombie žijúcich v malom mestečku. Príbeh je celý v angličtine, takže jej znalosť je nevyhnutná. Okrem toho môžete i zasahovať do deja vybraním rôznych odpovedí jednotlivých charakterov.

13,06 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Tumble Tiles
Tumble Tiles je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu spojovať prvky rovnakých farieb. Aby ste prvky mohli odstrániť z hracej plochy, je potreba spojiť aspoň tri rovnaké. Na postup do ďalšieho kola musíte splniť vždy inú úlohu.

0,48 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Where is 2016?
V logickej adventúre Where is 2016? sa vydáte hľadať nový rok 2016. Aby sa vám to podarilo, musíte nájsť rozličné páčky a tlačítka, ktoré vám otvoria zamknuté dvere. Hľadané prvky sú často dobre ukryté, takže musíte byť skutočne pozorný.

17,03 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Tricky Shot
Tricky Shot je logická hra, ktorej cieľom je dostať basketballovú loptu do koša na konci kola. K tomu je potreba zostaviť z rozličných herných prvkov bezpečnú cestu. Podarí sa vám úspešne dokončit všetky levely?

0,44 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - The Hunt
The Hunt je logická adventúra, v ktorej sa vydáte na lov záhadného tvora, ktorý sa ukrýva hlboko v lese. Než sa k nemu dostanete budete musieť prekonať rozličné prekážky a nástrahy. V tom vám môžu pomôcť predmety, ktoré nájdete v okolí.

18,68 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Shoot'n'Shout II
Shoot'n'Shout II je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu pomôcť hlavnému hrdinovi zlikvidovať všetkých nepriateľov. K dispozícii budete mať rôzne zbrane, ktore musíte vhodne využiť k interakcii s hernými prvkami alebo k ničeniu nepriateľov.

5,28 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Save Turty
Save Turty je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zachrániť malú korytnačku. Aby sa vám to podarilo, je potreba z hracej plochy vhodne odoberať niektoré herné prvky. Pritom si musíte dávať pozor na ostne, bomby a ďalšie nebezepčné prvky.

5,10 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné