Obľúbené logické hry zadarmo

Zpět Další

Logické hry online zadarmo - logickehry.sk

Hra - Rescued my Girlfriend
Rescued my Girlfriend je logická skákačka, v ktorej bude vašou úlohou dostať dvoch hrdinov do cieľových dverí. Aby sa vám dvere otvorili, musíte vyzbierať všetky diamanty. Napriek tomu, že každý z hrdinov sa nachádza v inom svete, ich spolupráca je nevyhnutná.

2,03 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Quotidian
Quotidian je zaujímavá logická adventúra, ktorá vám ukáže čo sa stane, keď spadnete do dennej rutiny. Vašou úlohou bude sprevádzať hlavného hrdinu počas jeho každodenných činností a sledovať pritom ako sa okolný svet postupne mení.

4,44 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Piece of Princess Cake
V adventúre Piece of Princess Cake budete pomáhať vikingovi zohnať kúsok koláča pre princeznu. Než sa vám to podarí, budete musieť zdolať mnohé prekážky a problémy. Pomáhať vám v tom budú rozličné predmety, ktoré počas svojej cesty nájdete.

10,21 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Piggy Wiggy 4: Zombie Edition
Piggy Wiggy 4: Zombie Edition je štvrtý diel skvelej hernej série, v ktorej tentokrá budete musieť dostať zombie prasiatká k chutným mozočkom. Prasiatka môžete presúvať za pomoci lán a ich prichytávania na rozličné herné prvky.

5,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Repixel
Repixel je zábavná logická hra, v ktorej bude vašou úlohou hádať obrázky. Obrázky sú rozpixelované, avšak vy môžete jednotlivé pixely postupne zaostrovať. Čím menej pixelov zaostríte, tým viac bodov získate.

6,35 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Nums Connect
Pokiaľ máte radi matematiku, zahrajte si logickú hru Nums Connect. Vašou úlohou bude spájať kamene s rovnakou hodnotou. Avšak na jednotlivých kameňoch sa nachádzajú príklady, ktoré je potreba najskôr vypočítať, aby ste zistili ich hodnotu.

1,19 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - David and Keithan
David and Keithan je zábavná logická adventúra, v ktorej budete pomáhať dvom kamarátom rozlúštiť záhadu starého majáku. Aby bolo vaše vyšetrovanie úspešné, musíte si poradiť s mnohými prekážkami, v čom vám pomôžu nájdené predmety.

14,02 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Maya Adventure
Maya Adventure je logická skákačka, v ktorej sa s dvojicou archeolóhgov vydáte preskúmať starú mayskú hrobku. Aby ste sa dostali k vzácnym pokladom, musíte si poradiť nielen s prekážkami, ale i rozličnými nepriateľmi. nevyhnutná bude i vzájomná spolupráca.

4,04 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Ninja Diamond Adventure
V logickej hre Ninja Diamond Adventure budete mať za úlohu dostať ninju v každom kole k vzácnemu diamantu. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne využivať rôzne herné prvky, ako sú pohyblivé plošiny či napríklad teleporty.

1,88 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Dakota Winchester's Adventures 3
Dakota Winchester's Adventures 3 je tretí diel skvelej logickej adventúry, v ktorej sa tentokrát s hlavným hrdinom ocitnete v podzemí. Pokúste sa odtiaľ dostať len za pomocí predmetov, ktoré nájdte. Dokážete to?

9,66 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Forgotten Hill: Fall
Forgotten Hill: Fall je temná adventúra. v ktorej sa musíte dostať von z tmavej miestnosti plnej podivných rekvizít. Zbierajte predmety, ktoré nájdete a vyriešte všetky tajné šifry, ktoré vám pomôžu dostať sa ďalej cez prekážky.

6,96 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Cube Escape: Birthday
Zahrajte si ďalší diel logickej adventúry s názvom Cube Escape: Birthday, v ktorej budete musieť tentokrát vyriešiť záhadu v dome počas vašich narodenín a zároveň sa dostať von. Pomáhať vám pritom budú predmety, ktoré v okolí nájdete a ktoré je nutné vhodne využiť.

9,30 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Building Demolisher 2
Building Demolisher 2 je logická hra, v ktorej musíte v každom kole zlikvidovať všetky budovy. K disozícii budete mať rozličné búracie gule, pričom každá z nich slúži na iný typ materiálu. Okrem toho je potreba i vhodne nasmerovať pohyb gúľ.

8,69 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Blacksmith Lab
Blacksmith Lab je zaujímavá strategická hra, v ktroej budete mať za úlohu vybudovať prosperujúce kováčstvo. Na začiatku hry budete vyrábať len jedinú surovinu, avšak postupne môžete dokupovať rozličné vylepšenia a svoju výrobu rozšíriť i na zbrane a ďalšie materiály.

3,59 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Hearts Card
Hearts Card je kartová hra, v ktorej si môžete zahrať online známu windows hru Srdcia. Vašou úlohou bude vykladať na stôl karty príslušnej farby a znaku tak, aby ste sa zbavili všetkých srdcí a získal ich niektorý z vašich súperov. Ten kdo vyloží najvyššiu kartu berie celú hromadu.

2,86 MB | Kartové hry

Spustit Podobné