Obľúbené logické hry zadarmo

Zpět Další

Logické hry online zadarmo - logickehry.sk

Hra - Alien Acquit
Cieľom logickej hry Alien Acquit je dostať mimozemšťana k jeho lietajúcemu tanieru. To nebude vôbec jednoduché, kedže v ceste vám budú stáť rozličné prekážky. Navyše pohybovať sa môžete len za pomoci prichytávania lana.

3,82 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Symmetry Game
Symmetry Game je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať dve príšerky do cieľa. Príšerky sa vždy pohybujú navzájom opačným smerom, takže budete musieť ich cestu dobre premyslieť. Okrem toho sa nažte v každom kole pozbierať všetky zlaté hviezdičky.

2,82 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - The Curse of the Mushroom King
The Curse of the Mushroom King je zaujímavá logická adventúra, v ktorej budete musieť pomôcť vikingovi splniť neľahkú úlohu. Aby sa vám to podarilo, musíte sa vydať do dediny, kde nájdete množstvo ľudí, ktorí vám môžu pomôcť. Okrem toho nezabudnite zbierať predmety, ktoré vo svojom okolí nájdete.

8,24 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Teleport Gun
V logickej hre Teleport Gun musíte pomôcť lišiakovi dostať sa do cieľových dverí. Predtým však vyzbierajte všetky hviezdičky a predovšetkým kľúč, ktorý vám dvere odomkne. Pohybovať sa budete za pomoci teleportačnej zbrane, ktoré vás dokáže presunúť vždy len o určitý kus ďalej.

3,46 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Super Dangerous Dungeons
Super Dangerous Dungeons je logická retro skákačka, v ktorej budete mať za úlohu dostať hlavného hrdinu v každom kole do cieľových dverí. Aby ste dvere mohli otvoriť, je potreba najskôr nájsť a vziať zlatý kľúč. Po ceste si dávajte pozor na ostne a ďalšie nebezpečenstvá.

33,44 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Match & Merge
Match & Merge je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu spojovať príšerky rovnakých farieb. Snažte sa príšerky presúvať a spojovať tak, aby ste z nich vytvorili štvorec. Akonáhle sa vám to podarí, štovrec sa zmení na ďalšie príšerky a vy môžete pokračovať ďalej.

1,02 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Roch Archnev Island
Roch Archnev Island je logický adventúra, v ktorej sa vydáte na ďaleký francúzsky ostrov, aby ste odhalili tajomstvo, ktoré vám zanechal váš starý otec. Hľadajte stopy, rozprávajte sa s ľuďmi, riešte logická hádanky a pokúste sa tajomstvo rozľúštiť.

30,49 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Safari Time 2
V logickej hre Safari Time budete mať za úlohu dostať zebru v autíčku skrz safari plné rozličných prekážok a nástrah. Aby sa vám podarilo všetky prekážky zdolať, musíte vhodne odoberať niektoré herné prvky, ktoré sa nachádzajú na hracej ploche.

7,55 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Mahjongg Toychest
Mahjongg Toychest je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu odobrať z plochy všetky herné kamene. Aby sa vám to podarilo, musíte navzájom spojovať kamene s rovnakým symbolom. Kameň pritom musí mať minimálne dve priľahlé strany voľné.

1,19 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Piggy in the Puddle 3
Piggy in the Puddle 3 je ďalší diel skvelej logickej hry, v ktorej budete mať za úlohu dostať prasiatko do nádoby s blatom. Pomáhať vím pritom budú ostatné zvieratká, ktoré je potreba vhodne využiť. Okrem toho sa snažte pozbierať všetky žaľude.

4,44 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Heartys Quest
Heartys Quest je logická hra, v ktorej musíte dostať srdiečko v každom kole do cieľa. Aby sa vám to podarilo, je potreba po ceste zbierať kľúče, ktoré vám postupne odomknú truhlice prekážajúce v ceste. Taktiež sa vyhnite všetkým nepriateľom, ktorí na vás vo vyšších leveloch čakajú.

4,49 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Chaos Christmas
Chaos Christmas je netradičná adventúra, v ktorej môžete sledovať zaujímavý príbeh mladého dievčaťa. Okrem toho jej budete v dôležitých životných udalostiach pomáhať rozhodnúť sa správne. Pokiaľ zvolíte zlú možnosť, môžete sa k rozhodnutiu neskôr vrátiť a zmeniť ho.

10,10 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Flick Color
Flick Color je zaujímavá logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zafarbiť celú hraciu plochu jednou farbou. Začínať budete v ľavom hornom rohu, odkiaľ môžete zabranú plochu neustále rozširovať a to za pomoci vhodnej zmeny farieb.

1,57 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Ducks Match
Ducks Match je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu spájať na hracej plochy kačky rovnakých farieb a tým ich odoberať z hracej plochy. Akonáhle kačky odstránite, pozadie políčok zmení svoju farbu. Pre postup do ďalšieho kola je potreba zmeniť farbu všetkých políčiek na hracej ploche.

1,40 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Crystals
Crystals je jednoduchá logická hra, v ktorej bude vašou úlohou spájať trojice rovnakých kryštálov a tým ich odoberať z hracej plochy. Kryštály sa snažte odoberať v blízkosti tých, ktoré uviazli v kocke ľadu a tým ich oslobodiť.

5,16 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné