Obľúbené logické hry zadarmo

Zpět Další

Logické hry online zadarmo - logickehry.sk

Hra - Classroom Puzzle
Classroom Puzzle je logická hra, v ktorej pôjde nielen o logické myslenie, ale i presnosť a dobrý odhad. Vašou úlohou bude na hraciu plochu umiestniť všetky objekty tak, aby žiadny z nich nespadol mimo plochu. Pritom je potreba sa s objektmi dotknúť modrej hviezdičky.

3,87 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Civilization Wars 4
Civilization Wars 4 je ďalšie pokračovanie skvelej strategickej hry, v ktorej budete mať za úlohu dobyť všetky pevnosti na hracej ploche. Váš protihráč sa bude pokúšať o to isté, takže je potreba dostatočne rýchlo presúvať bojové jednotky a zabrať tak čo najviac pevností.

12,87 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Escapte the Car HD
Escapte the Car HD je logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu dostať sa von z auta, v ktorom ste ostali uväznený. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne využívať rozličné predmety, ktoré v auta nájdete. Nájdené predmety môžete navyše medzi sebou spojovať a tým vytvoriť nové alebo im pridať novú funkciu.

11,45 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Fillz
Fillz je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu premiestniť kocky zo spodnej časti hracej plochy do vrchnej. V každom kole máte pritom predpísaný počet ťahov, na ktorý by ste daný level mali splniť. Kociek môžete v jednom ťahu presunúť i viac naráz.

3,96 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - E.T. Escapes Time Trouble
V logickej adventúre E.T. Escapes Time Trouble budete pomáhať hlavnému hrdinovi riešiť rozličné logické hádanky a úlohy. Na začiatku musíte vyriešiť úlohu s Rubikovou kockou. Po jej splnení sa vám otvorí teleport, ktorý vás zavedie do úplne iného sveta.

15,70 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Back to Home
V logickej skákačke Back to Home budete mať za úlohu pomôcť dvom mačičkám dostať sa späť domov. Aby ste v každom kole mohli zdolať všetky prekážky, musíte si s mačičkami navzájom pomáhať. Každá z nich má trochu iné schopnosti, ktoré musíte patrične využiť.

7,94 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Backkom Rescue Penguin
Backkom Rescue Penguin je logická skákačka, v ktorej musíte pomôcť lednému medveďovi oslobodiť v každom kole tučniaka. Po ceste si musíte poradiť s rozličnými krabicami, ktoré je možné podľa potreby presúvať, ale taktiež s nebezpečnými kobrami či ďalšími nástrahami.

6,31 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Alfy
V logickej skákačke Alfy budete mať za úlohu pomôcť hlavnému hrdinovi dostať sa do cieľa. Predtým je však potreba prekonať rozličné prekážky a nástrahy. Okrem toho musíte zapojiť i logické myslenia, ktoré vám umožní dostať sa na nedostupné miesta. Nezabudnite vyzbierať všetky hviezdičky.

| Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Aborigines
Aborigines je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zlikvidovať všetky príšerky. K tomu je potreba na hraciu plochu vhodne umiestňovať rozličné prírodné katastrofy. Počet katastrôf je v každom kole obmedzený, takže si musíte každý ťah dobre rozmysliet.

5,74 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Xmas Boom
Xmas Boom je logická hra, v ktorej musíte v každom kole zničiť všetky príšery. Aby sa vám to podarilo, je potreba k príšerám dostať bombu. Toho docielite len vhodnou interakciou s hernými prvkami. Navyše sa snažte vyzbierať všetky cukríky.

| Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Trollface Quest 13
V logickej adventúre Trollface Quest 13 musíte pomôcť hlavnému hrdinovi vyriešiť rozličné úlohy. V každom kole čaká na vás iný problém, ktorý môžete prekonať len za pomoci logického myslenia a vhodnou interakciou s hernými prvkami.

7,95 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Xmas Gift Matcher
Xmas Gift Matcher je logická hra, v ktorej musíte spíjať trojice rovnakých vianočných darčekov. Pokiaľ nejakú trojicu spojíte, pozadie sa zmení na svetlejšiu farbu. Do ďalšieho kola môžete postúpiť, až všetky políčka budú svetlo modrej farby.

1,26 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Shape Mania
Shape Mania je postrehová logická hra, v ktorej budete mať za úlohu vytvárať geometrické tvary presne podľa predlohy. Snažte sa v každom kole dosiahnúť správnu veľkosť a farbu objektu. Pamätajte, že na vytvorenie objektu máte len obmedzený čas.

7,33 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Submachine 10: the Exit
Submachine 10: the Exit je logická adventúra, v ktorej sa vydáte do temného podzemia plného podivných strojov. Vašou jedinou úlohou bude nájsť cestu von. Aby sa vám to podarilo, budete musieť zdolať množstvo prekážok a poradiť si s rozličnými logickými úlohami.

30,42 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Sugar, sugar the Christmas special
Sugar, sugar the Christmas special je viannočné pokračovanie logickej hry, v ktorej budete mať za úlohu dostať zrnká cukru do pripravených pohárov. Aby ste uspeli, musíte vytvárať pre cukor vhodné cestičky a vo vyšších kolách i meniť gravitáciu či zafarbenie cukru.

3,63 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné