Obľúbené logické hry zadarmo

Zpět Další

Logické hry online zadarmo - logickehry.sk

Hra - Treasures Boom
V logickej hre Treasures Boom bude vašou úlohou dostať bombu k truhlici s pokladom a tým ju otvoriť. Bombu musíte navyše i včas aktivovať, aby vybuchla presne v momente, keď sa k truhlici priblíži. Nezabudnite pritom vyzbierať všetky zlaté mince.

| Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - XMas Mahjong 2016
XMas Mahjong 2016 je mahjong hra s vianočnou tématikou, v ktorej budete mať za úlohu hľadať a spájať dvojice rovnakých obrázkov a tým ich odobrať z hracej plochy. Aby ste obrázky mohli spojiť, musia mať aspoň dve strany voľné a teda nesmú sa tam nachádzať ďalšie obrázky.

1,02 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - The Gatekeeper
The Gatekeeper je logická adventúra, v ktorej musíte pomôcť hlavnému hrdinovi uzatvoriť brány samotného pekla. Než sa vám to podarí, budete si musieť poradiť s mnohými prekážkami. Pomôcť vám pritom môžu predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí.

| Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Santa Claus Saw Game
Santa Claus Saw Game je zaujímavá logická adventúra, v ktorej budete pomáhať Santa Clausovi dostať sa z domu, v ktorom ostal uväznený. Po ceste však natrafíte na množstvo prekážok a nástraj, ktoré môžete zdolať len vhodnou interakciou s okolnými prvkami.

4,08 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Monster Love
V adventúre Monster Love budete hrať za postavičku Frankensteina, ktorý sa chystá pozvať na rande peknú upírku. Upírka však s vami pôjde, len pokiaľ jej zoženiete nejakú sladkosť. To však nebude také jednoduché, ako sa môže na prvý pohľad zdať.

11,33 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Ninja Salvager
V logickej hre Ninja Salvager budete mať za úlohu pomôcť ninjovi oslobodiť všetky dievčata uväznené v klietkach a následne sa dostať do cieľa. Pohybovať sa budete však len od prekážky k prekážke, takže si každý ťah dobre rozmyslite.

5,29 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Robin Cat
Robin Cat je logická hra, v ktorej budete musieť dostať jedlo od jednej mačky k druhej. Aby sa vám to podarilo, musíte na hracej ploche vhodne rozmiestniť šípky, ktoré nasmerujú jedlo požadovaným smerom. Okrem toho sa snažte pozbierať všetky hviezdičky.

2,04 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Money Movers 3
Money Movers 3 je logická skákačka, v ktorej budete mať za úlohu pochytať všetkých zločincov. Hrať budete pritom s dvomi postavičkami - chlapcom a jeho psom. Vzájomnou spoluprácou prekonajte všetky prekážky, za pomoci psa vystrašte zlodeja a následne ho zatknite.

4,02 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Follow
Follow je netradičná logická hra, ktorá preverí predovšetkým vašu pamäť. Vašou úlohou bude pozorne sledovať pohyb modrého štvorčeka po hracej ploche a ten následne s bielym štvorčekom zopakovať. Obtiažnosť rastie každým kolom.

0,64 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Aztec Adventure
Aztec Adventure je logická skákačka, v ktorej sa s dvojicou dobrodruhou vydáte preskúmať starú aztécku hrobku. Aby ste sa dostali ku všetkým pokladom a následne k cieľovým dverám, musíte zdolať mnohé nástrahy. Dôležitá bude pritom spolupráca medzi oboma postavami.

3,95 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Colonies
Colonies je logická hra, v ktorej budete mať v každom kole za úlohu spájať geometrické tvary rovnakých farieb. Aby ste tvary mohli odobrať z hracej plochy, musíte spojený reťazec uzavrieť. Snažte sa v každom levely nahrať čo najviac bodov.

0,93 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Lumidisk
Lumidisk je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu premeniť všetky disky na hracej ploche na svoju farbu. Váš súper sa však bude pokúšať o to isté, takže aby ste mohli zvíťaziť je potreba zvoliť vhodnú stratégiu.

6,27 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Amigo Pancho 7
V logickej hre Amigo Pancho 7 sa s mexičanom vydáte do Egypta, aby ste získali vzácne poklady, ktoré sa nachádzajú v starých hrobkách. Po ceste si budete musieť poradiť s množstvom prekážok, ktoré je možné zdolať len vhodnou interakciou s okolnými prvkami.

7,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - A Christmas Blackout
A Christmas Blackout je logická adventúra, v ktorej budete musieť pomôcť hlavnému hrdinovi opraviť výpadok prúdu. Zbierajte predmety, ktoré nájdete, vhodne ich využite a taktiež si poraďte s niekoľkými logickými úlohami a hádankami.

8,79 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Boondog
Boondog je zaujímavá logická skákačka, v ktorej musíte dostať hlavného hrdinu do cieľa. Pritom musíte zdolať rozličné prekážky a vymyslieť spôsob, ako preskočiť i cez veľké medzery. V niektorých kolách môžete využívať barely, ktoré stačí len presunúť na správne miesto.

2,22 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné