Obľúbené logické hry zadarmo

Zpět Další

Logické hry online zadarmo - logickehry.sk

Hra - Champions The Last Defense
Champions The Last Defense je strategická hra, v ktorej sa vydáte do boja proti rozličným príšerám, ktoré sa pokúšajú preniknúť na vaše územie. Využite všetkých vaších hrdinov a rozličné špeciálne kúzla, aby ste ich útok zastavili.

4,72 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - The Sequence
The Sequence je logická hra, ktorá poriadne potrápi vaše mozgové závity. Vašou úlohou bude v každom kole nájsť logickú postupnosť a na základe toho usporiadať prvky do jednej rady. Obtiažnosť sa navyše každám kolom stupňuje, takže dokončiť všetky levely nebude jednoduché.

1,09 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Sneaky Mars Mission 6
V ďalšom diely logickej adventúry Sneaky Mars Mission 6 sa na palube lodi mieriacej na Mars stretnete so starým pánom, ktorý má pre vás rozličné úlohy. Poriadne preskúmajte svoje okolie, nájdite potrebné predmety a pokúste sa vyriešiť všetky logické hádanky.

3,23 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - The Big Escape 2: Earth Adventure
The Big Escape 2: Earth Adventure je logická skákačka, v ktorej musíte dostať malého mimozemšťana k jeho lietajúcemu tanieru. V ceste vám však budú stáť prekážky, ako napríklad vražedné ostne, ktorým je potreba sa za každú cenu vyhnúť.

3,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Tetrom
V logickej skákačke Tetrom musíte dostať hlavného hrdinu v každom kole do cieľa. Predtým je však potreba na hraciu plochu vhodne naukladať rozličné kocky tetrisu tak, aby ste hrdinovi vytvorili bezpečnú cestu. Dokážete to?

0,50 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Sushi Time
Sushi Time je logická hra, v ktorej musíte v každom kole odobrať z hracej plochy presne stanovený počet rozličných kúskov sushi. Sushi však môžete z plochy odobrať len v prípade, že sa vedľa seba nachádzajú rovnaké kúsky. Navyše počet ťahov máte obmedzený.

| Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Super Bomb
Super Bomb je akčná logická hra, v ktorej musíte v každom kole za pomoci bomby zničiť zlú príšeru. Aby ste bombu k príšere dostali, je potreba vhodne využiť herné prvky, ako sú napríklad ventilátory. Podarí sa vám dokončiť všetky levely?

1,36 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Spaceman Max 2
Spaceman Max 2 je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať hlavného hrdinu preč z hracej plochy. V ceste za slobodou vám však stojí množstvo nepriateľov a prekážok, ktoré musíte odstrániť za pomoci vhodného odoberania rozličných herných prvkov.

5,30 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Sneaky Mars Mission 5
V logickej adventúre Sneaky Mars Mission 5 sa ocitnete v lodi mieriacej na Mars. Pred vami stojí množstvo prekážok a neľahkých úloh, ktoré musíte prekonať a vyriešiť. Pomôcť vám pritom môžu predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí.

3,15 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Halloween Spook
Cieľom logickej hry Halloween Spook je dostať halloweenskú príšerku do pripraveného kotla. Aby sa vám to podarilo, je potreba z hracej plochy vhodne odoberať rozličné herné prvky. Pritom si dávajte pozor, aby ste neublížili nevinným ľuďom.

1,67 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Rabbit Planet Escape
Rabbit Planet Escape je postrehová hra, v ktorej musíte prebehnúť s králikom cez levely plné najrôznejších prekážok a nástrah. Aby ste mohli postúpiť do ďalšieho kola, musíte vždy oslobodiť určitý počet väzňov v klietkach. Nezabudnite po ceste zbierať mrkvy.

4,85 MB | Postrehové hry

Spustit Podobné
Hra - Nectrostorm
Nectostorm je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou odstrániť v každom kole z hracej plochy všetkých kostlivcov. Kostlivcov odstránite za pomoci otáčania políčok. Počet ťahov je obmedzený, takže si každý krok dobre rozmyslite.

2,22 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Paper Cannon 3
V treťom pokračovaní logickej hry Paper Cannon 3 budete mať za úlohu zničiť za pomoci dela všetky príšerky. V každom kole vám pritom budú v ceste stáť iné prekážky, ktoré je možné prekonať len presným mierením a vhodným načasovaním.

2,07 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Monster Match
Monster Match je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou spájať rovnaké príšerky a tým vytvoriť príšerky nové. Na hracej ploche sa budú postupne objavovať ďalšie príšerky, takže si dávajte pozor, aby sa nezaplnila celá hracia plocha, inak prehrávate.

| Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Mini Cooper
Pokiaľ máte radi puzzle, zahrajte si hru Mini Cooper. Vašou úlohou bude poskladať obrázok auta v časovom limite. Na výber máte pritom dva herné módy a tri úrovne obtiažnosti, ktoré sa líšia počtom dielikov puzzle a dĺžkou časového limitu.

0,94 MB | Puzzle

Spustit Podobné