Biliard hry online zadarmo

Hra - Powerpool Frenzy
Zahrajte si super biliard v hre Powerpool Frenzy. Oproti ostatným verziám biliardu na Vás tentokrát čaká množstvo vylepšení a špeciálnych funkcií, ktoré robia hru ešte zábavnejšie. Na každé kolo máte obmedzený časový limit a počíta sa konečný počet bodov.

1,00 MB | Biliard

Spustit Podobné
Hra - Deluxe Pool
Je tu ďalšie super kulečníkový hra pre všetkých, ktorí si radi vezmú do ruky tágo a skúsi poslať pomocou bielej gule farebné do dier. Odhadnite správne uhol šťuchať aj jeho intenzitu a určite budete budete úspešní. Hrať môžete sami, alebo proti kamarátovi.

0,78 MB | Biliard

Spustit Podobné
Hra - Snooker
Zbehlí hráči určite vedia, že Snooker je ďalší výbornou biliardovú hrou. Tentoraz si ju môžete užiť v on-line podobe. V každom leveli dostanete úlohu potopiť určitý počet konkrétnych guľou a časový limit. Podľa toho, ako sa Vám podarí úlohu splniť, budete bodovo ohodnotení.

0,38 MB | Biliard

Spustit Podobné
Hra - Disband
Hra Disband funguje na podobnom princípe ako biliard. Aj tu je vašou úlohou streliť do jamiek gule z hracej plochy. Tu k tomu však máte iba jednu väčšiu guľu, ktorá vystreľuje a snažíte sa tak dostať kamene do jamiek. Máte však len niekoľko pokusov a tiež na to máte obmedzený časový limit.

0,12 MB | Biliard

Spustit Podobné
Hra - Mission 9 ball
Hra Mission 9 ball je určená pre všetkých, ktorí majú radi biliard. V tejto hre totiž plníte zadané úlohy, ktoré väčšinou zahŕňajú štuchanec gule do správnej jamky. Hra má množstvo levelov, v ktorých musíte plniť určené ciele.

0,45 MB | Biliard

Spustit Podobné