Bubble Shooter hry - guličky online

Hra - Pop'em Up
Cieľom hry Pop´em Up je odstrániť z hracej plochy čo najviac farebných kociek. Kocky môžete odstraňovať v prípade, že sa vedľa seba nachádzajú aspoň dve rovnaké alebo za použitia jedného zo špeciálnych bonusov, ktoré nechajú vybrané kocky zmiznúť.

0,86 MB | Bubbles hry

Spustit Podobné
Hra - Bubble Sky
Bubble Sky je logická hra založená na spájaní rovnakých prvkov. Cieľom hry je odstrániť z hracej plochy všetky farebné guličky a to tak, že spojíte aspoň tri rovnakej farby. Dôležité je však i dobre mieriť, kedže guličky vystreľujete a môžu sa vám rôzne odrážať od stien.

1,49 MB | Bubbles hry

Spustit Podobné
Hra - Fruit Faces
Užite si super hru typu bubble shooter, v ktorej nebudete hrať so žiadnymi fádnymi guličkami, ale so zábavným ovocím, ktoré na Vás bude robiť najrôznejšie tváre :) Princíp hry je stále rovnaký av každom kole pôjde o to, všetko z hernej plochy odstrániť. Tak dobre mierte a pozerajte sa, aké ovocie máte nabité aby ste správne tvorili skupinky troch a viac kusov rovnakého druhu ovocia (a neskôr aj…

7,01 MB | Bubbles hry

Spustit Podobné
Hra - Rock It!
Podarí sa Vám to tak, že budete hádzaním guličiek vytvárať skupiny troch a viac guličiek rovnakej farby. Rock It! je podarená hra typu bubble shooter, v ktorej budete vystreľovať guličky z rakety smerom k planéte. Keď spojíte aspoň tri guľôčky rovnakej farby, tak zmizne. Vašou úlohou je takto nahrať čo najviac bodov a nedopustiť, aby sa guličky dostali za ohraničené územie. Môžete si tiež zvoliť…

1,91 MB | Bubbles hry

Spustit Podobné
Hra - Bubble Hit Christmas
Užite si podarenú Bubble shooter s vianočnou tematikou. Preto budete vystreľovať z cukrovej prútika banky, zvončeky a iné vianočné symboly. Vždy, keď sa Vám podarí spojiť najmenej tri rovnaké a rovnako farebné kúsky, tak zmizne. Cieľom hry je zničiť všetky objekty v hracom poli a hlavne si úplne herné pole nezaplnit.

0,67 MB | Bubbles hry

Spustit Podobné
Hra - Planetary Pile Up
Táto návyková hra v štýle Bubble shooter Vás zavedie do vesmíru, kde sa budete musieť zbaviť všetkých guličiek v hernom poli. Toho docielite tak, že budete púšťaním guličiek spájať 3 a viac rovnakej farby. Dobre si rozmyslite, kam chcete guličku pustiť, ale neváhajte príliš dlho, pretože odpaľovacie miesto sa bude neustále znižovať.

1,19 MB | Bubbles hry

Spustit Podobné
Hra - Sonic Heroes Puzzle
Nechajte sa previesť obľúbeným Sonička a jeho kamarátmi docela náročnejšie hrou typu bubble shooter. Cieľom hry je nazbierať vždy čo najviac bodov za odstrelenej farebné guličky. Guličiek sa zbavíte tak, že vystrelením jednej spojíte 3 a viac guličiek rovnakej farby v hernom poli.

0,69 MB | Bubbles hry

Spustit Podobné
Hra - Magnetic Balls
V tejto neobvyklej spojovačke sú farebné guličky magneticky priťahované k stredu herného poľa. Vy musíte vždy kliknúť na skupinu minimálne dvoch guličiek rovnakej farby. Ide o to, byť čo najrýchlejší a odstrániť takto čo najviac guličiek. Ale pozor, je tu potrebná aj súvaha, pretože po každom odstránení sa guličky dosť nevyspytatelně posunú.

0,25 MB | Bubbles hry

Spustit Podobné
Hra - Color Balls Solitaire
Táto hra je naozaj veľmi vydarený zástupca Bubble shooter hier. Vystřelujte z kanónu farebné guľôčky a pokúste sa tak vytvoriť skupiny guličiek rovnakej farby. Keď sa Vám to podarí, guličky zmizne a Vy získate body. Každé kolo je o niečo náročnejšie a rýchlejšie, tak ukážte aký máte postreh.

0,13 MB | Bubbles hry

Spustit Podobné
Hra - Bubble Hit
Bubble Hit je klasická, aj keď trošku náročnejšie, bubble shooter hra. Ako vždy máte za úlohu odstrániť všetky guľôčky z hracieho poľa. Docielite toho tak, že budete vystreľovať guličky a keď sa Vám podarí spojiť 3 a viac rovnakej farby, tak zmizne.

0,40 MB | Bubbles hry

Spustit Podobné
Hra - Holoholo Island
Jedna z ďalších podarených bubble hier. Táto sa však líši tým, že je prepracovanejší než tie ostatné. Máte tu niekoľko levelov a tiež nejde iba o ničenia bubliniek. Za každé spojenie troch farebných bubliniek vám padajú peniažky, ktoré musíte svojím vozíčkom zbierať. Podarí sa vám dostať až do posledného levelu?

2,12 MB | Bubbles hry

Spustit Podobné
Hra - Flower Power
Kvetinkové hra Flower Power patrí medzi ďalšie onlinovky, ktoré fungujú na obľúbenom princípe Bubble Shooter. Cieľom hry je zbaviť sa všetkých kvetov na hernej ploche. Aby kvety zmizli, je potrebné spojiť aspoň tri rovnaké kvety.

0,07 MB | Bubbles hry

Spustit Podobné
Hra - Blow Up
Jedna z ďalších podarených Bubble hier, ktorá prináša opäť niečo nové. Princíp hry spočíva vo stříletní farebných loptičiek tak, aby boli spolu tri rovnaké farby. Vďaka tomu vybuchnú a vy dostanete body. V hre však existujú špecifické typy loptičiek, za niektoré dostanete väčší počet bodov, iné mení farby. Hru môžete hrať v troch módoch.

0,32 MB | Bubbles hry

Spustit Podobné
Hra - Bubble Earth
V hre Bubble Earth je vašou úlohou strieľať farebné guličky tak, aby si sa spojili tri rovnako farebné. Vďaka tomu guličky vybuchnú a uvoľní vám priestor. Ten sa totiž postupom času zmenšuje, pretože zhora sa tlačia nové a nové guličky. K tomu, aby ste ničili guličky rýchlejšie môžete zostreľovať guľôčky v horných vrstvách, ktoré pri vybuchne zničí aj guľôčky pod…

3,30 MB | Bubbles hry

Spustit Podobné
Hra - 3D Bubbles
Poznáte obľúbené hry s bublinkami? Toto je jedna z hier, ktorá funguje na ich princípe, ale trošku sa líšia. Namiesto toho, aby ste zameriavali a strieľali z jedného dela, máte tentoraz šesť palebných pozícií a môžete si vybrať, z ktorej strany vystrelíte. Po každom výstrele sa však farba guličiek zmení, dobre si teda naplánujte, kde bude strela najúčinnejšie.

0,14 MB | Bubbles hry

Spustit Podobné