Doskové hry online zadarmo

Hra - Divoshi
Divoshi je logická dosková hra, v ktorej budete mať za úlohu vyhodiť súperovho náčelníka skôr, než on vyhodí toho vašeho. Každá z figuriek sa pohybuje inak a vyhadzovať môžete v prípade, že váš súper nemá kam uniknúť.

1,48 MB | Doskové hry

Spustit Podobné
Hra - Savage War
Pokiaľ máte radi stolové hry, Savage War vás určite poteší. Princíp hry je podobný ako v šachu, pravidlá sú však odlišné. Súperové figurky totiž môžete vyhadzovať len v prípade, že protihráč nemá v danom smere kam uniknúť. Pritom nezáleží či mu v ceste stojí okraj hracej plochy alebo ďalšia figúrka.

1,48 MB | Doskové hry

Spustit Podobné
Hra - Disband
Hra Disband funguje na podobnom princípe ako biliard. Aj tu je vašou úlohou streliť do jamiek gule z hracej plochy. Tu k tomu však máte iba jednu väčšiu guľu, ktorá vystreľuje a snažíte sa tak dostať kamene do jamiek. Máte však len niekoľko pokusov a tiež na to máte obmedzený časový limit.

0,12 MB | Biliard

Spustit Podobné
Hra - Avatar Puzzle
Skladáte radi puzzle? Potom si možno obľúbite túto hru, v ktorej môžete poskladať niekoľko puzzle s témou Avatara. Vyberte si obraz, ktorý chcete skladať a pustite sa do toho. Vľavo nájdete puzzle, ktoré je potrebné poskladať. Medzerníkom ich môžete otočiť do správnej polohy a dosadiť je tak na správne miesto.

1,10 MB | Doskové hry

Spustit Podobné
Hra - Puzzle Freak
Hľadáte oddychovú hru, ktorá vás zabaví na dlho? Potom vyskúšajte logickú onlinovky Puzzle Freak. V tejto hre bude totiž vašou úlohou plniť rôzne miniúkoly, ako je napríklad skladanie puzzle. Tak na nič nečakajte, vyberte si svojich spoluhráčov a pustite sa do hrania.

3,56 MB | Doskové hry

Spustit Podobné
Hra - Crazy Chess
V tejto hre si zahráte na šachovnici, avšak nejedná sa o klasické šach. Hráte len s koňom a vašou úlohou je zabrániť prichádzajúcim pašerákom v tom, aby prešli celú šachovnicu. Počas hry sa vám budú na šachovnici zobrazovať rôzne bonusy, ktoré by ste mali zbierať.

0,86 MB | Doskové hry

Spustit Podobné
Hra - Black Knight
V tejto hre si zahráte iba s jednou šachovú figúrkou a to s jazdcom. Ten sa môže pohybovať na šachovnici len do písmena L. Cieľom v hre je dostať kone na označené políčko. Podarí sa vám objaviť správnu cestu?

0,63 MB | Doskové hry

Spustit Podobné
Hra - Človeče nehnevaj sa
Obľúbená hra Človeče nehnevaj sa, tentoraz v podaní online hry. Zahrajte si túto klasickú hru so svojimi priateľmi a dostaňte do domčeka vaše figúrky skôr ako ostatní. Hru môžete hrať proti počítaču aj proti svojim kamarátom.

0,04 MB | Doskové hry

Spustit Podobné
Hra - Mahjong Tower
V hre Mahjong Tower si precvičíte vaše logické myslenie. Cieľom hry je dostať všetky kamene z hracej plochy. Dosiahnete toho tak, že bude odoberať dvojice rovnakých kameňov. Nemožno však odstrániť všetky rovnaké dvojice, obaja kamene musí mať totiž po stranách voľné miesto.

0,54 MB | Doskové hry

Spustit Podobné
Hra - Mahjong Fun
Mahjong patrí medzi jednu z najobľúbenejšie logických hier a tu je jedna z herných variantov, ktorá funguje na rovnakom princípe. Cieľom hry je zbaviť sa kameňov na hernej ploche. Aby ste to dosiahli, musíte označiť vždy dva rovnaké kamene (musí mať však po stranách voľný priestor) - tým je odstránite. Ak si neviete rady, môžete využiť tlačidlo Hint, ktoré vám navrhne rovnaké kamene, ktoré možno…

0,61 MB | Doskové hry

Spustit Podobné
Hra - Flip It
Flip It je veľmi zaujímavá hra, ktorá dá určite poriadne zabrať vašim mozgovým bunkám. V hre máte iba jednu sadu štvorcov. Všetky kocky v tejto sade je potreba popřevracet tak, aby boli biele. Nebude to ľahké, kocky sa prevracajú na bielu len čiastočne, takže budete musieť vymyslieť vhodné riešenie, ako zafarbenia kociek na biele dosiahnete.

0,23 MB | Doskové hry

Spustit Podobné
Hra - Clix
Skladanie kociek už ste si určite vyskúšali v hre Tetris. Táto hra je veľmi podobná, funguje na rovnakom princípe. Úlohou v tejto hre je poskladať kocky, ktoré máte k dispozícii tak, aby zaplnili určený priestor. Nemusí to byť tak jednoduché, preto máte k dispozícii dve kocky (Flip a Turn), ktoré kocky prevráti tak, aby sa do obrazce vošli.

0,68 MB | Doskové hry

Spustit Podobné