Escape hry online zdarma

Hra - My Grandmas Pets
My Grandmas Pets je zaujímavá hra, v ktorej bude vašou úlohou nájsť všetky stratené objekty na záhrade. Predmety sú často dobre ukryté, takže nájsť ich nebude jednoduché. Pokiaľ si nebudete vedieť rady, môžete využiť nápovedu.

6,70 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Springfield Farm Episode1: Back to the Roots
Springfield Farm Episode1: Back to the Roots je zaujímavá hra, v ktorej budete mať za úlohu hľadať na farme stratené predmety. Za každý nájdený predmet získate peniaze, ktoré môžete použiť na nákup nápoved či ďalších zaujímavých predmetov.

7,83 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Mahayana Temple
V hre Mahayana Temple budete mať za úlohu nájsť všetky stratené predmety a získať tak peniaze na zariadenie, ktoré chcete kúpiť do starovekého chrámu. Predmety sú často dobre ukryté, takže ak si nebudete vedieť rady, môžete využiť nápovedu.

7,43 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - The Unusual Suspect
V adventúre The Unusual Suspect sa stanete detektívom, ktorý má za úlohu vyriešiť náročný prípad. Aby sa vám to podarilo, musíte nazbierať dostatok stôp. V každom kole tak budete musieť nájsť vo veľkom neporiadku rozličné predmety, ktoré vás posunú ďalej.

6,68 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Circus Romance
V hre Circus Romance sa vydáte do cirkusu, kde budete mať za úlohu nájsť stratené predmety. Tie sa ukrývajú na rozličných miestach, takže nájsť ich nebude jednoduché. Našťastie budete mať k dispozícii hneď niekoľko nápoved, ktoré vám pomôžu.

7,83 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Fairy Tale Land
Fairy Tale Land je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou hľadať v obrovskom zábavnom parku rozličné rozprávkové bytosti. Dôležitá je pritom dobrá znalosť angličtiny, kedže mená bytostí sa vám budú zobrazovať práve v tomto jazyku.

4,32 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Lost Teddy Bear
Lost Teddy Bear je logická hra, v ktorej sa stanete detektívom. Vašou úlohou bude nájsť strateného plyšového medvedíka. Aby sa vám to podarilo, musíte v každom kole nájsť všetky dôkazové predmety. Na hľadanie máte pritom vždy obmedzený čas.

3,63 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Where is my left sock?
Where is my left sock? je logická postrehová hra, v ktorej bude vašou úlohou nájsť stratenú ponožku z páru. V rohu sa vám bude zobrazovať predloha, ktorú máte nájsť. Snažte sa hľadať čo najrýchlejšie, aby ste získali dobré skóre.

2,06 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - 4 Differences
4 Differences je realisticky spracovaná hra, v ktorej bude vašou úlohou hladať rozdiely medzi obrázkami. V každom kole sa vám zobrazí takmer identická dvojica fotiek a vy musíte nájsť presne štyri maličkosti, v ktorých sa fotky nezhodujú.

5,72 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Hidden Hills
V tejto hre s názvom Hidden Hills bude vašou úlohou hľadať symboly ukryté na hracej ploche. V dolnej časti hracej plochy môžete vidieť, koľko symbolov sa na obrázku nachádza a koľko ste ich už našli. Pokiaľ sa vám podarí nájsť celú jednu skupinu rovnakých symbolov, získate niekoľko kliknutí navyše.

1,59 MB | Skryté predmety

Spustit Podobné
Hra - Personal Shopper 2
V hre Personal Shopper sa dostanete do úlohy mladej predavačky, ktorá musí v stanovenom časovom limite nájsť v preplnenom obchode všetky zadané veci. Nebude to však vôbec jednoduché. V zadaní uvidíte len tiene av obchode je poriadny zmätok. Ako rýchlo to zvládnete?

4,90 MB | Skryté predmety

Spustit Podobné
Hra - Little Witch Mess
Pomôžte malé neporiadne čarodejnici nájsť všetky jej stratené veci. Postupne s ňou budete prechádzať izbe čarodejníckeho domčeku i záhradkou av obmedzenom časovom limite bude Vašou úlohou nájsť a kliknúť na všetky zadané veci. Na začiatku si môžete vybrať z troch rôznych obtiažností. Čím skôr vždy všetko nájdete, tým viac bodov dostanete.

7,24 MB | Skryté predmety

Spustit Podobné
Hra - Japanese Snacks Match
Japanese Snacks Match je netradičnou pexeso, v ktorom budete pripravovať jedlo. Jednotlivé ingrediencie získate práve odkrývaním kartičiek a hľadaním rovnakých dvojíc. Na prípravu celého jedla a teda nájdenie všetkých dvojíc máte dosť obmedzený časový limit, takže musíte byť naozaj rýchli;)

0,85 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Snail Bob 3
Sprevádzajte do cieľa za ceduľkou EXIT sympatického slimáka Boba už v treťom diele tejto super logické hry, ktorá Vás tentokrát zavedie do Egypta. Použite všetky herné prvky i vlastnosti slimáka tak, aby prekonal všetky prekážky a vyhol sa nebezpečným nástrahám. Tlačidla aktivujete kliknutím myšou a keď kliknete na samotného Boba, tak ho znehybníme.

7,78 MB | Escape hry

Spustit Podobné
Hra - Follow Your Dream
Táto super hra preverí Váš postreh aj to, ako viete hľadať. V každom kole totiž budete musieť v časovom limite nájsť všetky zadané veci, ktoré sa hlavnej hrdinke stratili v neusporiadaných miestnostiach. Dobre všetko prehľadajte a neklikajte zbytočne na iné predmety.

2,26 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné