Hlavolamy pre deti online

Hra - UniteSwap
UniteSwap je logická hra, v ktorej budete mať v každom kole za úlohu spojiť geometrické útvary rovnakých farieb. Toho docielite tak, že útvary budete medzi sebou vymieňať. Vymeniť však môžete len tie, ktoré majú rovnaký tvar.

0,29 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Neuroff
V logickej hre Neuroff bude vašou úlohou úplne rozpojiť elektrické obvody na hracej plochy. Každú časť obvodu je potreba natočiť tak, aby nezapadala do okolných častí. Podarí sa vám úspešne vyriešiť všetky levely?

0,33 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Quash Board
Cieľom logickej hry Quash Board je postupne odoberať z hracej plochy všetky guličky tak, aby na konci zostala len jediná. Guličky môžete z plochy odstrániť vzájomným vyrážaním. Každý ťah si však musíte dobre rozmyslieť, aby ste sa nedostali do slepej uličky.

1,31 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Neuron
Neuron je logická hra, v ktorej budete mať v každom kole za úlohu vytvoriť kompletný spojený obvod. Jednotlivé časti skladačky musíte preto vhodne natáčať, aby do seba dokonale zapadli.

0,33 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - FitIt Side
FitIt Side je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu naukladať na hraciu plochu jednotlivé časti skládačky tak, aby vytvorili požadovaný obraz. Spočiatku budú levely jednoduché, avšak obtiažnosť sa bude neustále stupňovať.

0,96 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Doctor Who Dalek Break-out
Doctor Who Dalek Break-out je logická hra na štýl Sokobanu, v ktorej budete musieť dostať všetky radioaktivné sudy na vyznačené miesto. Sudy môžete posúvať len tlačením, takže si dávajte pozor, aby vám neuviazli u steny alebo v rohu.

1,29 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - The Sequence
The Sequence je logická hra, ktorá poriadne potrápi vaše mozgové závity. Vašou úlohou bude v každom kole nájsť logickú postupnosť a na základe toho usporiadať prvky do jednej rady. Obtiažnosť sa navyše každám kolom stupňuje, takže dokončiť všetky levely nebude jednoduché.

1,09 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Stacko
V logickej hre Stacko budete mať za úlohu naukladať na seba farebné doštičky presne podľa predlohy. Doštičky musíte preto postupne posúvať o jeden riadok nižšie tak, aby ste zachovali požadované poradie. Dokážete si poradiť so všetkými kolami?

3,18 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Power Connection
Power Connection je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu spojiť žiarovky a baterky rovnakých farieb. Pri spojovaní musíte dbať nato, aby sa jednotlivé spoje nekrížili a zároveň, aby ste zaplnili celú hraciu plochu.

1,56 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - 10
10 je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou na hracej ploche vytvoriť čo najviac desiatok, prípadne násobkov desiatky. Toho docielite sčítaním jednotlivých poličok. Cieľom hry je získať čo najviac bodov.

0,12 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Nambers
Nambers je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou zmeniť čísla na hracej ploche tak, aby ste dostali obrazec, ktorý odpovedá predpísanému vzoru. Čísla môžete meniť len v prípade, že sa vedľa seba nachádza taký počet rovnakých štvorčekov s číslami, aký indikujú samotné čísla.

4,14 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Logical Elements
Vašou úlohou v logickej hre Logical Elements bude rozsvietiť v každom kole všetky diódy. Aby sa vám to podarilo musíte vhodne aktivovať niektoré spínače a iné zas ponechať vypnuté, podľa súčiastok, ktoré sa v jednotlivých obvodoch nachádzajú.

3,06 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - What Do We Do Now?
What Do We Do Now? je logická hra, v ktorej na vás čakajú celkovo 4 kolá, v ktorých si budete musieť poradiť vždy s iným hlavolamom. K dispozícii nie sú žiadne nápovedy, takže je potreba vystačiť si len s tým, čo vidíte na hracej ploche.

0,59 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Twelve O
Vašou úlohou v logickej hre Twelve O bude nastaviť všetky ručičkové hodiny na dvanástu. Ručičky susediacich hodín sú však navzájom prepojené, takže musíte zapojiť všetky mozgové závity, aby sa vám jednotlivé levely podarilo vyriešiť.

2,27 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Twelve
Twelve je zaujímavá logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať sa k číslo 12. Začínať budete od nižších čísel, ktoré môžete spájať a tým postupovať. Spojiť môžete len vždy pár rovnakých čísel, pričom ich hodnota tak vzrastie o jedna.

2,27 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné