Hry hladanie predmetov a rozdielov

Hra - My Grandmas Pets
My Grandmas Pets je zaujímavá hra, v ktorej bude vašou úlohou nájsť všetky stratené objekty na záhrade. Predmety sú často dobre ukryté, takže nájsť ich nebude jednoduché. Pokiaľ si nebudete vedieť rady, môžete využiť nápovedu.

6,70 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Springfield Farm Episode1: Back to the Roots
Springfield Farm Episode1: Back to the Roots je zaujímavá hra, v ktorej budete mať za úlohu hľadať na farme stratené predmety. Za každý nájdený predmet získate peniaze, ktoré môžete použiť na nákup nápoved či ďalších zaujímavých predmetov.

7,83 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Mahayana Temple
V hre Mahayana Temple budete mať za úlohu nájsť všetky stratené predmety a získať tak peniaze na zariadenie, ktoré chcete kúpiť do starovekého chrámu. Predmety sú často dobre ukryté, takže ak si nebudete vedieť rady, môžete využiť nápovedu.

7,43 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - The Unusual Suspect
V adventúre The Unusual Suspect sa stanete detektívom, ktorý má za úlohu vyriešiť náročný prípad. Aby sa vám to podarilo, musíte nazbierať dostatok stôp. V každom kole tak budete musieť nájsť vo veľkom neporiadku rozličné predmety, ktoré vás posunú ďalej.

6,68 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Circus Romance
V hre Circus Romance sa vydáte do cirkusu, kde budete mať za úlohu nájsť stratené predmety. Tie sa ukrývajú na rozličných miestach, takže nájsť ich nebude jednoduché. Našťastie budete mať k dispozícii hneď niekoľko nápoved, ktoré vám pomôžu.

7,83 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Fairy Tale Land
Fairy Tale Land je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou hľadať v obrovskom zábavnom parku rozličné rozprávkové bytosti. Dôležitá je pritom dobrá znalosť angličtiny, kedže mená bytostí sa vám budú zobrazovať práve v tomto jazyku.

4,32 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Lost Teddy Bear
Lost Teddy Bear je logická hra, v ktorej sa stanete detektívom. Vašou úlohou bude nájsť strateného plyšového medvedíka. Aby sa vám to podarilo, musíte v každom kole nájsť všetky dôkazové predmety. Na hľadanie máte pritom vždy obmedzený čas.

3,63 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Where is my left sock?
Where is my left sock? je logická postrehová hra, v ktorej bude vašou úlohou nájsť stratenú ponožku z páru. V rohu sa vám bude zobrazovať predloha, ktorú máte nájsť. Snažte sa hľadať čo najrýchlejšie, aby ste získali dobré skóre.

2,06 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - 4 Differences
4 Differences je realisticky spracovaná hra, v ktorej bude vašou úlohou hladať rozdiely medzi obrázkami. V každom kole sa vám zobrazí takmer identická dvojica fotiek a vy musíte nájsť presne štyri maličkosti, v ktorých sa fotky nezhodujú.

5,72 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Japanese Snacks Match
Japanese Snacks Match je netradičnou pexeso, v ktorom budete pripravovať jedlo. Jednotlivé ingrediencie získate práve odkrývaním kartičiek a hľadaním rovnakých dvojíc. Na prípravu celého jedla a teda nájdenie všetkých dvojíc máte dosť obmedzený časový limit, takže musíte byť naozaj rýchli;)

0,85 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Follow Your Dream
Táto super hra preverí Váš postreh aj to, ako viete hľadať. V každom kole totiž budete musieť v časovom limite nájsť všetky zadané veci, ktoré sa hlavnej hrdinke stratili v neusporiadaných miestnostiach. Dobre všetko prehľadajte a neklikajte zbytočne na iné predmety.

2,26 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Harry Quantum
Harry Quantum je jeden z najlepších detektívov v meste a práve dostal do rúk ďalšiu záhadu, ktorú musí objasniť. Zbierajte stopy aj veci ktoré by sa mohli v budúcnosti hodiť a vyrazte do terénu v tejto podarené adventúre.

4,93 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Lovec sladkostí
Nielen milovníci sladkostí si určite užijú túto peknú hru v ktorej budete po celom dome hľadať jednotlivé dobroty. Lízanky, čokolády, zmrzliny, cukríky a ďalšie pochúťky môžu byť opravu dobre utajené v rôznych skrinkách, pod vankúšmi, pod kobercom ... Tak s chuťou do hľadania.

2,89 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Monster High Hidden Numbers
Táto hra sa bude určite páčiť hlavne všetkým priaznivcom seriálu Monster High. Na obrázku s jeho hlavnými hrdinami potom budete hľadať ukrytá čísla. K dispozícii budete mať lupu, s ktorou môžete pátrať v oblečení, vlasoch a všetkých ostatných miestach, čo Vás len napadnú. Za každé nájdené číslo dostanete body a ak sa pomýlite (kliknete tam, kde žiadne číslo nie je) body sa naopak odpočítajú. Svoj…

3,33 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - Pony Spot The Difference
Pre všetky, aj tie najmenšie milovníkov poníkov je tu vynikajúca logická hra, ktorá preverí Váš postreh a všímavosť. Vždy na dvoch krásnych obrázkoch budete mať za úlohu hľadať malé rozdiely. Tie môžu byť v tvare vecí, ich množstvo i farbe, tak dávajte dobrý pozor.

0,79 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné