Kartové hry zdarma online

Hra - Hearts Card
Hearts Card je kartová hra, v ktorej si môžete zahrať online známu windows hru Srdcia. Vašou úlohou bude vykladať na stôl karty príslušnej farby a znaku tak, aby ste sa zbavili všetkých srdcí a získal ich niektorý z vašich súperov. Ten kdo vyloží najvyššiu kartu berie celú hromadu.

2,86 MB | Kartové hry

Spustit Podobné
Hra - 1 Suit Spider Solitaire
Pokiaľ máte radi kartové hry zahrajte si 1 Suit Spider Solitaire. Vašou úlohou bude odstrániť z hracej plochy všetky karty. Aby ste mohli otočiť všetky karty, musíte ich rôzne medzi kopkami presúvať a to tak, aby vždy bola karta s nižšou hodnotou navrchu.

0,13 MB | Kartové hry

Spustit Podobné
Hra - Pyramid Solitaire Ancient Egypt
V kartovej hre Pyramid Solitaire Ancient Egypt bude vašou úlohou odstrániť postupne z hracej plochy celú kôpku kariet. Karty je možné odstraňovať po dvojiciach, avšak len v prípade, že súčet hodnôt tejto dvojice je presne 13 bodov.

1,16 MB | Kartové hry

Spustit Podobné
Hra - Cardmania Pyramid Solitaire
V kartovej hre Cardmania Pyramid Solitaire bude vaším cieľom zbaviť s všetkých kariet na hracej ploche. Karty môžete odstraňovať po dvojiciach, tak aby sa súčet na týchto kartách rovnal presne 13 bodom. Všetky karty majú vpisanú bodovú hodnotu okrem esa, J, Q a K, ktoré sú za jeden, 11, 12 a 13 bodov.

1,43 MB | Kartové hry

Spustit Podobné
Hra - Solitaire
Kartovú hru Solitaire dozaista pozná každý. Teraz máte možnosť zahrať si ju v peknom farmárskom prostredí. Na výber budete mať dve obtiažnosti normal a hard, pričom ta druhá je len pre skutočných nadšencov.

0,88 MB | Solitaire hry

Spustit Podobné
Hra - 101 Dalmatins
Je tu vynikajúca kartová hra inšpirovaná filmom 101 dalmatíncov. Vašim cieľom bude zbaviť sa všetkých Vašich kariet skôr ako protihráč (počítač). Kariet sa zbavujete tak, že je prihadzuje na dve kôpky uprostred. Jedinou, ale dôležitou podmienkou je to, aby hodnota karty nadväzovala na tú na odhazovacím balíčka a bola teda o jedno vyššie alebo nižšie.

2,00 MB | Kartové hry

Spustit Podobné
Hra - Bird Pax
Bird Pax je naozaj vynikajúci kartová hra, v ktorej sa postavíte proti počítaču. Pôjde vždy o to vyložiť kartu s vyššou hodnotou ako protihráč. Ak sa Vám podarí vyhodiť kartu rovnakej farby, jedná sa PAX, prihadzujú sa ďalšie tri karty a výsledok sa hodnotí podľa poslednej prihodené. Hráč s vyššou hodnotou berie karty na stole a ten s viacerými kartami víťazí.

3,70 MB | Kartové hry

Spustit Podobné
Hra - Golf Solitaire First Love
Na pozadí tejto kartovej hry pre jedného je mladý zaľúbený pár. Vy budete mať za úlohu skladať karty na seba tak, aby v hernom poli žiadna karta nezostala a stihli ste to v časovom limite. Odoberať ale môžete len karty, ktoré sú vždy o jedno väčšie alebo menšie.

0,95 MB | Solitaire hry

Spustit Podobné
Hra - Flower Garden Patience
Flower Garden Patience je hra, ktorá funguje na princípe Solitaire. V radoch máte karty, ktoré je potrebné naskladať do pravého stĺpca podľa farieb od esa až po kráľa. Aby ste ich tam mohli umiestniť, je potrebné si ich najprv přeskládat vo zvislých stĺpcoch. Nie je to však také ľahké, karty môžete skladať iba na kartu s vyššou hodnotou. Výhodou je to, že nie je rozhodujúca farba…

0,21 MB | Solitaire hry

Spustit Podobné
Hra - Governor of Poker 2
Kartová hra, ktorú vńa Slovensku môžeme poznať aj pod názvom Vojna. Vyberiete si súper a karty s ktorými budete hrať a potom len predkladáte karty, ktoré máte v balíčku. Ten kto má vyššiu kartu, berie obe. Ak sa stretnú dve karty rovnakej hodnoty, naskladajú sa ďalšie 4 a posledné dve sú rozhodujúce. Cieľom hry je obrat súpera o všetky jeho karty.

10,77 MB | Kartové hry

Spustit Podobné
Hra - Card Clash
Kartová hra, ktorú v Česku môžeme poznať aj pod názvom Vojna. Vyberiete si súper a karty s ktorými budete hrať a potom len predkladáte karty, ktoré máte v balíčku. Ten kto má vyššiu kartu, berie obe. Ak sa stretnú dve karty rovnakej hodnoty, naskladajú sa ďalšie 4 a posledné dve sú rozhodujúce. Cieľom hry je obrat súpera o všetky jeho karty.

0,55 MB | Kartové hry

Spustit Podobné
Hra - Coy Card
Zaujímavá oddychová kartová hra, v ktorej je vašou úlohou dávať dohromady karty, na ktorých sú vyobrazené rovnaké tvary. Zo začiatku je hra jednoduchá, objavuje sa tu len niekoľko tvarov, postupom času sú však karty rôznorodejšie a tak musíte premýšľať, ktoré dve karty spojíte, aby sa vám uvoľnil potrebný priestor.

0,69 MB | Kartové hry

Spustit Podobné
Hra - Card Combinations
Další zajímavá karetní hra, ve které tentokrát pokládáte karty tak, aby tvořili postupku nebo jste měli alespoň tři karty stejné hodnoty vedle sebe. Pokud se vám to podaří, získáváte body a uvolní se vám prostor pro další karty.

0,58 MB | Kartové hry

Spustit Podobné
Hra - Avalon Free Cell
Hra Free Cell funguje na veľmi podobnom princípe ako klasický Solitaire, ale má určité odlišnosti, ktoré ju robia zaujímavou. Vašou úlohou je opäť skladať karty na seba podľa veľkosť. Počas skladania musíte tiež striedať farby - na čiernu môže len červená karta a naopak. Nie je tu však žiadny pomocný balíček, z ktorého by ste mohli karty brať, máte tu však niekoľko voľných plôch, ktoré môžete…

0,42 MB | Kartové hry

Spustit Podobné
Hra - 3Cards
Hľadáte originálny kartovú hru? Vyskúšajte 3Cards. V tejto hre sa budete snažiť uhádnuť, pod ktorou kartou sa ukrýva čierne eso. Najprv si musíte staviť a potom sa karty zamiešajú. Zo začiatku je to jednoduché, postupom času sa včas rýchlosť miešania zvyšuje a hra je tak ťažšie.

0,40 MB | Kartové hry

Spustit Podobné