Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Lonely Escape
Lonely Escape je zaujímavá logická adventúra, v ktorej sa budete musieť dostať z blízkosti zámku, kde ste ostali uväznený. Aby sa vám to podarilo, vhodne využite všetky predmety, ktoré v okolí nájdete. Poradiť si budete musieť i s rôznymi logickými hádankami.

6,70 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Firefighter Escape
V adventúre Firefighter Escape sa ocitnete na hasičskej základni, kde začalo horieť. Nájdite spôsob, ako plameň uhasiť a dostať sa preč. Využiť k tomu môžete hasičské vybavenie a rozličné predmety, ktoré sa nachádzajú vo vašom okolí.

7,85 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Escape From War Headquarters
Escape From War Headquarters je logická adventúra, v ktorej sa ocitnete uväznený na vojenskej základni. Aby ste sa odtiaľto dokázali dostať preč, budete musieť nájsť rozličné predmety, ktoré vám v úteku pomôžu. Okrem toho sa snažte veci medzi sebou rozlične kombinovať a spájať.

1,36 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Crazy Mom
Crazy Mom je logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu pomôcť hlavnej hrdinke zorganizovať narodeninovú oslavu. Vydajte sa do mesta a pokúste sa zohnať všetky potrebné veci. Pritom si budete musieť poradiť s rozličnými prekážkami a vyriešiť rozličné logické hádanky.

10,23 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Escape the Bathroom
V logickej adventúre Escape the Bathroom bude vašou úlohou dostať sa preč z kúpelne, ktorej dvere sú zabezpečené laserovými ľučami. Poriadne prehľadajte celú miestnosť a pokúste sa nájsť predmety, ktoré by vám mohli byť užitočné. Zároveň si všímajte i rôznych symbolov a znakov, ktoré vám môžu pomôcť rozlúštiť niektoré hádanky.

0,72 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Black and White Escape - Castle
V logickej adventúre Black and White Escape - Castle bude vašou úlohou dostať sa preč zo zámku, kde ste ostali uväznený. Vo vašom okolí sa bude nachádzať niekoľko predmetov, ktoré musíte vhodne využiť alebo použiť ako indíciu k vyriešeniu logických hádaniek.

0,67 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Cube Escape: Theater
V logickej adventúre Cube Escape: Theater ostanete s hlavným hrdinom uväznený v divadle, odkiaľ sa musíte dostať. Využiť pritom môžete predmety, ktoré nájdete v svojom okolí. Poradiť si budete musieť i s niekoľkými logickými hádankami a úlohami.

13,32 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Black and White Escape Office
Black and White Escape Office je logická adventúra, v ktorej sa musíte dostať preč z kancelárie. Všetky dvere sú zamknuté, takže musíte prehľadať celú miestnosť a nájsť predmety, ktoré by vám mohli v úteku pomôcť. Pritom si budete musieť poradiť i s niekoľkými logickými hádankami a úlohami.

0,53 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Toms Cruise
V logickej adventúre Toms Cruise bude vašou úlohou pomôcť hlavnému hrdinovi menom Tom dostať sa von z hotelovej izby, kde ostal zamknutý. Okrem toho mu pomôžte nájsť i jeho ženu a stratenú peňaženku. Pri zdolávaní prekážok vám pomôžu veci, ktoré nájdete v okolí.

5,40 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Abducted
Abducted je logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu dostať sa von zo starej opustenej budovy. Prehľadajte všetky miestnosti a nájdite predmety a indície, ktorý by vám v úteku mohli pomôcť. Podarí sa vám vyriešiť všetky logické hádanky a z budovy uprchnúť?

7,65 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Smells Like Art
Smells Like Art je zábavná logická adventúra, v ktorej budete sprevádzať hlavného hrdinu mestom a pomáhať mu zdolávať rozličné prekážky. Zbierajte predovšetkým predmety, ktoré nájdete a snažte sa ich vhodne využiť. Okrem toho nezabudnite i konverzovať s ľuďmi, ktorí vám môžu pomôcť.

12,87 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Tammy Jo Superstar
Tammy Jo Superstar je logická adventúra, v ktorej budete pomáhať hlavnej hrdinke upratovačke splniť si svoj sen - stať sa slávnou speváčkou. Aby sa vám to podarilo, musíte nadviazať kontakt s ľuďmi vo vašom okolí a vyriešiť rozličné problémy, ktoré na vás čakajú.

12,02 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Sinbad’s Journey
Sinbad’s Journey je logická adventúra, v ktorej bude vašou úlohou dostať sa preč z ostrova, na ktorom ste uviazli. Pokúste sa využiť pomoc miestnych obyvateľov a poraďte si so všetkými prekážkami a hádankami, ktoré tu na vás čakajú.

9,38 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Katjas Escape 2
Katjas Escape 2 je druhý diel logickej adventúry, v ktorej opäť budete musieť pomôcť hlavnej hrdinke dostať sa von na slobodu. Poriadne sa porozhliadnite po okolí a pozbierajte všetky veci, ktoré by mohli byť užitočné. Taktiež si budete musieť poradiť i s niekoľkými logickými hádankami.

6,51 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Katjas Escape
V logickej adventúre Katjas Escape bude vašou úlohou pomôcť hlavnej hrdinke dostať sa von z hrobky, kde zostala uväznená. Cesta k slobode je nielen plná prekážok, ale i hádaniek a úloh, ktoré poriadne preveria vaše logické myslenie.

5,01 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné