Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Brother
Brother je zaujímavá logická adventúra, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť hlavnému hrdinovi zachrániť jeho bratov, ktorých uniesla víchrica. Kým sa k ním dostanete budete si musieť poradiť s rôznymi logickými hádankami a úlohami.

1,61 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - We Are Friends
We Are Friends je logická adventúra, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť trom kamarádom dostať sa von zo starej budovy plnej rozličných prekážok a nástrah. Aby sa vám to podarilo, musia kamáradi navzájom spolupracovať.

2,61 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Mimou Escape 2
Mimou Escape je zábavná adventúra, v ktorej musíte pomôcť mačke uväznenej v pračke dostať sa von na slobodu. Využiť k tomu môžete len predmety, ktoré v pračke nájdete. Dôležité je tak všetko dôkladne prezrieť a predmety správne použiť.

2,28 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Tripping Hard
Tripping Hard je logická adventura, v ktorej bude vašou dostať hlavného hrdinu von zo začarovaného lesa. Po ceste však na vás bude čakať množstvo prekážok, ktoré je potreba zdolať tak, že vyriešite jednu z logických hádaniek.

27,81 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Back in Time 2
Back in Time 2 je druhé pokračovanie perfektnej logickej adventúry, v ktorej sa s hlavným hrdinom vydáte opäť na cestu v čase. Tentokrát sa vydáte do 90. rokov, kde budete musieť opäť zbierať rozličné predmety, ktoré vám pomôžu vyriešiť náročné úlohy a hádanky.

5,60 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Ant Hill Trap
V logickej adventúre Ant Hill Trap budete pomáhať stratenému mravencovi uprchnúť z jeho obydlia, ktoré postupne zaplavuje voda. Aby ste našli cestu von, budete musieť vyriešiť mnohé logické hádanky a úlohy. Taktiež musíte zbierať rozličné predmety, ktoré je následne nutné vhodne použiť.

3,65 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Adam and Eve 2
Adam and Eve 2 je pokračovanie logickej adventúry, v ktorej budete sprevádzať Adama na jeho ceste pravekým svetom. Počas tejto cesty sa budete musieť vysporiadať s rozličnými prekážkami a protivníkmi správnym používaním okolitých predmetov.

2,70 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Lab Mouse Escape
Cieľom logickej adventúry Lab Mouse Escape je dostať malú myšku z experimentálneho laboratória. Na začiatku hry sa musíte za pomoci okolných predmnetov dostať z klietky a následne prekonať i ďalšie prekážky, ktoré vám stoje v ceste za slobodou.

2,14 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Hippo the Brave Knight
Pomôžte hrochovi v adventúre Hippo the Brave Knight zachrániť kráľovstvo a najsť päť kráľov i s jejich korunami. Čaká na vás dobrodružná cesta, počas ktorej je potreba zdolať mnoho rôznych prekážok a vyriešiť nejednu logickú hádanku.

4,77 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Pharaoh's Break Out
Pharaohs Break Out je zábavná adventúra. v ktorej budete mať za úlohu pomôcť faraónovi uprchnúť z nákupného centra. Počas úteku sa musíte maskovať a vyriešiť niekoľko logických hádaniek, ktoré vám zabezpečia ďalší postup.

2,05 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Raven Crime
V adventúre Raven Crime sa stanete detektívom, ktorý dostal za úlohu vyriešiť vraždu mladej ženy. Aby ste mohli postupne odhaliť všetky stopy a vypátrať páchateľa, musíte zbierať dôkazy, ktoré nájdete a taktiež vypočuť všetkých svedkov, ktorí by mohli mať užitočné informácie.

10,78 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Deeper Sleeper
Deeper Sleeper je strašidelná hra, v ktorej sa ocitnete v podivnej močnej more hlavného hrdiny. Zároveň budete uväznený v knižnici, s ktorej musíte nájsť cestu von. Pritom sa snažte rozlúštiť záhadu, ktorá stojí za vznikom vašich nepríjemných snov.

12,48 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - BNKR
Preneste sa do zničeného sveta bez ľudí, v ktorom jedinými inteligentými tvormi sú roboti v adventúre BNKR. Hrať budete za jedného z nich, pričom vašou úlohou bude nájsť použiteľný zdroj energie a zároveň vyriešiť niekoľko podivných záhad.

9,48 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Back in Time
V adventúre Back in Time sa vžijete do role hlavného hrdinu, ktorý zostrojil stroj času a omylom sa preniesol do minulosti. Aby ste ho mohli vrátiť späť musíte vyriešiť množstvo logických hádaniek a drobných hlavolamov.

3,73 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Raccoon's Towel
Raccoon's Towel je zábavná logická hra, v ktorej budete sprevádzať medvedíka čistotného na jeho dlhej ceste. Vašou úlohou bude získať späť uterák, ktorý vám vzal farmár. Cesta je však plná prekážok, ktoré môžete zdolať len za pomoci logického myslenia.

5,21 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné