Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Beard Guy Goes Surfing
Pomôžte bradatému chlapíkovi splniť jeho sen o surfovaní v prepracovanej adventúre Beard Guy Goes Surfing. Cesta k moru je však dlhá a predovšetkým plná prekážok, ktoré môžete zdolať len vďaka zdravému rozumu, pozornosti a rýchlym reakciám.

6,24 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Time Travelling
Vydajte sa s hlavným hrdinom adventúry Time Travelling na cestu v čase a pomôžte ľuďom i zvieratám v núdzi. V každom časovom období môžete k spleniu úlohy využiť len predmety, ktoré sa práve nachádzajú vo vašom okolí.

2,16 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Clumsy Scientist
Clumsy Scientist je pekne spracovaná adventúra plná prekážok a logických hádaniek. Vašou úlohou bude pomôcť chemikovi vyrobiť vzácnú zlúčeninu a následne ju prepraviť až na miesto schválenia.

6,74 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Humanoid 47
Humanoid 47 je logická adventúra, v ktorej budete pomáhať humanoidovi dostať sa von z laboratória, v ktorom na ňom vykonávajú rôzne nebezpečné pokusy. Na slobodu vás môže dostať len správne použitie rozličných predmetov, ktoré vo svojom okolí nájdete.

17,92 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Mental Hospital Escape
V logickej hre Mental Hospital Escape budete mať za úlohu pomôcť hlavnému hrdinovi uprchnúť z psychiatrickej liečebne. Po ceste si však budete musieť poradiť s množstvom prekážok a takisto s ošetrovateľmi, ktorí vám stoja v ceste za slobodou.

3,09 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Vampire Skills
V adventúre Vampire Skills sa stanete upírom, ktorý sa vydal na nočnú výpravu, aby získal dostatok ľudskej krvi. Dostať sa však k ľudom nebude jednoduché, kedže ich obydlia sú chranené česnekom a mnohými ďalšími prekážkami. Našťastie ako upír máte špeciálne schopnosti, ktoré vám pomôžu jednotlivé prekážky hravo prekonať.

9,79 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Milk Quest
V adventúre Milk Quest bude vašou úlohou pomôcť malému mačiatku dostať sa k mlieku. Cesta k "pokladu" je však plná prekážok, ktoré môžete prekonať len správnou interakciou s rozličnými hernými prvkami.

7,37 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Darker Ride Escape
Ocitli ste sa v strašidelnom zábavnom parku, z ktorého ako sa zdá nie je úniku. Preskúmajte všetky miestnosti, nájdite potrebné predmety, vylúštite logické hádanky a dostaňte sa čo najrýchlejšie von.

3,12 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Transylvania
Transylvania je strašidelná logická hra, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť hlavnej postavičke uprchnúť z Transylvanie a bezpečne sa dostať domov. Po ceste však číha množstvo prekážok a nebezpečných nástrah, ktoré zdolať môžete len správnou interakciou s rozličnými hernými prvkami.

7,82 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Randy Jail Break
Pomôžte Randymu uprchnúť z prísne stráženého väzenia v logickej adventúre Randys Jail Break. Naplánovať úspešný útek však nebude jednoduché a pomôcť vám môže predovšetkým správne logické myslenie, ale i šťastie pri výbere únikovej cesty.

8,29 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Chance a Lot
V adventúre Chance a Lot budete sprevádzať rytiera na jeho dlhej ceste plnej prekážok a nástrah. Pomôžte mu vyriešiť všetky hádanky a odstrániť všetky prekážky a dostaňte sa tak až do cieľa vašej cesty.

5,83 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Tribal Pit Escape
V logickej adventúra Tribal Pit Escape bude vašou úlohou uniknuť z tábora domorodého kmeňa. Aby ste mohli uprchnúť, je potreba prehľadať celé okolie a nazbierať dostatok predmetov, ktoré vám útek umožnia. Predmety môžete medyi sebou i kombinovať a tak vytvoriť úplne nové.

5,45 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Habla Kadabla
V adventúre Habla Kadabla budete pomáhať čarodejnici nájsť zlodeja, ktorý jej v noci vykradol obchod. Odhaliť stopy vedúce k podozrivému však nebude jednoduché. Pomôcť vám pritom môžu obyvatelia mestečka, ale predovšetkým váš dobrý postreh a logické myslenie.

6,77 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Baba Yaga
Baba Yaga je logická adventúra, v ktorej sa stanete väzňom v chalúpke zlej čarodejnice. Kedže čarodejnica si šla zalietať na metle, máte vhodnú príležitosť pokúsiť sa o útek. Využiť k tomu môžete rôzne predmety, ktoré v chalúpke nájdete.

3,17 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Vortex Point 2
V druhom pokračovaní logickej adventúry Vortex Point sa opäť vydáte po stopách nezvyčajnej záhady. Tentokrát budete vyšetrovať zmiznutia mladého dievčaťa, ktoré sa vytratilo za skutočne zvláštnych okolností.

5,08 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné