Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Escape The Wrestling Ring
Cieľom adventúry Escape The Wrestling Ring je dostať sa von z uzamknutého ringu. Predtým než nájdete kľúč, budete musieť poriadne preskúmať celé okolie a vhodne využiť veci, čo nájdete. Okrem toho je potreba vyrieši i niekoľko zapeklitých problémov a prekážok.

0,71 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Capn Marcelas Winter Wonderland
Capn Marcelas Winter Wonderland je skvelá logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu pomôcť mladej pirátke. Tá dostala dôležitú zásielku, avšak nemôže sa k nej dostať, pretože kľúč od schránky uviazol v ľade. Dokážete ho odtiaľ dostať?

10,62 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Can You Escape Love
Can You Escape Love je netradičná logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu zastaviť šialenú ovcu. Aby sa vám to podarilo, musíte vyriešiť rôzne postrehové úlohy a logické hádanky. Taktiež hľadajte a vhodne využívajte predmety vôkol vás.

2,60 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Zombie Society 2
V druhom diely adventúry Zombie Society 2 sa opäť vydáte do mestečka plného zombie, aby ste sledovali ich príbehy. Počas konverzácii môžete vstupovať do deja vybraním rôznych odpovedí.

10,20 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Zombie Society
Zombie Society je adventúra, v ktorej budete sledovať príbeh zombie žijúcich v malom mestečku. Príbeh je celý v angličtine, takže jej znalosť je nevyhnutná. Okrem toho môžete i zasahovať do deja vybraním rôznych odpovedí jednotlivých charakterov.

13,06 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Where is 2016?
V logickej adventúre Where is 2016? sa vydáte hľadať nový rok 2016. Aby sa vám to podarilo, musíte nájsť rozličné páčky a tlačítka, ktoré vám otvoria zamknuté dvere. Hľadané prvky sú často dobre ukryté, takže musíte byť skutočne pozorný.

17,03 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - The Hunt
The Hunt je logická adventúra, v ktorej sa vydáte na lov záhadného tvora, ktorý sa ukrýva hlboko v lese. Než sa k nemu dostanete budete musieť prekonať rozličné prekážky a nástrahy. V tom vám môžu pomôcť predmety, ktoré nájdete v okolí.

18,68 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Quotidian
Quotidian je zaujímavá logická adventúra, ktorá vám ukáže čo sa stane, keď spadnete do dennej rutiny. Vašou úlohou bude sprevádzať hlavného hrdinu počas jeho každodenných činností a sledovať pritom ako sa okolný svet postupne mení.

4,44 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Piece of Princess Cake
V adventúre Piece of Princess Cake budete pomáhať vikingovi zohnať kúsok koláča pre princeznu. Než sa vám to podarí, budete musieť zdolať mnohé prekážky a problémy. Pomáhať vám v tom budú rozličné predmety, ktoré počas svojej cesty nájdete.

10,21 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - David and Keithan
David and Keithan je zábavná logická adventúra, v ktorej budete pomáhať dvom kamarátom rozlúštiť záhadu starého majáku. Aby bolo vaše vyšetrovanie úspešné, musíte si poradiť s mnohými prekážkami, v čom vám pomôžu nájdené predmety.

14,02 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Dakota Winchester's Adventures 3
Dakota Winchester's Adventures 3 je tretí diel skvelej logickej adventúry, v ktorej sa tentokrát s hlavným hrdinom ocitnete v podzemí. Pokúste sa odtiaľ dostať len za pomocí predmetov, ktoré nájdte. Dokážete to?

9,66 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Forgotten Hill: Fall
Forgotten Hill: Fall je temná adventúra. v ktorej sa musíte dostať von z tmavej miestnosti plnej podivných rekvizít. Zbierajte predmety, ktoré nájdete a vyriešte všetky tajné šifry, ktoré vám pomôžu dostať sa ďalej cez prekážky.

6,96 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Cube Escape: Birthday
Zahrajte si ďalší diel logickej adventúry s názvom Cube Escape: Birthday, v ktorej budete musieť tentokrát vyriešiť záhadu v dome počas vašich narodenín a zároveň sa dostať von. Pomáhať vám pritom budú predmety, ktoré v okolí nájdete a ktoré je nutné vhodne využiť.

9,30 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - The Curse of the Mushroom King
The Curse of the Mushroom King je zaujímavá logická adventúra, v ktorej budete musieť pomôcť vikingovi splniť neľahkú úlohu. Aby sa vám to podarilo, musíte sa vydať do dediny, kde nájdete množstvo ľudí, ktorí vám môžu pomôcť. Okrem toho nezabudnite zbierať predmety, ktoré vo svojom okolí nájdete.

8,24 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Roch Archnev Island
Roch Archnev Island je logický adventúra, v ktorej sa vydáte na ďaleký francúzsky ostrov, aby ste odhalili tajomstvo, ktoré vám zanechal váš starý otec. Hľadajte stopy, rozprávajte sa s ľuďmi, riešte logická hádanky a pokúste sa tajomstvo rozľúštiť.

30,49 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné