Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Chaos Christmas
Chaos Christmas je netradičná adventúra, v ktorej môžete sledovať zaujímavý príbeh mladého dievčaťa. Okrem toho jej budete v dôležitých životných udalostiach pomáhať rozhodnúť sa správne. Pokiaľ zvolíte zlú možnosť, môžete sa k rozhodnutiu neskôr vrátiť a zmeniť ho.

10,10 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Escapte the Car HD
Escapte the Car HD je logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu dostať sa von z auta, v ktorom ste ostali uväznený. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne využívať rozličné predmety, ktoré v auta nájdete. Nájdené predmety môžete navyše medzi sebou spojovať a tým vytvoriť nové alebo im pridať novú funkciu.

11,45 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - E.T. Escapes Time Trouble
V logickej adventúre E.T. Escapes Time Trouble budete pomáhať hlavnému hrdinovi riešiť rozličné logické hádanky a úlohy. Na začiatku musíte vyriešiť úlohu s Rubikovou kockou. Po jej splnení sa vám otvorí teleport, ktorý vás zavedie do úplne iného sveta.

15,70 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Trollface Quest 13
V logickej adventúre Trollface Quest 13 musíte pomôcť hlavnému hrdinovi vyriešiť rozličné úlohy. V každom kole čaká na vás iný problém, ktorý môžete prekonať len za pomoci logického myslenia a vhodnou interakciou s hernými prvkami.

7,95 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Submachine 10: the Exit
Submachine 10: the Exit je logická adventúra, v ktorej sa vydáte do temného podzemia plného podivných strojov. Vašou jedinou úlohou bude nájsť cestu von. Aby sa vám to podarilo, budete musieť zdolať množstvo prekážok a poradiť si s rozličnými logickými úlohami.

30,42 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - The Gatekeeper
The Gatekeeper je logická adventúra, v ktorej musíte pomôcť hlavnému hrdinovi uzatvoriť brány samotného pekla. Než sa vám to podarí, budete si musieť poradiť s mnohými prekážkami. Pomôcť vám pritom môžu predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí.

| Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Santa Claus Saw Game
Santa Claus Saw Game je zaujímavá logická adventúra, v ktorej budete pomáhať Santa Clausovi dostať sa z domu, v ktorom ostal uväznený. Po ceste však natrafíte na množstvo prekážok a nástraj, ktoré môžete zdolať len vhodnou interakciou s okolnými prvkami.

4,08 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Monster Love
V adventúre Monster Love budete hrať za postavičku Frankensteina, ktorý sa chystá pozvať na rande peknú upírku. Upírka však s vami pôjde, len pokiaľ jej zoženiete nejakú sladkosť. To však nebude také jednoduché, ako sa môže na prvý pohľad zdať.

11,33 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - A Christmas Blackout
A Christmas Blackout je logická adventúra, v ktorej budete musieť pomôcť hlavnému hrdinovi opraviť výpadok prúdu. Zbierajte predmety, ktoré nájdete, vhodne ich využite a taktiež si poraďte s niekoľkými logickými úlohami a hádankami.

8,79 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Sneaky Mars Mission 6
V ďalšom diely logickej adventúry Sneaky Mars Mission 6 sa na palube lodi mieriacej na Mars stretnete so starým pánom, ktorý má pre vás rozličné úlohy. Poriadne preskúmajte svoje okolie, nájdite potrebné predmety a pokúste sa vyriešiť všetky logické hádanky.

3,23 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Sneaky Mars Mission 5
V logickej adventúre Sneaky Mars Mission 5 sa ocitnete v lodi mieriacej na Mars. Pred vami stojí množstvo prekážok a neľahkých úloh, ktoré musíte prekonať a vyriešiť. Pomôcť vám pritom môžu predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí.

3,15 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Sneaky Mars Mission 3
Sneaky Mars Mission 2 je logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu vyrišeiť rozličné logické hádanky a úlohy v lodi mieriacej na Mars. Rozhliadnite sa po okolí, pozbierajte všetky užitočné predmety a v pravý čas ich vhodne využite.

3,01 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Breaking the Bank
Breaking the Bank je krátka logická adventúra, v ktorej musíte pomôcť hlavnému hrdinovi nájsť spôsob, ako sa vlúpať do banky. K dispozícii máte 6 možností. Vyskúšajte všetky a nájdite tu jedinú správnu, ktorá vás do banky dostane.

3,14 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - 3 Pandas in Fantasy
3 Pandas in Fantasy je logická hra, v ktorej sa s tromi pandami vydáte na dobrodružnú cestu skrz rozprávkový svet. Na začiatku hry budete musieť pandy oslobodiť zo zajatia a následne prekonať mnohé prekážky a nástrahy.

12,26 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Sofu Cafe
Sofu Cafe je podivná logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu vyriešiť rozličné hádanky a logické úlohy. Nachádzať sa budete v reštaurácii plnej podivných asijských mužov. Pokúste sa rozlúštiť záhadu, ktorá sa tu skrýva.

0,74 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné