Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Sneaky Mars Mission 2
Sneaky Mars Mission 2 je logická adventúra, v ktorej bude vašou úlohou dostať sa preč z kozmickej lode letiacej na Mars. K úteku budete potrebovať prekonať rozličné zamknuté dvere. V tom vám môžu pomôcť rozličné indíciie a predmety, ktoré na lodi nájdete.

3,01 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Old City Escape
Old City Escape je logická adventúra, v ktorej budete musieť nájsť cestu von zo starého väzenia. Aby ste si dokázali poradiť so všetkými nástrahami, musíte zbierať a využívať predmety, ktoré nájdete. Podarí sa vám dostať von?

9,63 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Mogo-Mogo
Mogo-Mogo je netradičná logická adventúra, v ktorej sa s hlavným hrdinom musíte dostať cez podivný svet plný najrôznejších nástrah. V jednotlivých scénach musíte vyriešiť vždy nejakú úlohu či hádanku, ktoré vám otvorí dvere či vám umožní dostať sa ďalej.

10,41 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Little Romeo Adventure
Little Romeo Adventure je logická adventúra, v ktorej budete musieť pomôcť chlapcovi menom Romeo dostať sa za jeho milovanou. Problém je v tom, že vás vaša matka nechce pustiť von z domu. Vymyslite teda spôsob, ako ju obísť a dosiahnúť tak svoj cieľ.

4,14 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Freak Out Kid Freaking Out
Freak Out Kid Freaking Out je logická adventúra, v ktorej budete musieť pomôcť hlavnému hrdinovi, ktorý sa chce v televízii pozerať na svoj obľubený film. Nielenže televízor je pokazený a potrebuje opraviť, ešte sa budete musieť zbaviť i otravného brata, ktorý vás nechce pustiť do kresla.

5,52 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Amazing Escape Grave Yard
Amazing Escape Grave Yard je logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu dostať sa preč z cintorína. Okolo vás sa bude nachádzať množstvo zamknutých dverí a zámkov, ktoré nebude jednoduché odomknúť. Zapojte logické myslenie a pokúste sa všetky úlohy vyriešiť.

2,32 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Saccharine
Saccharine je netradičná logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu nájsť spôsob, ako sa dostať do zámku. Prechádzajte postupne po celom meste, rozprávajte sa s ľudmi, zbierajte predmety a predovšetkým riešte rozličné logické úlohy.

9,94 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - New Season Soccer Challenge
V logickej adventúre New Season Soccer Challenge bude vašou úlohou vytvoriť profesionálny futbalový tím. Zohnať hráčov však nebude vôbec jednoduché. Než sa vám to podarí, budete si musieť poradiť s mnohými prekážkami i drobnými logickými úlohami.

4,83 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Cube Escape: The Mill
V logickej adventúre Cube Escape: The Mill budete mať za úlohu dostať sa von zo starého mlyna. K úteku môžete pritom využívať len predmety vo vašom okolí. Poradiť si budete musieť s najrôznejšími logickými hádankami a úlohami.

4,65 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Valdis the Viking
Valdis the Viking je logická adventúre, v ktorej budete mať za úlohu pomôcť vikingovi zdolať rozmanité prekážky a dostať sa tak skrz jednotlivé scény. V každej scéne pritom musíte zbierať predmety vo vašom okolí, ktoré vám pomôžu dostať sa ďalej.

2,12 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Cube Escape: Harveys Box
Cube Escape: Harveys Box je logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu dostať sa von z krabice, v ktorej ste uväznený. Využiť pritom môžete len predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí. Poradiť si však budete musieť i s mnohými logickými hádankami.

2,41 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Sherlock Holmes 2
Pomôžte slávnemu detektívovi v logickej adventúre Sherlock Holmes rozlúštiť záhadnú vraždu. Aby sa vám to podarilo, musíte prehľadať nielen miesto činu, ale i ďalšie kľúčové miesta a postupne zbierať stopy a indície, ktoré vás k vyriešeniu vraždy dovedú.

8,95 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Ghastly Asylum
Ghastly Asylum je strašidelná logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu dostať sa von zo starej opustenej budovy. Aby sa vám to podarilo, je potreba nájsť vhodné predmety, ktoré vám v tom pomôžu a následne ich správne použiť.

9,06 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Cupid Love Adventure
Cupid Love Adventure je logická postrehová hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať hlavného hrdinu k jeho dievčaťu. S hrdinou môžete pohybovať len tak, že ho vystrelíte do vzduchu. Vyhnite sa pritom všetkým prekážkám, ktoré vám budú stáť v ceste.

2,18 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Cube Escape: Arles
Cube Escape: Arles je logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu uprchnúť zo štvorcovej miestnosti, v ktorej ste ostali uväznený. K úteku pritom môžete využiť len predmety, ktoré sa v miestnosti nachádzajú. Podarí sa vám rozlúštiť všetky logické úlohy?

2,40 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné