Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Break Free the Fortress
Break Free the Fortress je logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu uprchnúť z pevnosti, v ktorej ste ostali uväznený. Aby sa vám to podarilo, musíte vyriešiť množstvo logických hádaniek, v čom vám pomôžu predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí.

0,86 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Theropods
V logickej hre Theropods sa prenesiete do praveku, pričom vašou úlohou bude pomôcť hlavnej hrdinke nájsť strateného priateľa. Najskôr si však musíte poradiť s mäsožravým dinosaurom a ďalšími nebezpečnými prekážkami.

3,73 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Nekra Psaria 3
V ďalšom pokračovaní logickej adventúry Nekra Psaria 3 sa s hlavným hrdinom vrátite do jeho rodného mesta. Tu na vás bude opäť čakať niekoľko záhad a logických hádaniek, ktoré musíte rozlúštiť. Využívajte k tomu predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí.

3,79 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Nekra Psaria 2
Nekra Psaria 2 je strašidelná logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu dostať sa s hlavným hrdinom von z tmavého podzemia. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne využívať všetky predmety, ktoré po ceste nájdete a vyriešiť neľahké logické hádanky.

4,62 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Cube Escape: the Lake
V logickej adventúre Cube Escape: the Lake bude vašou úlohou dostať sa von zo štvorcovej miestnosti. Využiť k tomu budete môcť rozličné predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí a ktoré je možné rôzne spájať či kombinovať.

2,40 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Alyssa's Quest
V logickej adventúre Alyssa's Quest sa prenesiete do stredoveku, kde budete musieť zmrznutého kráľa priviesť opäť k životu. K prekonaniu rozličných prekážok, ktoré vám budú stáť v ceste vám môžu pomôcť predmety, ktoré nájdete.

9,39 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Abandoned: The Cube Chambers
Abandoned: The Cube Chambers je náročná logická adventúra, v ktorej bude vašou úlohou vymyslieť spôsob, ako sa dostať z miestnostní, v ktorých ste uväznený. K dispozícii nebudete mať žiadnu nápovedu, takže sa musíte spoľahnúť na seba a svoj pozorovací talent.

26,46 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Luke Deluxe
Luke Deluxe je logická adventúra, v ktorej sa stanete úspešným milionárom. Problém je však v tom, že si vás chce vziať veľmi nepríjemné žena, ktorá má naviac drzého syna. Podarí sa vám nájsť spôsob, ako sa zo svatby vyvliecť?

16,97 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Love Burger
V logickej adventúre Love Burger sa stanete predavačom v reštaurácii s rýchlym občerstvením. Vašou úlohou bude splniť objednávku veľmi nepríjemného páru, ktorý sa k vám prišiel najesť. Nájdete spôsob, ako im vyhovieť?

6,10 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Inflatable Bastards
V adventúre Inflatable Bastards sa s hlavným hrdinom rozhodnete utiecť zo školy a zažiť tak veľké dobrodružstvo. Napriek tomu budete musieť neustále čeliť rozličným prekážkám, ktoré rozhodne nebude jednoduché zdolať.

7,12 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Escape Plan: Temple
Vašou úlohou v adventúre Escape Plan: Temple bude dostať sa von z chrámu, kde se zostali uväznený. Využíať pritom môžete predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí. Dôležité však bude i logické myslenie a správny úsudok.

0,57 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Escape Plan: Museum
V logickej hre Escape Plan: Museum sa ocitnete v múzeu medzi exponátmi. Vašou úlohou bude nájsť spôsob, ako sa odtiaľto dostať, kedže jediné dvere vedúce von sú zamknuté. Hľadajte nové predmety, správne ich využite a dostaňte sa tak na slobodu.

1,37 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Catastrophe Escape
V adventúre Catastrophe Escape budete musieť pomôcť hlavnému hrdinovi uprchnúť pred blížiacim sa tornádom. Kedže sa mu však pokazilo auto, budete musieť prehľadať celé okolie a nájsť spôsob, ako sa dostať preč.

8,87 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Aldo and Gus the Skeleton Key
Aldo and Gus the Skeleton Key je logická adventúra, v ktorej budete musieť nájsť spoôsob, ako oslobodiť uväzneného čarodejníka. Prechádzajte cez rozličné miestnosti a hľadajte predmety, ktoré vám môžu pomôcť.

4,80 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Sleepwalking
V logickej adventúre SleepWalking bude vašou úlohou dostať sa von z opustenej budovy. Využívať k tomu musíte prvky, ktoré nájdete a taktiež bude dôležitá interakcia s vaším okolím.

5,58 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné