Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Little Alice Escape
Little Alice Escape je logická hra, v ktorej budete musieť pomôcť dievčaťu menom Alica dostať z detskej izby a následne von z domu. K úteku môžete využívať predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí a ktoré je potreba následne vhodne použiť.

2,97 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Crusaders Escape
V logickej adventúre Crusaders Escape bude vašou úlohou nájsť cestu von zo starého kostola. V kostole budete musieť nájsť a pozbierať množstvo predmetov, ktoré je potreba následne vhodne použiť a zabezpečiť si tak cestu na slobodu.

4,50 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Stick Beard
V logickej hre Stick Beard sa s hlavným hrdinom ocitnete na neznámom ostrove. Vašou úlohou bude nájsť cestu k pokladu, ktorý ostrov ukrýva. Počas cesty však narazíte na množstvo prekážok, pred ktorými sa budete musieť správne rozhodnúť, ako ďalej postupovať.

16,01 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Morningstar
V logickej adventúre Morningstar sa ocitnete na palube vesmírnej lode, ktorá ztroskotala. Väčšina vašej posádky je vážne zranená alebo mŕtva, takže vy musíte nájsť spôsob, ako sa odtiaľto dostať a zachrániť preživších. Využívajte k tomu predmety, ktoré na palube lode nájdete.

8,75 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Don't Escape 2
Don't Escape 2 je logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu pomôcť hlavnému hrdinovi vybudovať dostatočnú obranu pred blížiacimi sa zombíkmi. Aby sa vám to podarilo, musíte využiť všetky dostupné predmety a zabarikádovať sa v starom dome.

0,01 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Easy Joe 3
Easy Joe 3 je ďalším pokračovaním skvelej logickej adventúry, v ktorej budete mať za úlohu dostať hlavného hrdinu na koniec jeho cesty. Pritom si budete musieť poradiť s rozličnými prekážkami a nástrahami, ktoré je možné zdolať len za pomoci logického myslenia.

1,00 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - 3 Pandas in Japan
3 Pandas in Japan je logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu pomôcť trom pandám uprchnúť z ich zajatia. Po ceste natrafíte na množstvo prekážok, ktoré je možné zdolať len vzájomnou spoluprácou a vhodnou interakciou s okolnými predmetmi.

10,11 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - The Price
The Price je logická adventúra, v ktorej sa s hlavným hrdinom budete pohybovať v paralelných svetoch, aby ste našli vášho strateného brata. Po ceste si budete musieť poradiť s mnohými logickými úlohami a prekážkami. Pomáhať vám v tom budú predmety, ktoré môžete nájsť vo vašom okolí.

13,05 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - The Empty Kingdom
The Empty Kingdom je logická adventúra, v ktorej sa vžijete do role kráľa, ktorý putuje po svojom kráľovstve, aby našiel svoju stratenú lásku. Počas svojej výpravy budete musieť prekonať niekoľko prekážok, v čom vám pomôžu predmety, ktoré po ceste nájdete.

7,69 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Paranormal Files: Parallel World
Paranormal Files: Parallel World je logická hra, v ktorej sa vžijete do role mladej detektívky. Vašou úlohou bude hľadať objekty, ktoré vám vo vašom pátraní pomôžu. Pokiaľ nejaký objekt nebudete môcť nájsť, môžete raz za čas využiť nápovedu v hornej časti obrazovky.

7,61 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Panda's Bigger Adventure
Panda's Bigger Adventure je logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu pomôcť pande vyriešiť rozličné logické úlohy a hádanky. Využívať k tomu môžete predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí. Podarí sa vám hru dohrať až do úplného konca?

3,64 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Electric Boy
Electric Boy je logická adventúra so skvelou grafikou, v ktorej musíte pomôcť elektrickému chlapcovi zlikvidovať všetkých zloduchov, ktorí z vašeho mesta odčerpávajú elektrinu. Po ceste si však budete musieť poradiť i s mnohými prekážkami a nástrahami.

8,99 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Can you sign Messi?
Can you sign Messi? je logická adventúra zo športového prostredia, v ktorej budete mať za úlohu zariadiť prestup futbalistu Messiho do vašeho tímu. Aby sa vám to podarilo, musíte splniť všetky požiadavky, ktoré si Messi stanovil. Dokážete to ?

3,23 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Cap'n Marcela Parrot Charmer
V logickej adventúre Cap'n Marcela Parrot Charmer sa ocitnete na pirátskom ostrove, ktorý musíte spolu s hlavnou hrdinkou zachrániť pred zlým kapitánom Morganom. Čas máte len do rána, takže musíte zapojiť všetky mozgové závity, aby ste našli spôsob, ako sa zlého kapitána zbaviť.

8,28 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Abandoned
Abandoned je logická adventúra, v ktorej sa vydáte objavovať paralelné svety. S hlavným hrdinom sa musíte dostať cez rozličné nástrahy a prekážky a nájsť cestu, ktoré vás dovedie až na samotný koniec. Pomáhať vám pritom budú predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí.

20,91 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné