Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Coldgrip
Coldgrip je netradičná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu prežiť s hlavným hrdinom v chate uprostred pustiny. Aby sa vám to podarilo budete musieť mať neustále dostatok jedla, vody, spánku a svetla. Vystačiť si budete musieť len s predmetmi, ktoré nájdete vo svojom okolí.

10,91 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Agent Woof
Agent Woof je logická adventúra, v ktorej sa vžijete do role psa detektíva, ktorý má za úlohu nájsť a zneškodniť nebezpečnú bombu. Než sa k nej dostanete, budete si musieť poradiť s množstvom logických úloh a správne vyuižť predmety vo vašom okolí.

2,02 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Space on the Case
Space on the Case je logická hra, v ktorej sa vžijete do role robota. Vašou úlohou bude rozlúštiť podivnú záhadu. Po ceste narazíte na mnoho prekážok, ktoré je možné zdolať za pomoci správneho použitia predmetov, ktoré nájdete vo svojom okolí.

4,07 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - My Christmas Tree
V logickej adventúre My Christmas Tree budete mať za úlohu nájsť všetky vianočné ozdoby a umiestniť ich na vianočný stromček. Aby ste ich našli musíte byť dostatočne pozorný, ale taktiež musíte zdolať niekoľko logických úloh a hádaniek.

3,28 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Last Prince of Egypt
V logickej adventúre Last Prince of Egypt budete mať za úlohu pomôcť hlavnému hrdinovi vyriešiť záhadu symbolu, ktorý sa objavil na hlinenom džbáne. Zbierajte okolné predmety, správne ich použite a postupujte tak postupne dopredu.

1,48 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Humbug 2
Humbug 2 je zaujímavá logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dopraviť hlavného hrdinu skrz levely plné prekážok bezpečne až na koniec jeho cesty. Aby ste jednotlivé prekážky dokázali prekonať, musíte zapojiť logické myslenie a dôvtip.

3,90 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Failman
V logickej adventúre Failman sa stanete superhrdinom, ktorý sa napriek svojej nešikovnosti snaží pomáhať ľuďom. Pomôžte mu v jeho neľahkej úlohe a i keď napáchate viac škody ako užitku, neprestane sa snažiť.

10,19 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Dakota Winchester 2
Dakota Winchester 2 je druhé pokračovanie logickej adventúry, v ktorej sa ako známy archeológ vydáte na dobrodružnú výpravu, ktorej cieľom je nájsť vzácne artefakty. Pri prekonávaní prekážok a riešení úloh vám pomôžu predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí.

7,84 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Vortex Point 5
Prinášame vám ďalšie pokračovanie skvelej adventúry Vortex Point, v ktorej musíte s hlavným hrdinom rozlúštiť opäť ďalšiu záhadu. Rozprávajte sa s ľudmi, zbierajte predmety a dotiahnite vaše pátranie až do úspešného konca.

12,01 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - BackDoor
BackDoor je logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu dostať hlavného hrdinu von z podivnej miestnosti. Využiť k tomu môžete predmety, ktoré v nej nájdete alebo ich kombináciu.

12,64 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Adam and Eve 3
Adam and Eve 3 je ďalšie pokračovanie úspešnej hernej série, v ktorej budete mať za úlohu dostať Adama k Eve. Tentokrát si budete musieť poradiť s nástrahami a prekážkami, ktoré pre vás pripravila samotná kleopatra.

2,72 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Rew 2
Rew 2 je logická adventura, v ktorej bude vašou úlohou zachrániť plyšového medvedíka, ktorého ukradol zlý čarodejník. Behom vašej cesty musíte za pomoci okolných predmetov prekonávať najrôznejšie prekážky. Hra je zaujímavá v tom, že jej dej sa odohráva pospiatky.

7,55 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Eien
Eien je strašidelná logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu nájsť cestu von z temného bludiska. Aby sa vám to podarilom musíte po ceste vyriešiť desiatky logických úloh a hlavolamov.

7,28 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Donald the Dino
V logickej adventúre Donald the Dino budete pomáhať malému dinosaurovi nájsť jeho rodičov. Počas tejto dobrodružnej cesty si však musíte dávať pozor na mnohé nástrahy a taktiež vyriešiť množstvo logických úloh.

1,65 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Chimpanzee Escape
Chimpanzee Escape je logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu oslobodiť opičiaka pripútaného pevnými reťazami. Aby sa vám to podarilo, musíte nájsť všetky kľúče. Cesta ku kľúčom je však plná prekážok, s ktorými si musíte poradiť.

2,60 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné