Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Escape Panda
Escape Panda je logická adventúra, v ktorej bude vašou úlohou vyslobodiť pandu zo zajatia. K dispozícii budete mať len predmety, ktoré nájdete v okolí. Predmety však môžete rôzne spájať a tým vyriešiť každý problém.

2,80 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Alexia Crow The Pandora's Box
Alexia Crow The Pandora's Box je logická adventúra, v ktorej bude vašou úlohou vniknúť do záhadného objektu. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne využívať veci vo svojom okolí. Hra dozaista potrápi vaše mozgové závity a rozhodne sa nebudete nudiť.

6,11 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Troll Tale
Troll Tale je logická adventura, v ktorej budete sprevádzať hlavného hrdinu na jeho dobrodružnej ceste. Počas vašej výpravy narazíte na množstvo prekážok, ktoré je možné zdolať za pomoci vhodného použitia okolných predmetov.

9,82 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Deepest Sleep
Deepest Sleep je strašidelná adventúra, v ktorej sa vžijete do kože hlavného hrdinu, ktorý sa prebudil uprostred noci a nemôže sa ani pohnúť. Pri nohách postele uvidí tajomnú postavu a čo sa bude diať ďalej už musíte zistiť sami.

13,09 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Sherlock Holmes: Tea Shop Mystery
Sherlock Holmes: Tea Shop Mystery je logická adventúra, v ktorej budete musieť pomôcť známemu detektívovi vyšetriť podivuhodné úmrtie. Zbierajte predmety vo vašom okolí, zaisťujte stopy, rozprávajte sa so svedkami a odhalte tak ďalšiu záhadu.

4,34 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Robo Trobe
V logickej adventúre Robo Trobo bude vašou úlohou pomôcť malému robotovi dostať sa cez rozličné prekážky v desiatkách rozličných levelov. K prekonaniu všetkých nástrah musíte správne využiť predmety, ktoré sa budú nachádzať vo vašom okolí.

9,35 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Pandas Break Out
Pandas Break Out je logická adventúra, v ktorej musíte pomôcť pande dostať sa von z cirkusu a uprchnúť tak na slobodu. Najskôr sa však budete musieť dostať z klietky, v ktorej ste uväznený. Využívať pritom môžete rozličné predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí.

1,78 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Alice is Dead 3
V treťom pokračovaní strašidelnej logickej adventúry Alice is Dead 3 budete mať za úlohu vyriešiť záhadu úmrtia dievčaťa menom Alica. Hľadajte predmety vo svojom okolí a správne ich využite na prekonanie prekážok a nástrah.

10,14 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - I Can't Espace
I Can't Espace je strašidelná adventúra, v ktorej bude vašou úlohou nájsť cestu von zo starého väzenia, do ktorého ste sa nešťastnou náhodou prepadli. Vyznať sa v spletitých chodbách väzenia je skutočne náročné a navyše si musíte dávať pozor, aby ste sa neprepadli do nižších poschodí.

6,82 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Alice is Dead 2
Alice is Dead 2 je strašidelná logická adventúra, v ktorej opäť bude vašou úlohou vyriešiť záhadu týkajúcu sa dievčaťa menom Alica. Zbierajte predmety, správne ich používajte a pomaly tak v hre postupujte kupredu.

6,45 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Whistle
Whistle je strašidelná adventúra, v ktorej sa vydáte na podivné predmestie. Niečo sa tu deje a vy musíte prísť nato čo. Hrá ma niekoľko rozličných ukončení, avšak len jedno je správne. Dokážete ho nájsť?

5,15 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Waste
Waste je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou spájať potrubia a tým doviesť vodu z nádrže do cieľovej trubky. Po každom otočení jedného dielu potrubia do nádrže pribudne pár kvapiek vody. Každý level musíte dokončiť skôr, než nádrž pretečie.

2,62 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Skip Around the World
Skip Around the World je logická adventúra, v ktorej sa s hlavným hrdinom vydáte na cestu okolo sveta. Vašou prvou zastávkou bude Fínsko, kde budete musieť získať autogram od slávnej osobnosti. V hre na vás čaká množstvo logických úloh a hádaniek, ktoré vyriešiť nebude jednoduché.

11,47 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Zombie Flood
Zombie Flood je logická adventúra, v ktorej sa ocitnete v meste plnom zombie. Vašou úlohou tak bude nájsť spôsob, ako zombie zničiť či zneškodniť a uvoľniť si tak cestu ďalej. Pomáhať vám budú najmä predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí.

2,28 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Transmyter
Transmyter je skvelá logická adventúra, v ktorej sa s hlavným hrdinom vydáte na dlhú a nebezpečnú cestu. Aby ste sa po ceste vyhli všetkým nástrahám a zdolali i tie najhoršie prekážky, musíte vhodne meniť svoju podobu na objekty vo vašom okolí.

5,20 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné