Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - The Three Thieves
The Three Thieves je logická adventúra, v ktorej musíte pomôcť zlodejovi v úteku z väzenia. Po ceste musíte správne využívať rozličné predmety, ktoré nájdete a pomocou nich si zaistiť bezpečnú cestu k úniku.

8,40 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Snowday
V logickej adventúre Snowday sa vžijete do role malého chlapca, ktorý sa chce zúčatniť súťaže o stavbu najlepšieho snehuliaka. Vašou úlohou bude pomôcť mu zvíťaziť. Aby sa vám to podarilo, musíte vo vašom okolí nájsť a získať všetky predmety, ktoré sú k stavbe snehuliaka potrebné.

4,97 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Naughty Pageant
Naughty Pageant je zábavná adventúra, v ktorej sa s hlavnou hrdinkou vydáte na súťaž krásy. Kedže chcete za každú cenu vyhrať, musíte vymyslieť rôzne nástrahy a žartíky, vďaka ktorým ostatné súťažiace strapníte alebo aspoň vyvediete z miery.

5,94 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Naughty Funfair
V logickej adventúre Naughty Funfair sa s hlavným hrdinom ocitnete v zábavnom parku, kde sa chcete zabaviť na účet ostatných ľudí. Vymýšlajte rôzne kanadské žartíky a vtipy. Pokiaľ si nebudete vedieť rady, v ľavom dolnom rohu je k dispozícii nápoveda, ktorá vám presne povie, čo máte robiť.

5,19 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Sneak Thief: Prime Catch
Sneak Thief: Prime Catch je logická adventura, v ktorej bude vašou úlohou nájsť spôsob, ako sa dostať zo zamknutej miestnosti. Preskúmajte každý kút a nájdite rôzne užitočné predmety, ktoré vám k úteku môžu pomôcť.

2,94 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Like Vampire Like Son
V logickej adventúre Like Vampire Like Son budete musieť pomôcť mladíkovi menom Jordan stať sa skutočným upírom. I keď sa Jordan narodil do upírskej rodiny, sám je len obyčajný človek. Späť k rodine sa môže vrátiť, až keď nájde spôsob, ako sa na upíra premeniť.

6,00 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Killer Escape
Killer Escape je brutálna adventura, v ktorej bude vašou úlohou dostať sa z väzenia, v ktorom na vás čaká istá smrť. V cele budete musieť nájsť rozličné predmety, ktorých vhodné použitie vám k úteku pomôže. Avšak útek z cely je len prvým krokom k slobode.

9,79 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Johnny Finder 3
V logickej adventúre Johnny Finder 3 sa s hlavným hrdinom vydáte do starej hrobky, aby ste našli vzácny a starobylý poklad. Cesta k pokladu však skýta mnohé nebezpečenstvá a prekážky, s ktorými si musíte poradiť. Zbierajte predmety, ktoré nájdete a prejdite za pomoci nich cez všetky nástrahy.

1,33 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Into The Wild
Into The Wild je logická adventura, v ktorej sa s mladou reportérkou vydáte na ďaleký a nepreskúmaný ostrov, aby ste lepšie spoznali tamojší domorodý kmeň. Počas vašej cesty po ostrove budete musieť zdolať rôzne prekážky a vyriešiť drobné úlohy. V tom vám pomôžu predmety, ktoré v okolí pozbierate.

5,54 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Evil Stone
Evil Stone je logická adventura, v ktorej sa s hlavným hrdinom vydáte na dobrodružnú a nebezpečnú cestu. Aby ste po ceste dokázali poraziť protivníkov a zdolať všetky prekážky, musíte zbierať predmety, ktoré vo svojom okolí nájdete a následne ich vhodne použiť.

3,48 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Diamonds Chase
V logickej adventúre Diamonds Chase sa vydáte na dobrodružnú výpravu, ktorej cieľom je na odľahlých miestach našej planéty nájsť vzácne diamanty. Počas cesty si však budete musieť poradiť s mnohými prekážkami. Využívať k tomu budete predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí.

2,02 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Dakota Winchester Adventures
V logickej adventúre Dakota Winchester Adventures sa s hlavným hrdinom vydáte na dobrodružnú cestu, aby ste našli truhlicu ukrývajúcu tajomstvo večného života. Truhlicu je však možné otvoriť len za pomoci troch rubínov, ktoré musíte taktiež nájsť.

5,41 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Cody Nightmare Vacation
Cody Nightmare Vacation je logická adventura, v ktorej sa s hlavným hrdinom omylom ocitnete v cudzom meste. To je plné podivných ľudí, ktorí nie sú môc ochotný vám pomôcť. Musíte preto spraviť všetko, čo je vo vašich silách, aby ste sa z tohoto mesta dokázali dostať.

6,61 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Vortex Point 4
Vortex Point 4 je ďalšie pokračovanie perfektnej adventúry, v ktorej sa stanete detektívom. Tentokrát na vás čaká vskutku náročný prípad. Vašou úlohou bude násjť páchateľa, ktorý na prvý pohľad bezdôvodne ťažko zranil dvoch ľudí.

9,37 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Naughty Avenue
Naughty Avenue je zábavná adventúra, v ktorej sa vžijete do role mladého chalana, ktorý si rád robí srandu zo svojich susedov. Pomôžte mu vymýšlať a predvádzať stále nové kanadské žartíky a naštvite tak vaše okolie.

6,33 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné