Logické hry pre deti online zadarmo

Hra - Cats'n'Fish 2 Circus Escape
Cats'n'Fish 2 Circus Escape je zaujímavá logická hra, ktorá preverí predovšetký vašu šikovnosť. Vašou úlohou bude za pomoci trampolíny dostať mačku do nádoby s rybami. Pritom sa musíte vyhýbať rozličným prekážkam a navyše sa snažiť i pozbierať ryby vo vzduchu.

1,89 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Bugs in Love
Bugs in Love je postrehová logická hra, v ktorej bude vašou úlohou hľadať rovnaké dvojice chrobákov. V každom levely bude pobehovať niekoľko chrobákov, ktoré je potreba postupne spájať do párov. Čím rýchlejšie sa vám to podarí, tým viac bodov získate.

4,24 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Beaver Blocks 2
V logickej hre Beaver Blocks 2 budete mať za úlohu dostať bobra k jeho deťom. Aby sa vám to podarilo, musíte na hracej ploche odstrániť v správnom poradí rozličné herné prvky. Zároveň sa musíte vyhýbať zlému bobrovi, ktorý je nebezpečný pre vás i vaše deti.

4,60 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Rollin Tot
V logickej hre Rollin Tot budete mať za úlohu dostať malú príšerku k jej lietajúcemu kamarádovi. Príšerka sa sama pohybovať nemôže, avšak vy môžete otáčať celou hraciou plochou a tým ju uviesť do pohybu. Snažte sa v každom kole pozbierať všetky zlaté hviezdičky.

3,25 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Help Me Fly
Help Me Fly je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dopraviť energiu k malému lietadlu a tým mu umožniť, aby vzlietlo do vzduchu. Energiu budete získavať z batérie, ktorú je nutné za pomoci rozličných herných spojiť s lietadlom. Snažte sa pritom pozbierať i všetky hviezdičky.

6,14 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Gears and Chain Spin It 2
Gears and Chain Spin It 2 je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou v každom kole správne spojiť ozubené kolieská. Využívať k tomu budete reťaze, ktoré je potreba vždy správne natiahnuť a tým celý mechanizmus uviesť do chodu.

6,15 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Apple Cannon
Pomôžte chlapcovi v logickej hre Apple Cannon dostať do červeného kýbliku dostatočný počet jabĺk. Jablká budete vystreľovať z malého dela, takže dôležitá bude najmä presnosť a dobrý odhad.

2,07 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Astrophysics
Pomôžte roztomilému mimozemšťanovi pozbierať všetky rakety v logickej hre Astrophysics. K tomu môžete využiť dráhu, ktorú je možné rôzne rozťahovať a upravovať. Dôležitú úlohu hraje pritom gravitácia, kedže mimozemšťan sa sám nepohybuje, ale len "padá" po pripravenej dráhe.

1,05 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Black Ants Rescue
Black Ants Rescue je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou zachrániť čiernych mravencov. Tí sa za žiadnu cenu nesmú stretnúť s nebezpečnými červenými mravencami. Aby sa vám to podarilo, je potreba vytvárať rôzne cestičky, ktoré umožnia čiernym mravencom bezpečne sa dostať do cieľa.

4,90 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Cheese Adventure
V logickej hre Cheese Adventure budete mať za úlohu dostať malú myšku ku všetkým kúskom syra. Myška sa pritom neustále pohybuje z jednej strany na druhú, takže vy musíte vystihnúť tu pravú chvíľu a odstrániť niektoré herné prvky, ktoré myšku dovedú k cieľu.

2,00 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Mini Train
Mini Train je logická hra, ktorá poriadne preverí vaše logické myslenie a predovšetkým vašu šikovnosť a zručnosť. Vašou úlohou totiž bude z rozličných herných prvkov vytvoriť cestu, ktorá umožní malému vláčku prejsť z jednej strany hracej plochy na druhú. Celkovo v hre na vás čaká 24 levelov.

0,51 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Copy Cat
Copy Cat je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu čo najpresnejšie okopírovať obrázok nachádzajúci sa na pravej strane obrazovky. Použiť k tomu môžete širokú paletu farieb a taktiež geometrické tvary, ktoré vám poslúžia ako šablona.

6,61 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Monster Must Die Level Pack
V logickej hre Monster Must Die Level Pack bude vašou úlohou v každom kole odstrániť z hracej plochy veľkú žltú príšeru. K tomu vám dopomôže tým podivních stvorení, z ktorých každé má inú špeciálnu schopnosť. Na vás je tieto schopnosti správne využiť a dosiahnuť tak svoj cieľ.

1,05 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Cheese Hunt
Cieľom logickej hry Cheese Hunt je v každom levely dostať sýr do myšacej diery. Aby sa vám to podarilo, musíte sýr za pomoci kurzoru postupne posúvať a zároveň prekonávať rozličné prekážky v podobe prekážajúcich predmetov či vyznačených zón, v ktorých nie je možné pohybovať kurzorom.

3,07 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné
Hra - Cat Shmat
Cat Shmat je super logická hra, ktorej cieľom v každom kole je dostať k mačičke malú maškrtu. K tomu je potreba vytvoriť alebo skôr dokončiť dômyselnú dráhu, vďaka ktorej sa maškrta dostane na svoje miesto. Úroveň obtiažnosti jednotlivých kôl sa bude postupne stupňovať, takže sa rozhodne nebudete nudiť.

3,35 MB | Logické hry pre deti

Spustit Podobné