Kategorie Logické hry pre dvoch

Hra - Heart Star
Heart Star je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať modrú a červenú postavičku v každom kole do cieľa. Každá z postavičiek sa pohybuje v inom svete, medzi ktorými môžete ľubovoľne prepínať. Vo väčšine levelov je dôležitá vzájomná spolupráca medzi postavičkami.

3,17 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné
Hra - Dino Meat Hunt 3 Extra
Dino Meat Hunt 3 Extra je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať dvoch dinosaurov do jaskyne nachádzajúcej sa na konci kola. Každý z dinosaurov má iné schopnosti, ktoré musíte pri vzájomnej spolupráci využiť a zdolať tak všetky nástrahy a nebezpečenstvá

2,17 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné
Hra - Minerics
V logickej skákačke sa ocitnete v zavalenom dole, odkiaľ budete musieť dostať dvoch baníkov. Banící si môžuu navzájom pomáhať, čo im umožní zdolať väčšinu prekážok. Nezabudnite po ceste zbierať vzácne drahokamy.

2,15 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné
Hra - Another Life
V logickej skákačke Another Life budete mať za úlohu dostať rytiera a princeznú v každom kole do cieľa. Aby sa vám to podarilo, budete musieť spoločne zdolať mnohé nástrahy a prekážky.

7,95 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné
Hra - Lunar Lemurs
Lunar Lemurs je logická hra pre jedného alebo dvoch hráčov, v ktorej bude vašou úlohou dostať dva lemúre do cieľových dverí. Po ceste na vás budú čakať rozličné prekážky, ktoré je možné zdolať len vzájomnou spoluprácou.

6,20 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné
Hra - Super Tic Tac Toe
V hre Super Tic Tac Toe si môžete zahrať jednoduché piškvorky na hracej ploche 3x3. Na začiatku hry si môžete navyše vybrať či chcete hrať proti počítaču, alebo proti ďalšiemu hráčovi.

0,04 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné
Hra - Deluxe Pool
Je tu ďalšie super kulečníkový hra pre všetkých, ktorí si radi vezmú do ruky tágo a skúsi poslať pomocou bielej gule farebné do dier. Odhadnite správne uhol šťuchať aj jeho intenzitu a určite budete budete úspešní. Hrať môžete sami, alebo proti kamarátovi.

0,78 MB | Biliard

Spustit Podobné
Hra - The Ice Temple
The Ice Temple je logická hra pre dvoch, v ktorej si aj poriadne zaskáčete. Dvaja panáčikovia, jeden z ohňa a druhý z vody sa musia v každom leveli dostať k východu zo spletité cesty chodieb, kde na nich čaká nejedno nebezpečenstvo. Ohnivý panáčik nesmie do vody a vodné do ohňa a tak si musia často vzájomne pomáhať. Pretože keď umrie jeden, hra končí pre oboch.

3,86 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné
Hra - Šach online
Zaujímavá verzia šachu, v ktorej nehráte s klasickými figúrkami, ale s postavičkami. Hra funguje na podobnom princípe ako šach, len niektoré figúrky sa môžu pohybovať inak. Aby ste figúrku posunuli, je najprv potrebné na ňu kliknúť a potom určiť, na ktorú pozíciu má byť presunutá.

0,35 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné
Hra - Territory War
V hre Territory War si môžete vyskúšať, či dokážete vďaka vášmu tímu poraziť nepriateľské panáčikov. Hráči sa striedajú po ťahoch, v každom ťahu môžete pohybovať svojim panáčikom a zaútočiť na nepriateľa.

1,01 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné
Hra - Človeče nehnevaj sa
Obľúbená hra Človeče nehnevaj sa, tentoraz v podaní online hry. Zahrajte si túto klasickú hru so svojimi priateľmi a dostaňte do domčeka vaše figúrky skôr ako ostatní. Hru môžete hrať proti počítaču aj proti svojim kamarátom.

0,04 MB | Doskové hry

Spustit Podobné
Hra - Tron
Táto online hra je vytvorená na základe závodov, ktoré ste mohli vidieť vo filme Tron. Vašou úlohou je poraziť nepriateľa. Nejde však o to, byť v cieli rýchlejšie, ale znemožniť nepriateľovi cestu. Snažte sa za sebou vytvoriť takú línie, aby váš spoluhráč nemohol prejsť ďalej a narazil do nej. Musíte sa však vyhýbať jeho línia, ktorá má rovnakú funkciu.

0,30 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné
Hra - Mini Putt 3
V tejto logickej hre pre jedného a viacerých hráčov si môžete vyskúšať, aké to je, hrať minigolf. Zvoľte si štartovací polohu pre váš loptičku a snažte sa vďaka správnej sile úderu a uhla strely dostať loptičku na čo najmenší počet pokusov do jamky. U loptičky máte aj základné zameriavanie, ktoré vám pomôže s určením smeru.

0,29 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné
Hra - World Wars 2
V tejto vojnovej logickej hre si vyskúšate, aké to je, určovať, kam má vojsko zaútočiť, aby ste zvíťazili. Vyberte si armádu, za ktorú budete bojovať a zvoľte bojisko. Na mape máte pozície a množstvo vašej armády. Vašou úlohou je v jednotlivých ťahoch obsadiť čo najväčší počet území. Útok vykonáte vybraním armády, s ktorou chcete útočiť a potom kliknutím na nepriateľské územie. K boji môžete…

0,00 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné
Hra - Stake Your Claim
Zaujímavá logická hra, ktorú môžu hrať aj dvaja hráči. Princíp hrania spočíva v ohraničovanie území. Hráči sa striedajú v ťahoch, v každom ťahu môžete umiestniť jedno ohraničenie. Ten kto ohraničený priestor uzavrie, získava body za získané územie. Ak sa na území nachádza zlato, získavate body naviac.

1,43 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné