Logické skákačky online zadarmo

Hra - Rescued my Girlfriend
Rescued my Girlfriend je logická skákačka, v ktorej bude vašou úlohou dostať dvoch hrdinov do cieľových dverí. Aby sa vám dvere otvorili, musíte vyzbierať všetky diamanty. Napriek tomu, že každý z hrdinov sa nachádza v inom svete, ich spolupráca je nevyhnutná.

2,03 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Maya Adventure
Maya Adventure je logická skákačka, v ktorej sa s dvojicou archeolóhgov vydáte preskúmať starú mayskú hrobku. Aby ste sa dostali k vzácnym pokladom, musíte si poradiť nielen s prekážkami, ale i rozličnými nepriateľmi. nevyhnutná bude i vzájomná spolupráca.

4,04 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Super Dangerous Dungeons
Super Dangerous Dungeons je logická retro skákačka, v ktorej budete mať za úlohu dostať hlavného hrdinu v každom kole do cieľových dverí. Aby ste dvere mohli otvoriť, je potreba najskôr nájsť a vziať zlatý kľúč. Po ceste si dávajte pozor na ostne a ďalšie nebezpečenstvá.

33,44 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Back to Home
V logickej skákačke Back to Home budete mať za úlohu pomôcť dvom mačičkám dostať sa späť domov. Aby ste v každom kole mohli zdolať všetky prekážky, musíte si s mačičkami navzájom pomáhať. Každá z nich má trochu iné schopnosti, ktoré musíte patrične využiť.

7,94 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Backkom Rescue Penguin
Backkom Rescue Penguin je logická skákačka, v ktorej musíte pomôcť lednému medveďovi oslobodiť v každom kole tučniaka. Po ceste si musíte poradiť s rozličnými krabicami, ktoré je možné podľa potreby presúvať, ale taktiež s nebezpečnými kobrami či ďalšími nástrahami.

6,31 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Alfy
V logickej skákačke Alfy budete mať za úlohu pomôcť hlavnému hrdinovi dostať sa do cieľa. Predtým je však potreba prekonať rozličné prekážky a nástrahy. Okrem toho musíte zapojiť i logické myslenia, ktoré vám umožní dostať sa na nedostupné miesta. Nezabudnite vyzbierať všetky hviezdičky.

| Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Money Movers 3
Money Movers 3 je logická skákačka, v ktorej budete mať za úlohu pochytať všetkých zločincov. Hrať budete pritom s dvomi postavičkami - chlapcom a jeho psom. Vzájomnou spoluprácou prekonajte všetky prekážky, za pomoci psa vystrašte zlodeja a následne ho zatknite.

4,02 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Aztec Adventure
Aztec Adventure je logická skákačka, v ktorej sa s dvojicou dobrodruhou vydáte preskúmať starú aztécku hrobku. Aby ste sa dostali ku všetkým pokladom a následne k cieľovým dverám, musíte zdolať mnohé nástrahy. Dôležitá bude pritom spolupráca medzi oboma postavami.

3,95 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Boondog
Boondog je zaujímavá logická skákačka, v ktorej musíte dostať hlavného hrdinu do cieľa. Pritom musíte zdolať rozličné prekážky a vymyslieť spôsob, ako preskočiť i cez veľké medzery. V niektorých kolách môžete využívať barely, ktoré stačí len presunúť na správne miesto.

2,22 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Tetrom
V logickej skákačke Tetrom musíte dostať hlavného hrdinu v každom kole do cieľa. Predtým je však potreba na hraciu plochu vhodne naukladať rozličné kocky tetrisu tak, aby ste hrdinovi vytvorili bezpečnú cestu. Dokážete to?

0,50 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Dino Ice Age 2
Dino Ice Age 2 je logická skákačke, v ktorej bude vaším cieľom dostať dvoch dinosaurov preč zo zamrznutej jaskyne. Každý dinosaurus má iné schopnosti a vlastnosti, ktoré musíte využiť na vzájomnú spoluprácu a tým jednotlivé prekážky zdolať.

4,39 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - The Pyramid Maze
The Pyramid Maze je logická skákačka, v ktorej sa s dvoma archeológmi vydáte preskúmať starú pyramídu, ktorá ukrýva veľké bohatstvo. Dostať sa k pokladom však nebude jednoduché, kedže po ceste číhajú rozličné prekážky, ktoré je možné zdolať len vzájomnou spoluprácou medzi postavami.

3,41 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Cheese Inspector
Cheese Inspector je logická skákačke, v ktorej budete mať za úlohu dostať myšku k syru na konci kola. To však nebude vôbec jednoduché, kedže v ceste vám budú stáť najrôznejšie prekážky, ktoré je možné zdolať len správnou interakciou s okolnými prvkami.

4,50 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - I.C.S
I.C.S je logická skákačke, v ktorej musíte v každom kole dopraviť hlavného hrdinu do cieľa. Hrdina však začne horieť, akonáhle z tieňa vystúpi na slnko. Aby nezhorel úplne musíte po ceste zbierať flaštičky s vodou či včas sa dostať k fontáne.

3,19 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Save The Pig Level Pack
Pomôžte hlavnému hrdinovi zachrániť jeho prasiatko v logickej skákačke Save The Pig Level Pack. S hrdinom budete prechádzať cez levely plné prekážok i protivníkov, ktoré nebude jednoduché zdolať. Zbierajte po ceste energiu, ktorá vám umožní otvoriť cieľový teleport.

6,33 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné