Logické superhry online zadarmo

Hra - Fish Salvage
Fish Salvage je logická hra, v ktorej budete mať v každom kole za úlohu dostať rybičku do akvária. K dispozícii budete mať špeciálnu prísavku, ktorou môžete posúvať herné prvky a vytvoriť tak pre rybičku bezpečnú cestu. Dávajte si pozor, aby vám rybička nespadla mimo hraciu plochu.

3,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Balloons Vs Zombies 4
Balloons Vs Zombies 4 je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zlikvidovať všetky zombie Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne využiť rozličnú muníciu, ktorú máte k dispozícii. Majte však na pamäti, že v každom kole máte len obmedzený počet nábojov.

4,11 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Bread Pit 2
Bread Pit 2 je zábavná logická hra, v ktorej budete musieť dostať plátok chleba do hriankovača. V každom kole pritom budete musieť vhodne využiť dostupné herné prvky a s ich využitím chleba nasmerovať správnym smerom. Snažte sa po ceste vyzbierať všetky plátky syra.

3,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - VooDoo Boom
VooDoo Boom je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zničiť v každom kole jeden totem. K dispozícii budete mať bombu, ktorú je potreba za pomoci správnej interakcie s okolnými prvkami dostať tam, kam potrebujete. Okrem toho musíte i vhodne naplánovať jej výbuch.

6,36 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Spells and Orcs
Spells and Orcs je akčná logický hra, v ktorej musíte pomôcť čarodejníkovi zničiť všetkých orkov. K dispozícii budete mať rozličné kúzla, ktoré je potreba vhodne kombinovať a použiť na rôzne herné prvky tak, aby ste orkov zneškodnili.

6,66 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cover Orange: Journey Space
Prinášame vám ďalší diel logickej hry Cover Orange: Journey Space, v ktorej sa tentokrát vydáte do vesmíru. Vašou úlohou bude zachrániť pomaranče pred zlovestným mrakom. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne využiť všetky dostupné prvky.

7,55 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Jellies Throng
Jellies Throng je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zničiť všetky príšerky, ktoré sa nachádzajú na hracej ploche. Aby sa vám to podarilo, musíte príšerky dostať k ostňom alebo ich navzájom zraziť. K tomu budete využívať dostupné herné prvky.

4,79 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cat Around the World: Alpine Lakes
Cat Around the World: Alpine Lakes je ďalší diel úspešnej logickej hry, v ktorej sa tentokrát s hladnou mačkou vydáte k alpským jazerám. V každom kole bude vaša úloha rovnaká - dostať k mačke jedlo za pomoci vhodnej interakcie s okolnými prvkami.

9,68 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Piggy Wiggy 4: Zombie Edition
Piggy Wiggy 4: Zombie Edition je štvrtý diel skvelej hernej série, v ktorej tentokrá budete musieť dostať zombie prasiatká k chutným mozočkom. Prasiatka môžete presúvať za pomoci lán a ich prichytávania na rozličné herné prvky.

5,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Teleport Gun
V logickej hre Teleport Gun musíte pomôcť lišiakovi dostať sa do cieľových dverí. Predtým však vyzbierajte všetky hviezdičky a predovšetkým kľúč, ktorý vám dvere odomkne. Pohybovať sa budete za pomoci teleportačnej zbrane, ktoré vás dokáže presunúť vždy len o určitý kus ďalej.

3,46 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Piggy in the Puddle 3
Piggy in the Puddle 3 je ďalší diel skvelej logickej hry, v ktorej budete mať za úlohu dostať prasiatko do nádoby s blatom. Pomáhať vím pritom budú ostatné zvieratká, ktoré je potreba vhodne využiť. Okrem toho sa snažte pozbierať všetky žaľude.

4,44 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Xmas Boom
Xmas Boom je logická hra, v ktorej musíte v každom kole zničiť všetky príšery. Aby sa vám to podarilo, je potreba k príšerám dostať bombu. Toho docielite len vhodnou interakciou s hernými prvkami. Navyše sa snažte vyzbierať všetky cukríky.

| Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Treasures Boom
V logickej hre Treasures Boom bude vašou úlohou dostať bombu k truhlici s pokladom a tým ju otvoriť. Bombu musíte navyše i včas aktivovať, aby vybuchla presne v momente, keď sa k truhlici priblíži. Nezabudnite pritom vyzbierať všetky zlaté mince.

| Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Amigo Pancho 7
V logickej hre Amigo Pancho 7 sa s mexičanom vydáte do Egypta, aby ste získali vzácne poklady, ktoré sa nachádzajú v starých hrobkách. Po ceste si budete musieť poradiť s množstvom prekážok, ktoré je možné zdolať len vhodnou interakciou s okolnými prvkami.

7,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - The Big Escape 2: Earth Adventure
The Big Escape 2: Earth Adventure je logická skákačka, v ktorej musíte dostať malého mimozemšťana k jeho lietajúcemu tanieru. V ceste vám však budú stáť prekážky, ako napríklad vražedné ostne, ktorým je potreba sa za každú cenu vyhnúť.

3,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné