Logické hry Mahjong online zdarma

Hra - Mahjongg Toychest
Mahjongg Toychest je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu odobrať z plochy všetky herné kamene. Aby sa vám to podarilo, musíte navzájom spojovať kamene s rovnakým symbolom. Kameň pritom musí mať minimálne dve priľahlé strany voľné.

1,19 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - XMas Mahjong 2016
XMas Mahjong 2016 je mahjong hra s vianočnou tématikou, v ktorej budete mať za úlohu hľadať a spájať dvojice rovnakých obrázkov a tým ich odobrať z hracej plochy. Aby ste obrázky mohli spojiť, musia mať aspoň dve strany voľné a teda nesmú sa tam nachádzať ďalšie obrázky.

1,02 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Halloween Mahjong Delux
Halloween Mahjong Deluxe je skvelá mahjong hra s halloweenskou tématikou. Vašou úlohou bude spojovať dvojice rovnakých kameňom a tým ich postupne odoberať z hracej plochy. Kameň môžete spojiť len ak nie je založený ostatnými kameňmi.

0,94 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Halloween Mahjong Deluxe
Halloween Mahjong Deluxe je zaujímavé spracovanie známej hry Mahjong, v ktorej bude vašou postupne odoberať z hracej plochy dvojice rovnakých príšeriek, až dokým neostane prázdna hracia plocha. Príšerky môžete odoberať len v prípade, že majú aspoň dve strany volné.

0,94 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Vintage Connect
Vintage Connect je logická hra na štýl Mahjong, v ktorej bude vašou úlohou spájať dvojice rovnakých obrázkov a tým ich odobrať z hracej plochy. Obrázky je však možné spojiť len v prípade, že vedie medzi nimi cesta vyžadujúca maximálne dve zmeny smeru.

1,49 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Deep Sea Mahjong
Ponorte sa pod morskú hladinu, kde na Vás čaká ďalšie super obmena klasického Mahjong. Začínať budete na úplne jednoduchých leveloch, kde budete ako vždy hľadať, spájať a tak odstraňovať dvojke rovnakých kameňov. V každom kole potom máte možnosť získať nejaké vylepšenia, ktoré sa určite budú hodiť neskor, kedy už bude hra o poznanie náročnejší.

3,42 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Jolly Jong 2.5
Jolly Jong 2.5 je veľmi dobre poňatý mahjong, v ktorom budete klasicky hľadať dvojice identických kameňov, aby ste ich tak odstránili. Výhoda tejto hry je v tom, že sa s kladá z jednotlivých levelov ktorých obtiažnosť postupne narastá a na začiatku dokonca uvidíte farebne odlíšené "voľné" kamene, takže sa hra ešte uľahčí. Skuseny hráči sa ale báť nemusia, v neskorších kolách na ne čakajú aj naozaj…

2,54 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Dream Christmas Link
Sú tu Vianoce as nimi aj tematická logická hra Dream Christmas Link. Tá svojim princípom pripomína známy mahjong. Vašou úlohou bude v časovom limite vytvoriť zo všetkých obrázkov na hernej ploche dvojice. Aby sa obrázky spojili a tak zmizli, je potrebné aby medzi sebou nemali žiadne ďalšie obrázky ako prekážky.

2,19 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Marine Mahjong
Pre všetkých milovníkov logické hry mahjong, je tu ďalšia jej zaujímavá obmena, tentoraz v námorníckej úprave :) Hľadajte dvojice voľných kameňov s rovnakým symbolom a postupne takto odstráňte všetky kamene z herného poľa.

2,27 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Connect 2
Connect 2 je veľmi neobvyklý mahjong, v ktorom síce budete spájať a odstraňovať rovnaké obrázky, ale veľmi sa líšia spracovaním. Na obrázkoch je totiž kuchynský riad a všetky kamene sú v jednej rovine. Aby išli obrázky spojiť, nesmie medzi nimi stáť prekážky - iné obrázky, rohy ... Tak veľa šťastia a dobrý postreh!

0,39 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - 10 Mahjong
Je tady zajímavá obměna populární hry mahjong. Opět budete odstraňovat dvojice kamenů se stejnou symboly, Dokud vyprázdněte celé heren pole. Rozdíl je ale v tom, že kameny nemají být úplně Stejné, ale součet jejich hodnot musí být 10. Zvládnete to?

1,10 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Mahjong: Jolly Jong 2
Tento Mahjong, teda hra v ktorej je potrebné hľadať dvojice rovnakých kameňov a odstraňovať ich, je v počiatočných kolách celkom jednoduchá. Kociek je málo a dokonca máte farebne odlíšené, ktoré sú pre odstránenie voľné. Postupne sa ale náročnosť zvyšuje a kto zvládne všetkých 27 levelov bude naozaj dobrý.

3,44 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Looney Mahjong
Tento mahjong sa určite bude páčiť aj tým najmladším milovníkom logických hier. Na kameňoch, ktorých dvojica budete musieť hľadať sú totiž obrázky hrdinov obľúbených kreslených seriálov ako je Tweety :)

0,20 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Mahjong Connect
Mahjong Connect je celkom náročná hra z rodiny mahjong v ktorej musíte spájať vždy dva kamene s úplne rovnakými symbolmi. Jej nezvyčajnosť spočíva v tom, že sú kamene inak usporiadané a aby išli odstrániť, musí byť nielen "voľnej" ale medzi dvojicou nesmie stať prekážky.

0,27 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Mahjong Titans
Mahjong Titans je zástupca klasických typov hier mahjong. Vašou úlohou je ako obvykle odstraňovanie kameňov s rovnakým symbolom, ktoré však musia byť voľné a nesmú je výrazne blokovať žiadny iný kameň. Podarí sa Vám odstrániť všetky kamene?

0,08 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné