Matematické hry online

Hra - Temple of Knowledge 2
Temple of Knowledge 2 je zaujímavá logická hra, ktorá poriadne preverí váš intelekt. Vaším cieľom bude vyriešiť osem náročných úloh, ktoré vás dovedú k číselnému kódu k tajnému pokladu. Dokážete si so všetkými úlohami poradiť?

6,84 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Nums Connect
Pokiaľ máte radi matematiku, zahrajte si logickú hru Nums Connect. Vašou úlohou bude spájať kamene s rovnakou hodnotou. Avšak na jednotlivých kameňoch sa nachádzajú príklady, ktoré je potreba najskôr vypočítať, aby ste zistili ich hodnotu.

1,19 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Three Matches
V logickej hre Three Matches budete mať za úlohu rýchlo vyriešiť sériu matematických príkladov. Príklady sú stavané tak, aby odpoveď bola jedna, dva alebo tri. Napriek tomu sa snažte netipovať, pretože tak ztrácate život. Obtiažnosť príkladov sa navyše neustále stupňuje.

2,66 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Temple of Knowledge 4
Temple of Knowledge 4 je skvelá matematická hra, v ktorej budete mať za úlohu vyriešiť 8 náročných úloh a tým otvoriť truhlicu s pokladom. Každá úloha je založená na inom princípe, takže si preveríte svoje logické i priestorové schopnosti.

6,86 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Math Smash Animal Rescue
Math Smash Animal Rescue je matematická hra, v ktorej si môžete otestovať svoje znalosti v rozličných oblastiach matematiky. Na začiatku si zvolíte úroveň obtiažnosti, následne oblasť, ktorá vás zaujímá a môžete sa pustiť do toho. Odpovede na úlohy zaznačíte výberom na hracej ploche.

6,99 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Sum Tracks
Sum Tracks je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou spájať čísla. Začínať budete od toho najväčšieho, pričom postupným odpočítavaním sa musíte dostať na nulu. Po číslach v modrom krúžku môžete prejsť dvakrát.

2,11 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - 2048 Bricks
2048 Bricks je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou vytvoriť z tehiel na hracej ploche číslo 2048. Tehly je možné spojiť, len pokiaľ majú na sebe rovnaké číslo. Pri presúvaní tehiel myslite nato, že tá s nižšou hodnotou musí ležať na tej s vyššou.

1,98 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - 9 game
9 game je logická hra, v ktorej budete mať v každom kole za úlohu dosiahnuť, aby sa na hracej ploche nachádzali len samé deviatky. Tie môžete vytvárať za pomoci nižších čísel, ktoré je potreba vhodne spájať. Dokážete úspešne zdolať všetky levely?

2,80 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Math Hurdle
Math Hurdle je postrehová logická hra, v ktorej sa s zúčastnite behu cez prekážky. Aby ste mohli každú prekážku preskočiť, je potreba vypočítať jeden matematický príklad. Času však máte skutočne málo, takže je potreba byť dostatočne rýchly, pretože každé zdržanie vás môže pripraviť o prvenstvo v závodoch.

3,27 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Sheep Land
Sheep Land je perfektná logická hra, v ktorej bude vašou úlohou počítať ovečky. V hre však pôjde predovšetkým o dobrú pamäť, kedže ovečky sa budú ukrývať v lese, kde ich nevidíte. Zároveň budú do lesa prichádzať ďalšie a ovečky a niektoré zas vychádzať. Dokážete si všetko správne zapamätať?

1,21 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Matt H.
Pomôžte Mattovi vyriešiť zapeklité matematické úlohy, ktoré mu stoja v ceste a nedovolia mu prejsť ďalej. Na každý level máte obmedzený časový limit, takže musíte byť dostatočne rýchly, a to najmä pri riešení jednotlivých príkladov.

1,86 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Pooh´s Brain Games
Precvičte si svoj ​​postreh a hlavne rýchlosť myslenia s tromi originálnymi hrami, ktorými Vás prevedie obľúbený medvedík Pú. V prvej budete vyberať správne časti rozbitých tvarov, v druhej hre sa zameriate na počty motýlikov a kvietkov a nakoniec čaká tých najschopnejších počítanie matematických príkladov.

5,71 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Om Nom Nombers
Táto matematická hra sa Vám bude určite páčiť. V každom kole dostanete k dispozícii určité čísla, ktoré musíte všetky použiť. Pomocou početných operácií máte za úlohu dôjsť k zadanému výsledku. Ak sa Vám to podarí, nakŕmite hladnú zelenú príšerku a dostanete sa do ďalšieho, náročnejšieho kola.

2,02 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Falcon Sudoku
Falcon Sudoku je pekne spracovaná online hra, ktorá potrápi vaše logické myslenie. Musíte vyplniť prázdne políčka číslicami tak, aby ich súčet v stĺpci, riadku aj v jednotlivých štvorcoch bol 9. V hre máte pekne farebne označené, akých políčok sa číslice týka, čo vám môže pomôcť pri vyriešení tohto hlavolamu.

0,12 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Sudoku online
Ďalší z online hier, v ktorej si môžete zahrať sudoku. V tejto logickej hre musíte do políčok vyplňovať čísla tak, aby sa súčet čísel v stĺpci, riadku aj vo vnútri jednotlivých menších štvorcov rovnal 9. Čísla do políčok vložíte tak, že vybrané pole označíte a na klávesnici stlačíte číslo, ktoré tam chcete vložiť.

0,39 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné