Najhranejšie hry online zadarmo

Hra - Free Souls
Free Souls je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu oslobodiť všetky duše uväznené vo flašiach. K dispozícii budete mať zbraň s obmedzeným počtom nábojov, ktorú môžete využiť na rozbitie fliaš alebo interakciu s ďalšími hernými prvkami.

2,59 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Dimension Spy
Dimension Spy je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať hlavného hrdinu v každom kole do cieľových dverí. V ceste vám pritom budú stáť zamknuté dvere, ktoré je možné otvoriť len príslušným kľúčom a predovšetkým rôzny nepriatelia. Protivníkov sa môžete zbaviť vytvorením teleportu na vhodnom mieste.

8,75 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - DNA LAb Rush
DNA LAb Rush je logická hra, v ktorej sa ocitnete v laboratóriu kombinujúcom sekvencia DNA. Vašou úlohou bude spájať na hracej ploche trojice rovnakých prvkov, čím ich odoberiete preč a navyše získate body. Okrem toho môžete využívať i rozličné užitočné bonusy.

9,17 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Yummy Nyamy
Yummy Nyamy je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou spojovať rovnaké ovocie a tým ho odoberať z hracej plochy. Aby ste mohli postúpiť do ďalšieho levelu, je potreba sa zbaviť všetkých prvkov zamrznutých v kocke ľadu.

9,77 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Tumble Tiles
Tumble Tiles je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu spojovať prvky rovnakých farieb. Aby ste prvky mohli odstrániť z hracej plochy, je potreba spojiť aspoň tri rovnaké. Na postup do ďalšieho kola musíte splniť vždy inú úlohu.

0,48 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Repixel
Repixel je zábavná logická hra, v ktorej bude vašou úlohou hádať obrázky. Obrázky sú rozpixelované, avšak vy môžete jednotlivé pixely postupne zaostrovať. Čím menej pixelov zaostríte, tým viac bodov získate.

6,35 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Classroom Puzzle
Classroom Puzzle je logická hra, v ktorej pôjde nielen o logické myslenie, ale i presnosť a dobrý odhad. Vašou úlohou bude na hraciu plochu umiestniť všetky objekty tak, aby žiadny z nich nespadol mimo plochu. Pritom je potreba sa s objektmi dotknúť modrej hviezdičky.

3,87 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Fillz
Fillz je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu premiestniť kocky zo spodnej časti hracej plochy do vrchnej. V každom kole máte pritom predpísaný počet ťahov, na ktorý by ste daný level mali splniť. Kociek môžete v jednom ťahu presunúť i viac naráz.

3,96 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Shape Mania
Shape Mania je postrehová logická hra, v ktorej budete mať za úlohu vytvárať geometrické tvary presne podľa predlohy. Snažte sa v každom kole dosiahnúť správnu veľkosť a farbu objektu. Pamätajte, že na vytvorenie objektu máte len obmedzený čas.

7,33 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Ninja Salvager
V logickej hre Ninja Salvager budete mať za úlohu pomôcť ninjovi oslobodiť všetky dievčata uväznené v klietkach a následne sa dostať do cieľa. Pohybovať sa budete však len od prekážky k prekážke, takže si každý ťah dobre rozmyslite.

5,29 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Colonies
Colonies je logická hra, v ktorej budete mať v každom kole za úlohu spájať geometrické tvary rovnakých farieb. Aby ste tvary mohli odobrať z hracej plochy, musíte spojený reťazec uzavrieť. Snažte sa v každom levely nahrať čo najviac bodov.

0,93 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Charge for Baymax
Charge for Baymax je zaujímavá logická hra, v ktorej budete mať v každom kole za úlohu dostať elektrickú energiu k robotovi. To sa vám môže podariť len pokiaľ vhodne pospájate vodivé prvky a vytvoríte z nich tak dráhu od zdroja k robotovi.

2,37 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Swish!
Cieľom logickej hry Swish! je dostať basketballovú loptu do koša. Pritom sa snažte loptu mieriť tak, aby ste behom hodu vyzbierali mince a zlatú muchu. K presnému hodu môžete využívať i rlzne plošiny a ďalšie herné prvky.

4,81 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Beneath the City
Beneath the City je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať sa s hlavným hrdinom von z tmavého podzemia. Všade naokolo vás sa pritom budú nachádzať strážci, ktorí vás nesmú spozorovať. Každý krok si tak dobre rozmyslite a za žiadnu cenu sa nenechajte chytiť.

1,15 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Monster Lab Feed Them All
V logickej hre Monster Lab Feed Them All budete mať za úlohu nakŕmiť všetky hladné príšerky. Každá z príšeriek má pritom rada inú potravu, takže musíte ovocie a zeleninu na hracej ploche presúvať tak, aby sa dostalo pod príslušnú príšerku.

2,07 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné