Najhranejšie hry online zadarmo

Hra - Icyblocks Challenge
Icyblocks Challenge je logická hra, v ktorej si môžete zmerať svoje sily s počítačom. Vašou úlohou bude odstraňovať rovnaké herné prvky. Čím viac prvkov naraz odstraníte, tým viac bodov získate. Dokážete nahrať viac bodov než počítač?

3,62 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Deeply Absurd Chain
V logickej hre Deeply Absurd Chain budete mať za úlohu spájať trojice rovnakých objektov a tým vytvárať nové prvky. Každý nový prvok, ktorý vytvoríte môžete opäť spojiť s ďalšími a tým postupovať po evolučnom rebríčku.

0,48 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Love Factory
Love Factory je logická hra s valentýnskou tématikou, v ktorej budete mať za úlohu spájať srdiečka rovnakých farieb. Vždy musíte spojiť aspoň tri rovnaké a tým ich odstránite z hracej plochy. Snažte sa nahrať čo najviac bodov.

2,84 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Fracuum
V logickej hre Fracuum sa ocitnete na okraji bludiska, pričom vašou úlohou bude dostať sa do jeho samotného stredu. Aby sa vám to podarilo, musíte nájsť tu správnu cestu. Navyše si budete musieť po ceste poradiť i s mnohými pohyblivými prekážkami.

3,29 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Epsilone
V logickej hre Epsilon budete mať za úlohu dostať kovovú guličku do cieľovej brány. Využívať pritom môžete dvojicu teleportov, ktoré stačí len vhodne rozmiestniť a tým dostať guličku, kam potrebujete. Cieľová brána sa vám otvorí, až keď pozbierate všetky svetelné body.

0,01 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Toilet Succes 3
Toilet Succes 3 je logická hra, v ktorej musíte dostať všetkých ľudí k záchodom. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne odoberať rozličné herné prvky a tým ľudí uvies´t do pohybu. Dokážete zdolať všetky levely?

2,29 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Physballz
Physballz je logická hra, v ktorej musíte spájať objekty rovnakej farby a tým nazbierať dostatok bodov. Objekty musíte spájať minimálne po trojiciach, avšak čím dlhší reťaz vytvoríte, tým viac bodov získate.

2,54 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Fine Slice
Fine Slice je zaujímavá logická hra, v ktorej budete mať za úlohu rozrezať nepravidelné geometrické tvary na niekoľko častí o určitej veľkosti. Dôležitý tak bude dobrý odhad, ale i logické myslenie, kedže prvky je potreba rozrezať na čo najmenší počet ťahov.

4,13 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Dragon Bomb
Dragon Bomb je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zničiť v každom kole všetky totemy. Využívať k tomu budete dračie bomby, ktoré musíte k totemom dostať do dostatočnej blízkosti a následne odpáliť.

2,70 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Crash The Robot
Crash The Robot je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zlikvidovať zlého robota. Využiť k tomu môžete ostne a ďalšie vražedné predmety. Aby ste tieto predmety uviedli do pohybu, je potreba na hraciu plochu vhodne umiestniť bombu.

3,60 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Themobox
V logickej hre Themobox budete mať za úlohu roztaviť všetky ľadové kocky. Aby sa vám to podarilo musíte sa ich dotknúť rozžhavenou guľou alebo aspoň ocelovými nosníkmi, ktoré s guľou prišli do styku.

4,50 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Push N Snap 2
V logickej hre Push N Snap 2 budete mať za úlohu dostať všetky kocky do príslušných otvorov. S kockami je možné hýbať len od jednej prekážky k druhej, takže musíte nájsť ten správny spôsob, ako ich tam dostať. Pomôcť si môžete i s inými kockami.

1,29 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Mechanical Brothers
Mechanical Brothers je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať súčiastky z novo vynájdeného stroja od jedného brata k druhému. Využívať k tomu budete kanón, z ktorého je potreba najskôr vystreliť bomby, ktoré zničia všetky prekážky a následne samotné súčiastky.

5,04 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Cowboy vs Martians
Cowboy vs Martians je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu pomôcť ozbrojenému kovbojovi zničť všetkých mimozemšťanov. Mimozemšťanov môžete zničiť za pomoci vašej zbrane alebo za pomoci rozličných herných prvkov, ako sú napríklad ostne.

5,76 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - The Dusty Monsters Merry Christmas
The Dusty Monsters Merry Christmas je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať cukríky k maškrtnej príšerke. Využívať k tomu môžete rozličné predmety, ktoré je potreba vhodne na hraciu plochu umiestniť. Predmety je možné položiť len na miesta, kde už sa nachádzajú iné predmety.

0,01 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné