Kategorie Najlepšie logické hry

Hra - Marshmallow's Escape
V logickej hre Marshmallow's Escape budete mať za úlohu dostať hlavného hrdinu v každom kole do cieľových dverí. K dispozícii pritom budete mať rozličné herné prvky, ktoré je potreba vhodne využiť.

5,77 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Fish Salvage
Fish Salvage je logická hra, v ktorej budete mať v každom kole za úlohu dostať rybičku do akvária. K dispozícii budete mať špeciálnu prísavku, ktorou môžete posúvať herné prvky a vytvoriť tak pre rybičku bezpečnú cestu. Dávajte si pozor, aby vám rybička nespadla mimo hraciu plochu.

3,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Bad Piggies Online 2017
V logickej hre Bad Piggies Online 2017 budete mať za úlohu dostať všetky prasiatka bezpečne do cieľa. Aby sa vám to podarilo, musíte im zostrojiť vozidlo, ktoré ich tam dostane. Nakombinujte správne všetky časti vozidla a následne sa snažte jeho pohyb ovplyvniť za pomoci vhodnej interakcie.

5,73 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Build Balance 2
Build Balance 2 je hra, ktorá preverí nielen vaše logické myslenie, ale i šikovnosť. Vašou úlohou bude v každom kole naukladať na seba všetky geometrické tvary tak, aby boli v dokonalej rovnováhe a žiaden z nich nespadol mimo hraciu plochu. Dokážete úspešne zdolať všetky levely?

2,59 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Balloons Vs Zombies 4
Balloons Vs Zombies 4 je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zlikvidovať všetky zombie Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne využiť rozličnú muníciu, ktorú máte k dispozícii. Majte však na pamäti, že v každom kole máte len obmedzený počet nábojov.

4,11 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Bread Pit 2
Bread Pit 2 je zábavná logická hra, v ktorej budete musieť dostať plátok chleba do hriankovača. V každom kole pritom budete musieť vhodne využiť dostupné herné prvky a s ich využitím chleba nasmerovať správnym smerom. Snažte sa po ceste vyzbierať všetky plátky syra.

3,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - VooDoo Boom
VooDoo Boom je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zničiť v každom kole jeden totem. K dispozícii budete mať bombu, ktorú je potreba za pomoci správnej interakcie s okolnými prvkami dostať tam, kam potrebujete. Okrem toho musíte i vhodne naplánovať jej výbuch.

6,36 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Spells and Orcs
Spells and Orcs je akčná logický hra, v ktorej musíte pomôcť čarodejníkovi zničiť všetkých orkov. K dispozícii budete mať rozličné kúzla, ktoré je potreba vhodne kombinovať a použiť na rôzne herné prvky tak, aby ste orkov zneškodnili.

6,66 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Crafting Story
V hre Crafting Story budete mať dôležitú úlohu - vytvoriť svet podľa svojho obrazu. Na začiatku hry sa bude na Zemi nachádzať len niekoľko prvkov, ktoré musíte vhodne kombinovať a vytvárať tak z nich vietor, dážď či napríklad oheň.

5,28 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Cover Orange: Journey Space
Prinášame vám ďalší diel logickej hry Cover Orange: Journey Space, v ktorej sa tentokrát vydáte do vesmíru. Vašou úlohou bude zachrániť pomaranče pred zlovestným mrakom. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne využiť všetky dostupné prvky.

7,55 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Jellies Throng
Jellies Throng je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zničiť všetky príšerky, ktoré sa nachádzajú na hracej ploche. Aby sa vám to podarilo, musíte príšerky dostať k ostňom alebo ich navzájom zraziť. K tomu budete využívať dostupné herné prvky.

4,79 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cat Around the World: Alpine Lakes
Cat Around the World: Alpine Lakes je ďalší diel úspešnej logickej hry, v ktorej sa tentokrát s hladnou mačkou vydáte k alpským jazerám. V každom kole bude vaša úloha rovnaká - dostať k mačke jedlo za pomoci vhodnej interakcie s okolnými prvkami.

9,68 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Piggy Wiggy 4: Zombie Edition
Piggy Wiggy 4: Zombie Edition je štvrtý diel skvelej hernej série, v ktorej tentokrá budete musieť dostať zombie prasiatká k chutným mozočkom. Prasiatka môžete presúvať za pomoci lán a ich prichytávania na rozličné herné prvky.

5,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Ninja Diamond Adventure
V logickej hre Ninja Diamond Adventure budete mať za úlohu dostať ninju v každom kole k vzácnemu diamantu. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne využivať rôzne herné prvky, ako sú pohyblivé plošiny či napríklad teleporty.

1,88 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Alien Acquit
Cieľom logickej hry Alien Acquit je dostať mimozemšťana k jeho lietajúcemu tanieru. To nebude vôbec jednoduché, kedže v ceste vám budú stáť rozličné prekážky. Navyše pohybovať sa môžete len za pomoci prichytávania lana.

3,82 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné