Kategorie Najlepšie logické hry

Hra - Liquid Measure 3: Poison Pack
Liquid Measure 3: Poison Pack je ďalší diel skvelej logickej hry, v ktorej budete musieť tentokrát dostať kyseliny do pripravených nádob. Aby sa vám to podarilo je potreba na hracej ploche správne rozmiestniť potrubie, nádoby i nádrže s kyselinou.

6,99 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Good Daddy 2
V druhom pokračovaní logickej hry Good Daddy 2 budete mať opäť za úlohu pomôcť vášmu synovi zdolať všetky prekážky a tým mu umožniť, aby sa dostal do školy. Využiť pritom môžete vašu schopnosť, vďaka ktorej sa dokážete premeniť na rôzne objekty.

7,70 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Chu Rescue
Chu Rescue je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať eskymáka uväzneného v lade do bezpečia. Okrem toho je potreba za pomoci ľadu zdvihnúť hladinu vody na požadovanú úroveň. Musíte si však pritom dávať pozor, aby sa eskymák neutopil.

4,43 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Good Daddy
Good Daddy je logická hra, v ktorej sa vžijete do role starostlivého otca, ktorý má za úlohu dopraviť svojho syna bezpečne do školy. V každom levely však budú na vás čakať rozličné prekážky a nástrahy, ktoré je potreba za pomoci logického myslenia zdolať.

4,85 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Golden Scarabaeus
Golden Scarabaeus je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu pozbierať s kockou všetky zlaté sošky skarabeov. Kocka sa nedokáže hýbať normálne, avšak dokáže meniť svoju gravitáciu. Okrem toho bude potreba využiť i ďalšie herné prvky.

4,66 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Evil Toys
V akčnej logickej hre Evil Toys budete mať za úlohu zlikvidovať všetky zlé hračky. Využiť k tomu môžete zbraň, ktorú budete mať k dispozícii. Zbraňou je možné zničiť nielen samotné hračky, ale i herné prvky, ktoré vám budú prekážať.

0,98 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Doctor Acorn: Birdy Level Pack
Doctor Acorn: Birdy Level Pack je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať hlavného hrdinu cez 24 levelov plných prekážok a nástrah. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne používať ventilátory, tlačidlá a ďalšie herné prvky.

6,58 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Autumn, I and my clon
V logickej hre Autumn, I and my clon bude vašou úlohou v každom kole vytvoriť po určitú dobu dostatočné množstvo klonov. Aby sa vám to podarilo, musíte správne použiť klonovacie brány, ktoré je možné rozlične rozťahovať a i ďalšie herné prvky.

9,59 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Swapster
Swapster je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať mimo hraciu plochu všetky zlé príšerky. Aby sa vám to podarilo, je potreba príšerky medzi sebou rôzne vymieňať. Dbajte pritom nato, aby sa nič nestalo hlavnému hrdinovi.

8,94 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Shell Lost
V logickej hre Shell Lost bude vašou úlohou dostať slimáka k jeho ulite. Aby sa vám to podarilo musíte správne odstraňovať jednotlivé herné prvky a pohyb slimáka tak usmerniť požadovaným smerom. Podarí sa vám úspešne zdolať všetky levely?

1,82 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Numz World
Numz World je dobrodružná logická hra, v ktorej budete mať v každom kole za úlohu dostať hlavnú postavičku k cieľovým dverám. Pohybovať sa môžete len priamo od jednej steny k druhej. Po ceste sa budete musieť vyhýbať mnohým prekážkam a nepriateľov.

12,95 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Monsterventures Space Crashes
Monsterventures Space Crashes je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať v každom kole malú príšerku do cieľa. Snažte sa pritom po ceste pozbierať všetky ozubené kolečká. Vyhýbajte sa pritom nepriateľom a všetkým nástrahám.

4,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Find the Candy
V logickej hre Find the Candy bude vašou úlohou nájsť v každom kole farebný cukrík. Ten je často veľmi dobre ukrytý, takže budete musieť odsúvať a rôzne presúvať herné prvky. Často bude potreba zapojiť i logické myslenie, vďaka ktorému sa vám daný level podarí vyriešiť.

5,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Candy Ride
Pokúste sa dostať čo najviac okrúhlych cukríkov k maškrtnému chlapcovi v logickej hre Candy Ride. Po ceste si budete musieť poradiť s rozličnými prekážkami a nástrahami. Hra vyžaduje nielen logické myslenie, ale i zručnosť a správne načasovanie.

3,78 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Bobby Aboard
Dostaňte mimozemšťana menom Bobby späť do jeho lietajúceho taniera v logickej hre Bobby Aboard. K pohybu po hracej ploche budete využívať vystreľovacie lano, ktoré vám navyše pomôže zdolať i mnohé prekážky. Dokážete úspešne absolvovať všetky levely?

1,74 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné