Kategorie Najlepšie logické hry

Hra - Save the Princess
Save the Princess je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať prince k princeznej zakliatej do žaby. Aby sa vám to podarilo musíte pohyb princa kontrolovať za pomoci blokov a koláčikov. Tých máte však vždy len obmedzený počet, takže je nutné ich dobre rozmiestniť.

2,64 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - King Rolla
V logickej hre King Rolla bude vašou úlohou pomôcť kráľovi pozbierať v každom kole všetky ovečky. Aby sa vám to podarilo, musíte správne využiť obrovské ventilátory a schopnosť kráľa vzniesť sa nachvíľu do vzduchu. Dokážete zdolať všetky levely?

4,34 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Gift Rush 2
Gift Rush 2 je zábavná logická hra, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť pavúkovi dostať muchu k darčeku. K pohybu pavúka i ostatných predmetov môžete využiť vystreľovaciu pavučinu. Okrem toho sa pavúk dokáže prichytiť na ľubovolný povrch, čo vám v niektorých kolách príde vhod.

2,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Amigo Pancho 4: Travel
Zahrajte si štvrtý diel skvelej logickej hry Amigo Pancho a pomôžte sympatickému Mexičanovi uprchnúť z jeho rodnej krajiny. V každom kole budete využívať balóny, ktoré vám pomôžu v úteku. Okrem toho si však budete musieť poradiť s prekážkami i zákernými nepriateľmi.

8,90 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Piggy in the puddle
Cieľom logickej hry Piggy in the puddle je dostať malé prasiatko do nádoby plnej blata. Tvar prasiatka môžete meniť buď na štvorec alebo na kruh, čo vám pomôže uviesť ho do pohybu či naopak na správnom mieste zastaviť. Dokážete zdolať všetky levely?

5,75 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Ball Rolling 3
Vaším cieľom v logickej hre Ball Rolling 3 bude dostať loptu do pripraveného koša. Aby ste mohli prejsť skrz všetky prekážky, musíte za pomoci ceruzky vytvoriť pre loptu dráhu. Využívať budete môcť i ďalšie predmety, ako je guma, bomba či lepidlo.

3,80 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Woo
Woo je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať príšerku k jeho milovanej. Než sa vám to v každom kole podarí, budete musieť prekonať rôzne prekážky a nástrahy. K tomu môžete využiť špeciálne prvky, ktoré nájdete vo svojom okolí.

7,30 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Level Editor 3
Level Editor 3 je tretie pokračovanie skvelej logickej hry, v ktorej bude vašou úlohou dostať hlavnú postavičku v každom kole do cieľa. V ceste vám však budú stáť rozličné prekážky a nástrahy, ktoré je možné zdolať len pridaním rozličných herných prvkov.

3,92 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - The Cheapskates
The Cheapskates je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať bohatých ľudí k ich strateným peniazom. Postavičky sa sami nemôžu hýbať, avšak môžu sa nafukovať a vyfukovať, čo im umožní pohybovať sa po hracej ploche. Na vás je dostať ich na potrebné miesto.

3,44 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Bustabrain
Bustabrain je logická hra, v ktorej na vás čaká séria hlavolamov a rozličných hádaniek. V každej z nich budete mať krátku inštrukciu, ktorá vám napovie čo máte robiť. Zvyšok už je len na vás a vašom logickom myslení.

3,91 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Level Editor
V logickej hre hre Level Editor bude vašou úlohou v každom kole dostať hlavného hrdinu k cieľovým dverám. Aby sa vám to podarilo, musíte v jednotlivých leveloch správne rozmiestniť rozličné herné prvky, ktoré vytvoria bezpečnú cestu pre hrdinu.

4,53 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Circus Level Pack
Circus Level Pack je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať kaskadéra do bazéna s vodou. K tomu je potreba využiť nielen vaše schopnosti, ale predovšetkým rozličné herné prvky, ktoré je nutné správne rozmiestniť na hraciu plochu.

8,04 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Feed Prumpa
V logickej hre Feed Prumpa bude vašou úlohou nakŕmiť hladného slona. Aby ste k nemu mohli jedlo dostať, musíte v správnom poradí odstrániť alebo použiť jednotlivé herné prvky. Bonusové body môžete získať za zbieranie jedla, ktoré sa na ploche náhodne objavuje.

3,36 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Aliens Like Milk
V logickej hre Aliens Like Milk bude vašou úlohou dostať kravičky do lietajúceho taniera a tým zabezpečiť smädnému mimozemšťanovi prísun čerstvého mlieka. K vyriešeniu každého levelu je potreba v správnom poradí odtrániť jednotlivé herné prvky.

7,34 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - The Old Castle's Treasures
Cieľom hry The Old Castle's Treasures je nájsť vzácny poklad, ktorý sa ukrýva v tmavých podzemný chodbách. Poklad je navyše chránený drevenými debnami, ktoré je potreba v každom kole správne presúvať a tým si k nemu uvoľniť cestu.

3,24 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné