Kategorie Najlepšie logické hry

Hra - Age of Wonder
Age of Wonder je logická hra, v ktorej musíte pomôcť pisárovi dostať pergameny k poslom. Poslovia sa však často nachádzajú na nedostupných miestach, takže im ich musíte správne hodiť. Aby ste odstránili prekážky, ktoré vám stoja v ceste, môžete použiť kamene.

3,38 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Sly Fox
V tejto logickej hre bude vašou úlohou v každom kole odobrať z hracej plochy všetky kamenné herné prvky. To však nebude až také jednoduché, kedže sa na nich vvždy nachádza krehké vajíčko, ktoré nesmiete za žiadnu cenu robiť.

2,46 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Lucky Crab
Pomôžte malému krabovi vyzbierať v každom kole všetky vzácne perly a dostať ho následne do bezpečia jeho pribýtku v logickej hre Lucky Crab. Krabom môžete pohybovať tak, že okolo neho vytvoríte veľkú vzduchovú bublinu, ktorú je možné hocikedy prasknúť.

3,80 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Where is my Duck
Cieľom logickej hry Where is my Duck je dostať nafukovaciu kačičku ku krokodýlovi, ktorý sa práve kúpe. Kačičkou môžete pohybovať za pomoci malého kurzoru a tak ju dopraviť až do cieľa. Hra vyžaduje okrem logického myslenia i veľkú dávku šikovnosti.

3,03 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Hungry Bobby Bear
Nakŕmte hladného medvedíka melónom a ďalšími maškrtami v zábavnej logickej hre Hungry Bobby Bear. Aby ste potravu k medvedíkovi dostali, je potreba v správnom poradí odstrániť jednotlivé herné prvky a vytvoriť tak pre potravu bezpečnú trasu.

5,19 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Robot Go Home
V logickej hre Robot Go Home sa musíte postarať o robota, ktorý sa stratil a teraz sa pokúša dostať domov. Aby ste ho v každom kole mohli dopraviť k teleportačnej plošine, je potreba najskôr prekonať sériu rozličných prekážok. V tom vám pomôžu rôzne páky a posuvné mosty, ale i správne načasovaný pohyb samotného robota.

1,96 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Pirates: Save our Souls
Cieľom hry Pirates: Save our Souls je v každom kole oslobodiť všetky duše pirátov, ktoré ostali uväznené vo fľašiach. Pirátov dostanete von, len pokiaľ fľaše za pomoci vašej zbrane prestrelíte. Dostať sa k niektorým z nich však bude vyžadovať presné mierenie a interakciu z rozličnými hernými prvkami.

3,02 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Wheely 2
Wheely 2 je druhý diel logickej hry, v ktorej opäť budete pomáhať autíčku zdolať prekážky na jeho nebezpečnej výprave. Tentokrát musíte auto dostať za jeho milovanou, ktorá bola veľkým kamiónom prevezená na neznáme miesto.

8,57 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Wheely
V logickej hre Wheely budete pomáhať autíčku zdolať desiatky prekážok, aby ste tak splnili jeho sen stať sa závodným autom. Jednotlivé nástrahy je možné zdolať za pomoci správneho presúvania či interakciou s jednotlivými hernými prvkami.

4,94 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Path Barrel
V logickej hre Path Barrel bude vašou úlohou dostať kraba schovavajúceho sa v sude ku kaluži z blata. V neskorších leveloch budete môcť do sudu ukryť i iné zvieratá, pričom každé z nich má iné schopnosti, čo vám pomôže zdolať i tie najzáludnejšie prekážky.

5,45 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Angry Birds Rio
V pokračovaní populárnej hry Angry Birds Rio budete mať tentokrát za úlohu oslobodiť všetkých vtákov uväznených v klietkach. Využiť k tomu opäť môžete tím vtákov, z ktorých každý má iné schopnosti a je teda vhodný na iný typ útoku.

2,46 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - MegaCity HD
MegaCity HD je logická strategická hra, v ktorej budete mať za úlohu vybudovať vlastné mesto. Stavba mesta má však prísne pravidla, takže musíte uvažovať, kam postaviť parkoviská, továrne, parky a ďalšie stavby. Aby ste uspeli je potreba, aby v každom stĺpci bol požadovaný počet obytných miest.

11,50 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Journey of the Mouse
Logická hra Journey of the Mouse poriadne preverí nielen vaše logické myslenie, ale predovšetkým vašu presnosť a zručnosť. Vašou úlohou bude s malou myškou pozbierať všetky kúsky syra, ktoré sa nachádzajú v bludisku. Pritom sa musíte vyhýbať stenám, ktoré sú pod prúdom a ďalším prekážkam.

4,00 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Wake Up the Box 2
Wake Up the Box 2 je pokračovanie zábavnej logickej hry, v ktorej bude vašou úlohou prebrať spiacu krabicu z tvrdého spánku. Krabicu môže však prebudiť len pád alebo silný náraz, ktorý je možné vytvoriť správnym umiestnením dostupných herných prvkov.

2,11 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Snoring 3: Treasure Island
V ďalšom pokračovaní logickej hry s názvom Snoring 3: Treasure Island bude opäť vašou úlohou zobudiť slona. Interakciou medzi ostatnými zvieratkami a správnym načasovaním musíte slona zhodiť a tým ho prebrať z tvrdého spánku

3,95 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné