Kategorie Najlepšie logické hry

Hra - Symmetry Game
Symmetry Game je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať dve príšerky do cieľa. Príšerky sa vždy pohybujú navzájom opačným smerom, takže budete musieť ich cestu dobre premyslieť. Okrem toho sa nažte v každom kole pozbierať všetky zlaté hviezdičky.

2,82 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Teleport Gun
V logickej hre Teleport Gun musíte pomôcť lišiakovi dostať sa do cieľových dverí. Predtým však vyzbierajte všetky hviezdičky a predovšetkým kľúč, ktorý vám dvere odomkne. Pohybovať sa budete za pomoci teleportačnej zbrane, ktoré vás dokáže presunúť vždy len o určitý kus ďalej.

3,46 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Safari Time 2
V logickej hre Safari Time budete mať za úlohu dostať zebru v autíčku skrz safari plné rozličných prekážok a nástrah. Aby sa vám podarilo všetky prekážky zdolať, musíte vhodne odoberať niektoré herné prvky, ktoré sa nachádzajú na hracej ploche.

7,55 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Piggy in the Puddle 3
Piggy in the Puddle 3 je ďalší diel skvelej logickej hry, v ktorej budete mať za úlohu dostať prasiatko do nádoby s blatom. Pomáhať vím pritom budú ostatné zvieratká, ktoré je potreba vhodne využiť. Okrem toho sa snažte pozbierať všetky žaľude.

4,44 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Heartys Quest
Heartys Quest je logická hra, v ktorej musíte dostať srdiečko v každom kole do cieľa. Aby sa vám to podarilo, je potreba po ceste zbierať kľúče, ktoré vám postupne odomknú truhlice prekážajúce v ceste. Taktiež sa vyhnite všetkým nepriateľom, ktorí na vás vo vyšších leveloch čakajú.

4,49 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Xmas Boom
Xmas Boom je logická hra, v ktorej musíte v každom kole zničiť všetky príšery. Aby sa vám to podarilo, je potreba k príšerám dostať bombu. Toho docielite len vhodnou interakciou s hernými prvkami. Navyše sa snažte vyzbierať všetky cukríky.

| Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Sugar, sugar the Christmas special
Sugar, sugar the Christmas special je viannočné pokračovanie logickej hry, v ktorej budete mať za úlohu dostať zrnká cukru do pripravených pohárov. Aby ste uspeli, musíte vytvárať pre cukor vhodné cestičky a vo vyšších kolách i meniť gravitáciu či zafarbenie cukru.

3,63 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Treasures Boom
V logickej hre Treasures Boom bude vašou úlohou dostať bombu k truhlici s pokladom a tým ju otvoriť. Bombu musíte navyše i včas aktivovať, aby vybuchla presne v momente, keď sa k truhlici priblíži. Nezabudnite pritom vyzbierať všetky zlaté mince.

| Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Robin Cat
Robin Cat je logická hra, v ktorej budete musieť dostať jedlo od jednej mačky k druhej. Aby sa vám to podarilo, musíte na hracej ploche vhodne rozmiestniť šípky, ktoré nasmerujú jedlo požadovaným smerom. Okrem toho sa snažte pozbierať všetky hviezdičky.

2,04 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Amigo Pancho 7
V logickej hre Amigo Pancho 7 sa s mexičanom vydáte do Egypta, aby ste získali vzácne poklady, ktoré sa nachádzajú v starých hrobkách. Po ceste si budete musieť poradiť s množstvom prekážok, ktoré je možné zdolať len vhodnou interakciou s okolnými prvkami.

7,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - The Big Escape 2: Earth Adventure
The Big Escape 2: Earth Adventure je logická skákačka, v ktorej musíte dostať malého mimozemšťana k jeho lietajúcemu tanieru. V ceste vám však budú stáť prekážky, ako napríklad vražedné ostne, ktorým je potreba sa za každú cenu vyhnúť.

3,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Super Bomb
Super Bomb je akčná logická hra, v ktorej musíte v každom kole za pomoci bomby zničiť zlú príšeru. Aby ste bombu k príšere dostali, je potreba vhodne využiť herné prvky, ako sú napríklad ventilátory. Podarí sa vám dokončiť všetky levely?

1,36 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Spaceman Max 2
Spaceman Max 2 je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať hlavného hrdinu preč z hracej plochy. V ceste za slobodou vám však stojí množstvo nepriateľov a prekážok, ktoré musíte odstrániť za pomoci vhodného odoberania rozličných herných prvkov.

5,30 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Disaster Will Strike 6 New Disasters
Disaster Will Strike 6 New Disasters je akčná logická hra, v ktorej bude vaším cieľom zničiť v každom kole všetky vajíčka. K ich zničeniu musíte vhodne využiť rozličné prírodné katastrofy, ako je napríklad zemetrasenie či pád meteoritu.

8,53 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cover Orange: Journey Gangsters
V logickej hre Cover Orange: Journey Gangsters budete mať za úlohu v každom kole ochrániť pomaranče pred útokom nebezepčných mrakov. K ich ochrane musíte využiť rozličné herné prvky, ktoré je potreba správne umiestniť na hraciu plochu.

7,40 MB | Logické superhry

Spustit Podobné