Kategorie Najlepšie logické hry

Hra - Viking vs Zombies
Viking vs Zombies je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu pomôcť vikingovi zlikvidovať všetky zombie. K dispozícii budete mať obmedzené množstvo strieľ, ktoré môžete v každom kole využiť. Snažte sa každé kolo dokončiť na čo najmenší počet strieľ.

2,48 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - SpinIn
SpinIn je zaujímavá logická hra, v ktorej budete mať za úlohu kameň označený diamantom dostať von z bludiska. V bludisku sa nachádzajú aj ďalšie kamene, ktoré vám blokujú cestu von. Aby ste ich prekonali a mohli sa dostať von musíte vhodne natáčať celé bludisko.

10,97 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Push Your Hero
V logickej hre Push Ur Hero budete mať za úlohu dostať hlavného hrdinu k lietajúcemu tanieru. K rozpohybovaniu hrdiny budete využívať trampolínu, ktorou je potreba obratne manévrovať. Dávajte si pritom pozor, aby hrdina nespadol mimo hraciu plochu.

5,67 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Ghostbombers 2
Ghostbombers 2 je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu pochytať všetkých duchov. Aby ste ducha mohli chytiť, musíte ho dostať mimo plošiny. Toho docielite za pomoci bômb, ktoré je potreba nechať vybuchnúť na správnom mieste.

3,72 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Catch the Crowns
V logickej hre Catch the Crowns bude vašou úlohou zničiť všetkých rytierov nachádzajúcich sa pred hradbami mesta a získať tak zlatú korunu. K ich zničeniu môžete využívať kamene či ďalšie predmety, ktoré je potreby vhodne upustiť na hraciu plochu.

6,20 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Rich Man Island Survival
Rich Man Island Survival je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať hlavného hrdinu bezpečne von z každého kola. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne interagovať s okolnými prvkami. Snažte sa pritom v každom kole nájsť a pozbierať všetky diamanty.

11,37 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Push Ur Hero
Push Ur Hero je logická hra, ktorá preverí i vašu šikovnosť a zručnosť. Vašou úlohou bude v každom kole dostať príšerku do lietajúceho taniera na konci kola. S príšerkou budete však manipulovať len za pomoci trampolíny. Pokúste sa taktiež vyzbierať všetky hviezdičky.

5,67 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Age Manipulations 2
V logickej hre Age Manipulation 2 budete mať za úlohu odstrániť v každom kole z hracej plochy všetky červené kocky. Aby sa vám to podarilo, musíte ostatným kockám pridávať alebo uberať vek a tým ich podľa potreby zväčšovať či zmenšovať.

2,21 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Catch the Apple 2
Catch the Apple 2 je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať ježka ku všetkým jabĺčkam. V jednotlivých leveloch budete musieť správne použiť herné prvky tak, aby ste sa k jabĺčkam dostali a zároveň sa vyhli všetkým ostňom a ďalším nebezpečenstvám.

4,95 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Balloon Hero
Balloon Hero je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať hlavného hrdinu cez desiatky prekážok bezpečne do cieľa. Pohybovať sa budete za pomoci balónu, takže sa musíte vyhýbať ostňom, laserom a ďalším nebezpečným predmetom.

9,58 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Nightflies 2
V druhom pokračovaní logickej hry Nightflies 2 budete mať opäť za úlohu dostať svietiace gule na svoje miesto. Aby sa vám to podarilo, musíte si najskôr poradiť s rozličnými prekážkami, ktoré vám budú stáť v ceste. V tom vám pomôžu lienky, ktoré stačí na plochu len vhodne umiestniť.

8,29 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Micrics
Micrics je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zlikvidovať všetky nebezpečné bacily. Využívať k tomu budete malé príšerky, ktoré môžete rôzne posúvať či medzi sebou spájať. Okrem toho sa snažte v každom kole vyzbierať všetky hviezdičky.

4,69 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Magic Safari 2
Pomôžte zombie prejsť cez safari plné prekážok v logickej hre Magic Safari 2. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne využiť štyri rozličné akcie, ktoré dokážu ovplyvniť gravitáciu či tvar jednotlivých herných prvkov.

8,18 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Furry Brothers
V logickej hre Furry Brothers budete mať za úlohu dostať loptu k malej príšerke. Aby sa vám to podarilo, musíte z hracej plochy vhodne odoberať niektoré herné prvky. Okrem toho sa snažte vyzbierať po ceste všetky hviezdičky.

2,84 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Bouncy and Monsto
Bouncy and Monsto je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať dve príšerky k sebe. V ceste vám však stojí množstvo prekážok, ktoré je potreba odstrániť v správnom poradí a v správny čas. Taktiež sa snažte vyzbierať všetky hviezdičky.

3,11 MB | Logické superhry

Spustit Podobné