Kategorie Najlepšie logické hry

Hra - Blocks 2
Blocks 2 je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu odstrániť z hracej plochy všetky herné kocky. Aby ste kocky odstránili musíte spojiť aspoň tri rovnaké. Počet ťahov v každom kole je obmedzený, takže si každý krok dobre rozmyslite.

2,41 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Wheely 5 Armageddon
Wheely 5 Armageddon je ďalšie pokračovanie skvelej logickej adventúry, v ktorej sa s malým červeným autíčkom vydáte na dobrodružnú cestu. V každom kole budete musieť pritom vyriešiť rozličné úlohy a prekonať prekážky, v čom vám pomôžu predmety vo vašom okolí.

14,43 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Mummy's Path Level Pack
Mummy's Path Level Pack je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať hlavu múmie späť k jej telu. Aby sa vám to podarilo, musíte na hraciu plochu vhodne umiestniť šipky, ktoré hlavu navedú správnym smerom. Snažte sa pritom pozbierať čo najviac diamantov.

5,33 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Gnome Go Home
V logickej hre Gnome Go Home budete mať za úlohu dopraviť všetkých trpaslíkov do domčeka na konci kola. Ceste je však plná nebezpčených tvorov, ktorým sa musíte vyhnúť. Naplánujte preto cestu tak, aby sa im trpaslíci vyhli a zároveň sa pokúste vyzbierať všetky hviezdičky.

9,37 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - The Onion King
The Onion King je pomerne náročná logická hra, v ktorej musíte dostať hlavného hrdinu v každom kole do cieľa. Pritom musíte vyzbierať všetky cibule, ktoré sa v danom kole nachádzajú. Počet krokov je však obmedzený, takže si musíte poriadne premyslieť každý váš ďalší ťah.

18,03 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Rolly Stone Age Mammoth Rescue
V logickej hre Rolly Stone Age Mammoth Rescue budete mať za úlohu zlikvidovať všetkých lovcov a zachrániť tak ohrozené mamuty. Aby sa vám to podarilo, je potreba z plochy vhodne odoberať herné prvky a lovcov dostať do pascí alebo k vražedným ostňom.

1,31 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Puzzle Tower
Puzzle Tower je logická hra podobná Sokobanu, v ktorej budete mať za úlohu dostať dvoch hrdinov von z každého kola. Cieľovú bránu môžete odomknúť len pokiaľ zaťažíte všetky políčka s kľúčom a to buď vlastnou váhou alebo za pomoci drevených krabíc.

2,47 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Zombonarium
V logickej hre Zombonarium budete mať za úlohu dostať hlavu zombie späť k jej telu. Kedže telo sa nachádza uväznené v klietke, budete musieť najskôr vziať zlatý kľúč, ktorý vám odomkne zámok. Snažte sa po ceste pozbierať všetky kosti.

6,90 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Magic Carrot 3
V logickej hre Magic Carrot 3 budete mať za úlohu dostať zajačika v každom kole do cieľových dverí. Pritom si budete musieť poradiť s rozličnými prekážkami, ktoré vám budú stáť v ceste. Taktiež nezabudnite pozbierať po ceste všetky hviezdičky.

3,99 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Icy Purple Head
Cieľom logickej hry Icy Purple Head je dostať v každom kole fiaľovú kocku do krabice na konci kola. Po ceste si budete musieť poradiť s rozličnými prekážkami a nástrahami. Využívať pritom budete schopnosť kocky premeniť sa na kus ľadu.

3,98 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Doodle God Blitz
Staňte sa bohom v skvelej hre Doodle God Blitz a vytvorte postupne na Zemi nové suroviny a materiály. Na začiatku budete mať k dispozícii len 4 základné elementy, ktoré však môžete navzájom spájať a vytvárať tako nové predmety.

28,54 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Catch the Cheese
Catch the Cheese je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať kus syra k myši. Aby sa vám to podarilo, musíte myš nafukovať a vyfukovať a tým ju dostať presne tam, kde potrebujete.

0,62 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Airbender 2
V logickej hre Airbender 2 budete mať za úlohu zničiť všetky príšerky na hracej ploche. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne využiť rozličné herné prvky a príšerky dostať tam, kam potrebujete.

3,06 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Zomback 2
Vašou úlohou v logickej hre Zomback 2 bude dostať zombie k čarovnému elixíru, ktorý ho premení opäť v človeka. K tomu je potreba vhodne odoberať herné prvky, pričom si dávajte pozor, aby ste každý krok dobre naplánovali.

1,63 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Weesix
V logickej hre Weesix sa s malým červeným autom vydáte na dobrodružnú cestu. Auto sa chce stať profesionálnym závodníkom, takže musíte po ceste zbierať rozličné súčiastky, ktoré vylepšia jeho schopnosti. Pritom si budete musieť poradiť s rozličnými prekážkami a nástrahami.

12,62 MB | Logické superhry

Spustit Podobné