Kategorie Najlepšie logické hry

Hra - Super Soccer Level Pack
Super Soccer Level Pack je logická športová hra, v ktorej budete mať za úlohu trafiť v každom kole futbalovú loptu do bránky. V ceste vám pritom budú stáť rozličné statické i pohyblivé prekážky, ktoré je možné zdolať len presným mierením.

2,96 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Piggy Wiggy 3
Pomôžte malému prasiatku v logickej hre Piggy Wiggy 3 pozbierať všetky žalude a postúpte tak do ďalšieho kola. Pohyb prasiatka budete ovládať za pomoci lán, ktoré je možné prichytávať na vyznačené miesta a v prípade potreby zas preseknúť.

11,05 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Juicy Bazooka
V akčnej logickej hre Juicy Bazooka budete mať za úlohu zlikvidovať všetkých zlodejov, ktorí vám vykradli chladničku. K ich zničeniu budete využívať bazooku, ktorú je potreba namieriť vždy správnym smerom. Pamätajte, že počet strieľ v každom kole máte obmedzený.

6,78 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Catalance Level Pack
Catalance Level Pack je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu rozmiestniť na hracej ploche všetky mačičky tak, aby žiadna z nich nespadla mimo plochu. Využívať pritom musíte ich netradičný tvar. Taktiež sa snažte pozbierať všetky hviezdičky.

2,48 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Bus Tale
Vašou úlohou v logickej hre Bus Tale bude dostať hlavného hrdinu na autobus. Na autobusovej zastávke sa však nachádza množstvo prekážok, ktoré je potreba obísť. Naplánujte tak pohyb hlavného hrdiny, aby sa všetkým nastrahám vyhol a zároveň, aby došiel na zastávku včas.

5,22 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Wheely 4: Time Travel
Wheely 4: Time Travel je pokračovanie logickej adventúry, v ktorej sa s malým červeným autom vydáte na cestu v čase. Vašou úlohou bude v každom kole nájsť spôsob, ako zdolať jednotlivé prekážky a dostať sa k upgradom, ktoré vaše auto postupne vylepšia.

13,72 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Sugar Panic
Sugar Panic je logická hra, v ktorej musíte za pomoci farebného cukríku zničiť všetky príšerky. Dostať k ním však cukrík nebude jednoduché. K dispozícii budete mať niekoľko herných prvkov, ktoré je potreba na plochu vhodne umiestniť a cukrík tak nasmerovať tam, kam potrebujete.

6,65 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Disaster Will Strike 4: Ultimate Disaster
V logickej hre Disaster Will Strike 4: Ultimate Disaster budete mať za úlohu zničiť v každom kole všetky vajíčka. Využívať k tomu budete prírodné katastrofy, ktoré je potreba vždy vhodne využiť a umiestniť na to správne miesto. Podarí sa vám prekonať všetky levely?

8,85 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Amigo Pancho 5: Artic & Peru
Amigo Pancho 5 je ďalšie pokračovanie skvelej logickej hry, v ktorej budete musieť dostať sympatického Mexičana cez hranice a pomôcť mu tak uprchnúť z krajiny. Mexičan má k dispozícii dva balóny, ktorého vynesú, kam potrebujete. Vašou úlohou je postarať sa o to, aby balóny žiadna prekážka nezničila.

11,91 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Age of Wonder - The Lost Scrolls
Age of Wonder - The Lost Scrolls je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dopraviť všetky zvitky vzácných dokumentov vaším učňom. V ceste vám však bude stáť mnoštvo prekážok, ktoré je možné zdolať len presným mierením alebo za pomoci kameňov.

6,43 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - They Came from Planet Earth
They Came from Planet Earth je logická hra, v ktorej musíte za pomoci malého mimozemšťana spojovať rovnaké objekty. V každom kole máte predpísaný počet ťahov, ktorý by ste mali dodržať, pokiaľ chcete získať maximum bodov.

4,18 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Rats Invasion 2
Rats Invasion 2 je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu vyhubiť v každom kole všetky krysy. Využívať k tomu môžete plynové bomby, ktoré je potreba vždy vystreliť z dela do tesnej blízkosti krys. Vo vyšších leveloch si budete musieť poradiť i s rozličnými prekážkami.

7,98 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Rabbit Wants Cake
Rabbit Wants Cake je zaujímavá logická hra, v ktorej budete musieť dostať zajačika ku koláču na konci kola. Pohyb zajačika však musíte dobre naplánovať za pomoci časovej osi, ktorá vopred určuje každý jeden pohyb. Pokiaľ sa netrafíte na prvý krát, pohyby na ose môžete rôzne editovať.

1,09 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Piggy in the Puddle 2
Piggy in the Puddle 2 je logická hra, v ktorej bude vaším cieľom dostať prasiatko do lavóru s blatom. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne meniť tvar prasiatka. Okrem toho je však potreba využiť i ďalšie zvieratká, z ktorých každé má inú schopnosť.

5,95 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Monster Lovers
V logickej hre Loved Monsters budete mať za úlohu dostať zamilovanú príšerku v bubline k druhej príšerke. To sa vám môže podariť len pokiaľ vhodne odoberete niektoré predmety a všetko dobre načasujete. Navyše sa snažte pozbierať vždy všetky srdiečka.

6,69 MB | Logické superhry

Spustit Podobné