Kategorie Najlepšie logické hry

Hra - Blockoomz 2015
V logickej hre Blockoomz 2015 budete mať za úlohu odstrániť z hracej plochy všetky farebné herné prvky. Každý z nich má pritom iné vlastnosti, ktoré nájdete vysvetlené v samotnej hre. Jedinou výnimkou sú žlté kocky, ktoré musia ostať za každú cenu na hracej ploche.

2,39 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Cloud Monster
Cloud Monster je pekne spracovaná logická hra, v ktorej si potrénujete predovšetkým pamäť. Vašou úlohou bude s malou príšerkou preskakovať po obláčikoch až do cieľa. Na niektorých obláčikoch sa však nachádzajú bomby. Vy si ich polohu musíte zapamätať, aby ste ich mohli následne odstrániť.

1,08 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Accurate Slapshot: Level Pack 2
Accurate Slapshot Level Pack 2 je športová logická hra, v ktorej budete mať za úlohu trafiť puk do brány. V ceste vám pritom budú stáť rozličné prekážky, ktoré je možné zdolať len presným mierením a správnym načasovaním.

2,45 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Snail Bob 8
Snail Bob 8 je ďalšie pokračovanie perfektnej logickej hry, v ktorej budete mať opäť za úlohu dostať slimáka bezpečne do cieľa. Tentokrát sa budete pohybovať v džungli, ktorá je plná najrôznejších prekážok a nástrah. Zdolať ich môžete len vhodnou interakciou s okolnými hernými prvkami.

12,14 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Wish Totems
Wish Totems je skvelá logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať všetky modré kocky do vody. Aby sa vám to podarilo, je potreba správne využiť kocky ostatných farieb, ktoré dokážu vybuchnúť a ďalšie herné prvky.

3,07 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Werebox 2
Werebox 2 je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu odstrániť z hracej plochy všetky červené postavičky. Využívať k tomu budete postavičky ostatných farieb, ktorým môžete meniť tvar a tým ich uviesť do pohybu.

5,32 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Thats How We Roll
Thats How We Roll je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať všetky postavičky do cieľa. Pohybovať s postavičkami budete za pomoci vhodného otáčania hracej plochy. Pritom si dávajte pozor na ostne a ďalšie prekážky, ktoré vám budú stáť v ceste.

14,20 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Nimble Knight
V logickej hre Nimble Knight bude vašou úlohou dostať rytiera v každom kole k cieľovej bráne. Aby sa vám to podarilo, musíte správne presúvať rozličné bloky a tým vytvoriť pre rytiera bezpečnú cestu. Dávajte si pozor na ostne a ďalšie prekážky.

1,51 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Mustache Time
Mustache Time je zábavná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zachrániť všetky fúzaté postavičky pred pádom mimo hraciu plochu. Využívať k tomu budete plošiny, ktoré je možné akokoľvek nakresliť. Kresliť však budete vždy len v jednej časti obrazovky, v druhej sa vytvorí zrkadlový odraz.

2,17 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Kitty Kibbles 2
V logickej hre Kitty Kibbles 2 budete mať za úlohu dostať rybu k hladnej mačičke. Aby sa vám to podarilo, je potreba vhodne odstrániť niektoré herné prvky. Navyše si dávajte pozor na potravu, ktorú mačička nestrávi a ktorú je potreba nasmerovať inam.

4,57 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Jelly Lam
Jelly Lam je zábavná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať červenú príšerku do cieľa. Najskôr však musíte vziať kľúč, ktorý vám cieľové dvere odomkne. Okrem toho sa snažte pozbierať i všetky zlaté hviezdičky.

3,83 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Chalky 2
Chalky 2 je skvelá hra zameraná predovšetkým na pamäť a presný pohyb. Vašou úlohou bude dostať trojuholníček do cieľa. Problém je v tom, že všetky prekážky, ktoré sa v danom kole nachádzajú, sa vám zobrazia len na začiatku hry. Vy si ich tak budete musieť zapamätať a vyhnúť sa im.

4,02 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Flight of the Bee
Flight of the Bee je pekne spracovaná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať včielku do úľu. Po ceste si budete musieť poradiť s mnohými prekážkami a nástrahami. Včielka sa môže pohybovať buď strmhlav nadol alebo letieť kolmo nahor.

2,28 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Expand It: Travel
V logickej hre Expand It: Travel budete mať za úlohu dostať jednu z postavičiek nad dúhovú dráhu. Všetky postavičky môžete pritom ľubovoľne zväčšovať a tým ich dostať tam, kam potrebujete. Dávajte si pritom pozor na ostne a ďalšie prekážky.

7,16 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Crash! Boom! Bank!
Crash! Boom! Bank! je logická hra, v ktorej sa budete musieť vlúpať do trezoru. K dispozícii budete mať bombu, ktorú musíte k trezoru dopraviť a ktorá vám ho pomôže otvoriť. Bombu uvediete do pohybu správnou interakciou s okolnými hernými prvkami.

6,16 MB | Logické superhry

Spustit Podobné