Kategorie Najlepšie logické hry

Hra - Cookie Needs Jam 2
Cookie Needs Jam 2 je druhý diel logickej hry, v ktorej budete mať za úlohu dostať sušienku a džem k sebe a vytvoriť tak lahodnú pochúťku. Aby sa vám to podarilo musíte včas odobrať niektoré herné prvky a tým uviesť postavičky do pohybu.

2,81 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Techno Mania
Techno Mania je logická hra, v ktorej bude vaším cieľom dostať robota cez levely plné prekážok. K dispozícii budete mať niekoľko povelov, ktoré je potreba správne využiť. Okrem toho musíte vhodne použiť i niektoré prvky na hracej ploche.

3,34 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Stream Master: Unlimited
Stream Master: Unlimited je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu spájať farbné body. Vždy musíte spojiť dvojicu rovnakej farby. Aby ste postúpili do ďalšieho kola, musíte zaplniť celú hraciu plochu.

4,07 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Rolling Football 2
V logickej hre Rolling Football budete mať za úlohu dostať v každom kole všetky futbalové lopty do brány. K dispozícíi budete mať pritom rozličné predmety, ktoré je potreba správna na hraciu plochu umiestniť a pre lopty tak vytvoriť bezpečnú cestu.

4,02 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Nightflies
V logickej hre Nightflies budete mať za úlohu pomôcť svetluškám dostať svetlo na stanovené miesto a osvetliť tak nočnú krajinu. Aby sa vám to podarilo, musíte správne použiť lienky, ktoré vám pomôžu odstrániť prekážajúce herné prvky.

6,65 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Tarsys Balloons
Tarsys Balloons je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu prepichnúť všetky balóny a pozbierať tak hviezdičky. Balóniky rozličných farieb vybuchujú rôznym smerom, takže je potreba ich vhodne na plochu naukladať.

2,83 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Sushi vs Blockies
Sushi vs Blockies je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu ochrániť krabice pred útokom sushi. K dispozícii budete mať niekoľko herných prvkov, ktoré musíte vhodne na hraciu plochu naukladať tak, aby krabice boli v bezpečí.

2,20 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Paper Venture 2
Paper Venture je zaujímavá logická hra, v ktorej budete vaším cieľom dostať hlavného hrdinu k cieľovým dverám. Pomáhať v ám pritom bude žltý obdĺžnik, ktorým môžete hrdinu posúvať a kontrolovať tak jeho pohyb požadovaným smerom.

3,57 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Natural Selection 2
Natural Selection 2 je logická postrehová hra, v ktorej bduete mať za úlohu pomôcť pavúkovi pochytať a zabaliť do pavučiny všetky muchy. Pritom si musíte dávať pozor na včely, ktorých žihadlo vás môže zabiť a vy tak bduete musieť začať odznova.

3,48 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Go Home Blocks 3
V logickej hre Go Home Blocks 3 budete mať za úlohu dostať hlavného hrdinu v každom kole k cieľovým dverám. Aby sa vám to podarilo, musíte odstrániť niektoré herné prvky a správne použiť výbušniny. Dokážete úspešne zdolať všetky levely?

3,61 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Cluck-O-Nauts
V logickej hre Cluck-O-Nauts sa ocitnete vo vesmíre, kde budete musieť kura v skafandri dostať do vesmírnej lode. V ovplyvňovaní pohybu môžete využiť gravitáciu okolných planét. Nezabudnite po ceste vyzbierať všetky vajíčka.

8,27 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Terrific Halloween
V logickej hre Terrific Halloween bude vašou nájsť na každej dvojici obrázkov päť rozdielov. Na začiatku hry si môžete zvoliť obtiažnosť, aká vám vyhovuje.

9,85 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Haunted Halloween
V halloweenskej logickej hre Haunted Halloween budete mať za úlohu dostať lebku ku kostlivcovi. Po ceste na vás čaká množstvo nástrah, ktoré môžete zdolať za pomoci vhodného odoberania niektorých herných prvkov.

4,70 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Flower Rush
V logickej hre Flower Rush budete mať za úlohu dostať semienko do kvetináča a zasadiť tak kvetinu. Aby sa vám to podarilo, musíte v správnom poradí odstrániť niektoré herné prvky. Dôležité bude i správne načasovanie.

3,85 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Flooded Village Xmas Eve
Flooded Village Xmas Eve je perfektná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zničiť všetkých pirátov a ochrániť tak vašu dedinku. Pirátov zničíte tak, že k nim dostanete vodu. Pokiaľ však privediete k pirátom ľad, obživnú a vy budete musieť začať znova.

4,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné