Kategorie Najlepšie logické hry

Hra - Cover Pou 2
Ochráňte príšerku menom Pou pred útokom vesmírnej lode v perfektnej logickej hre Cover Pou 2. K dispozícii budete mať rozličné herné prvky, ktoré je potreba správne na hraciu plochu naskládať a vytvoriť tak pre Poua bezpečný úkryt.

4,15 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Tiny King
Tiny King je skvele spracovaná logická adventúra, v ktorej budete mať za úlohu dostať kráľa v každom levely bezpečne k cieľovým dverám. K tomu je potreba prekonať množstvo prekážok a predovšetkým nájsť a vziať zlatý kľúč, ktorý vám dvere odomkne.

8,85 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Lost Teddy Bear
Lost Teddy Bear je logická hra, v ktorej sa stanete detektívom. Vašou úlohou bude nájsť strateného plyšového medvedíka. Aby sa vám to podarilo, musíte v každom kole nájsť všetky dôkazové predmety. Na hľadanie máte pritom vždy obmedzený čas.

3,63 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné
Hra - 3 Happy Friends
3 Happy Friends je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať v každom kole všetkých mimozemšťanov do lietajúcich tanierov. Aby sa vám to podarilo, musíte spájať aspoň trojice mimozemšťanov rovnakej farby. Pritom sa snažte pozbierať všetky oriešky.

10,29 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Cover and Smash
Cover and Smash je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu ochrániť ducha pred útokom nepriateľa letiaceho v helikoptére. Aby sa vám to podarilo, je potreba z dostupných herných prvkov vybudovať bezpečný bunker. Taktiež nezabudnite odstrániť zlého chlapíka, ktorý sa nachádza v každom kole.

6,46 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Boom the Rock
V logickej hre Boom the Rock bude vašou úlohou dostať raketu k meteoritu, ktorý sa blíži k Zemi a tým ho zničiť. Aby ste každý level úspešne dokončili, musíte trasu rakety naplánovať tak, aby pozbierala všetky trhaviny po ceste a zároveň nenarazila do žiadnej prekážky.

8,67 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Steep Dive Airmail
Steep Dive Airmail je pekne spracovaná logická hra, v ktorej sa stanete pilotom, ktorého úlohou je v každom kole pozbierať všetky obálky. Aby sa vám to podarilo, je potreba dobre nasmerovať trasu lietadla a zároveň sa vyhnúť všetkým prekážkam.

5,06 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Save the Donut
Save the Donut je pekne spracovaná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať donut v každom kole do cieľa. Predtým mu však musíte vytvoriť bezpečnú cestu tak, aby nenarazil na nebezpečné ostne.

4,17 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Boom Balloon
Boom Balloon je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu prasknúť všetky balóniky. Využívať k tomu musíte ostne, šípy a ďalšie špičaté predmety. V každom kole bude pritom dôležitý správny postup a rýchle reakcie.

1,46 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Aliens Go Home
V tejto logickej hre budete mať za úlohu dostať mimozemšťana do kontajnera a postúpiť tak do ďalšieho kola. Aby sa vám to podarilo, je potreba v správnom poradí odstrániť jednotlivé herné prvky.

4,59 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - StealthBound Level Pack
StealthBound Level Pack je perfektná akčná logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať sa v každom kole nepozorovane okolo stráží k cieľovým dverám. Pritom sa snažte pozbierať všetky hviezdičky a ďalšie herné prvky.

10,94 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Snoring Before Time
Snoring Before Time je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu prebudiť slona z tvrdého spánku. Toho docielite tak, že sa ho dotknete s jedným s ostatných zvieratiek. Dôležitá pritom bude presnosť, správne načasovanie a taktuež logické myslenie.

7,33 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Sacrifire
V logickej hre Sacrifire budete mať za úlohu ukradnúť dobre strážený poklad. Aby ste sa bezpečne dostali cež všetkých vojakov, ktorý poklad strážia, musíte vhodne využiť jednotky, ktoré máte k dispozícii. Dôležitá bude rýchlosť, ale i správny postup a logické myslenie.

2,92 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Monsterland 4 One More Junior
Monsterland 4 One More Junior je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu prebudiť veľkú červenú príšerku. Prebudiť ju však môžu len ostatné príšerky, ktoré musíte dopraviť ne jej hlavu. Využívať k tomu bduete rozličné herné prvky, ktoré sa v každom kole nachádzajú.

3,35 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Feed me Moar 3
Feed me Moar 3 je ďalšie pokračovanie logickej hry, v ktorej bude vašou úlohou nakŕmiť príšerku. Aby sa vám to podarilo, musíte správne aktivovať všetky prvky na hracej ploche. Dokážete úspešne zdolať všetky levely?

5,06 MB | Logické superhry

Spustit Podobné