Kategorie Najlepšie logické hry

Hra - Schrodinghost
V logickej hre Schrodinghost bude vašou dostať mačku ukrytú v krabici von z laboratória. Pritom vás nesmie zbadať vedec, ktorý v laboratóriu pracuje. Využívať môžete vašu schopnosť, vďaka ktorej sa dokážete premeniť na ducha a nepozorovane sa tak pohybovať.

11,85 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Hungry Little Bear
Cieľom logickej hry Hungry Little Bear je v každom kole dostať jedlo k hladnému medvedíkovi. Aby ste jedlo uviedli do pohybu, je potreba vhodne odstrániť niektoré plošiny a taktiež správne použiť ďalšie herné prvky, ako napríklad ventilátory.

6,28 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - El Papel
El Papel je zaujímavá logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať hada do cieľa. Po ceste sa musíte snažiť pozbierať čo najviac jedla a iných bonusových predmetov. Okrem toho si budete musieť poradiť so zatvorenými dverami a ďalšími prekážkami.

8,93 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Blob's Story 2
V logickej hre Blob´s Story bude vašou úlohou dopraviť jednookú príšerku k jeho milovanej. Po ceste sa pre ňu snažte nazbierať všetky kvety. Pohyb príšerky budete riadiť za pomoci vhodného presekávania lán, ktoré držia samotné príšerky, ale i ďalšie herné prvky.

4,38 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Jump Out The Box
Jump Out The Box je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať v každom kole chrobáky von z krabice. Aby ste sa dostali k otvoru vedúcemu na slobodu, musíte postupne preskakovať po rozličných plošinách a snažiť sa pritom pozbierať všetky hviezdičky.

10,46 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Fly Kitty Fly
Fly Kitty Fly je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať mačiatko mimo hraciu plochu. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne odstraňovať rozličné prekážky, ktoré mu stoja v ceste. Okrem toho sa snažte pozbierať i všetky tri hviezdičky.

3,62 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Save Astronauts 2
Save Astronauts 2 je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou ochrániť astronautov pred útokom lietajúcich tanierov. K dispozícii budete mať niekoľko predmetov, ktoré je potreba vhodne naukladať na hraciu plochu a tým pre astronautov vytvoriť bezpečný prístrešok.

2,65 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Panduke Got High
Panduke Got High je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť uprchnúť pande liertajúcej na dvoch balónoch. Aby sa vám to podarilo, musíte pande uvoľniť cestu a naviac ochrániť balóny pred zničením. Dokážete úspešne zdolať všetky levely?

3,35 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Mystery IQTest
Mystery IQ Test je perfektná logická hra, ktorá preverí vaše IQ. V hre na vás čakajú rozličné logické úlohy, ktoré musíte sami bez pomoci vyriešiť. Úroveň obtiažnosti jednotlivých úloh sa postupne stupňuje. Aké skóre dokážete získať?

5,64 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Knight Slider
Knight Slider je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať odvážneho rytiera na koniec každého kola. Pritom si budete musieť poradiť s nástrahami a nebezpečnými protivníkmi. Pohyb rytiera budete ovládať len za pomoci otáčania hracej plochy.

6,23 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Freezy Mammoth
Freezy Mammoth je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať v každom kole všetky mamuty do ich príbytkov. Pomáhať vám v tom bude vaša schopnosť zamraziť a rozmraziť všetky predmety, včetne samotných mamutov.

1,78 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Feed Me Moar 2
V logickej hre Feed Me Moar 2 bude vašou úlohou dostať dostatok vody k smädnej príšerke. Využiť k tomu môžete rozličné herné prvky, ktoré dostanú príšerku na požadované miesto. Podarí sa vám úspešne zdolať všetky levely?

5,47 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Cut the Monster 2
Cut the Monster 2 je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou zničiť v každom kole všetky monštrá. Využívať k tomu budete laserovú zbraň, ktorá hravo príšery zlikviduje. Občas si však budete musieť pomôcť i ďalšími hernými prvkami, ktoré vám odstránia prekážky a uvolnia cestu.

5,79 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Willy Likes the Cookie
Willy Likes the Cookie je skvelá logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať sušienku k hladnej prišerke. Toho môžete docieliť za pomoci rozličných herných prvkov, ktoré je potreba na hracej ploche správne rozmiestniť. Podarí sa vám úspešne zdolať všetky levely?

3,61 MB | Najlepšie logické hry

Spustit Podobné
Hra - Sweetland
Sweetland je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať malú príšerku do cieľového teleportu. Po ceste musíte však najskôr získať kľúč a taktiež sa snažte pozbierať všetky hviezdičky. Pohyb príšerky budete riadiť otáčaním celej hracej plochy.

3,61 MB | Logické superhry

Spustit Podobné