Najnovšie hry online zadarmo

Hra - MazeEye
MazeEye je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať oko do cieľových dverí. To však nebude vôbec jednoduché, kedže v ceste vám budú stáť rozličné prekážky. Navyše oko sa dokáže pohybovať len od steny k stene, takže budete musieť nájsť správnu cestu.

1,07 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Another Pretentious Game
Another Pretentious Game je logická hra, ktorá preverí vašu šikovnosť a plánovanie. Vašou úlohou bude v každom kole nasmerovať čiernu linku tak, aby narazila do farebných kolečiek. Pohyb linky však budete riadiť len na začiatku, následne sa bude pohybovať vlastnou zotrvačnosťou.

2,84 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Pentanium
Pentanium je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu odobrať z hracej plochy všetky päťuholníky. Aby sa vám to podarilo, musíte päťuholníky spojovať po dvojiciach. Okrem toho musíte vhodne využívať i farebné päťuholníky, ktoré majú špeciálne vlastnosti.

16,16 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Repixel 2
V druhom pokračovaní hry Repixel 2 bude vašou úlohou opäť hádať rozpixelované obrázky. Obrázky musíte postupne zaostrovať, dokým nebudete schopný uhádnuť, čo je na nich ukryté. Čím menej pixelov zaostríte, tým viac bodov získate.

9,08 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Tricky Shot
Tricky Shot je logická hra, ktorej cieľom je dostať basketballovú loptu do koša na konci kola. K tomu je potreba zostaviť z rozličných herných prvkov bezpečnú cestu. Podarí sa vám úspešne dokončit všetky levely?

0,44 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Building Demolisher 2
Building Demolisher 2 je logická hra, v ktorej musíte v každom kole zlikvidovať všetky budovy. K disozícii budete mať rozličné búracie gule, pričom každá z nich slúži na iný typ materiálu. Okrem toho je potreba i vhodne nasmerovať pohyb gúľ.

8,69 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Match & Merge
Match & Merge je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu spojovať príšerky rovnakých farieb. Snažte sa príšerky presúvať a spojovať tak, aby ste z nich vytvorili štvorec. Akonáhle sa vám to podarí, štovrec sa zmení na ďalšie príšerky a vy môžete pokračovať ďalej.

1,02 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Ducks Match
Ducks Match je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu spájať na hracej plochy kačky rovnakých farieb a tým ich odoberať z hracej plochy. Akonáhle kačky odstránite, pozadie políčok zmení svoju farbu. Pre postup do ďalšieho kola je potreba zmeniť farbu všetkých políčiek na hracej ploche.

1,40 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Aborigines
Aborigines je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zlikvidovať všetky príšerky. K tomu je potreba na hraciu plochu vhodne umiestňovať rozličné prírodné katastrofy. Počet katastrôf je v každom kole obmedzený, takže si musíte každý ťah dobre rozmysliet.

5,74 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Lumidisk
Lumidisk je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu premeniť všetky disky na hracej ploche na svoju farbu. Váš súper sa však bude pokúšať o to isté, takže aby ste mohli zvíťaziť je potreba zvoliť vhodnú stratégiu.

6,27 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Sushi Time
Sushi Time je logická hra, v ktorej musíte v každom kole odobrať z hracej plochy presne stanovený počet rozličných kúskov sushi. Sushi však môžete z plochy odobrať len v prípade, že sa vedľa seba nachádzajú rovnaké kúsky. Navyše počet ťahov máte obmedzený.

| Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Nectrostorm
Nectostorm je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou odstrániť v každom kole z hracej plochy všetkých kostlivcov. Kostlivcov odstránite za pomoci otáčania políčok. Počet ťahov je obmedzený, takže si každý krok dobre rozmyslite.

2,22 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Kill The Creeper
V akčnej logickej hre Kill The Creeper budete mať za úlohu zabiť zombie príšeru. Aby sa vám to podarilo, musíte príšeru dostať do lávy. Toho docielite len za pomoci vhodného odoberania rozličných herných prvkov.

2,79 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Nectostorm
Nectostorm je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zbaviť sa všetkých kostlivcov na hracej ploche. Otočením vybraného políčka môžete kostlivcov pochovať do zeme. Zároveň sa však prevrtátia aj všetky okolné políčka, takže je potreba si jednotlivé ťahy premyslieť.

2,22 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné
Hra - Match Craft
Match Craft je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu spájať rovnaké prvky a nahrať tak dostatok bodov na postup do ďalšieho kola. Snažte sa vytvárať čo najdlhšie reťazce, aby ste získali čo najviac bodov.

8,32 MB | Najnovšie hry

Spustit Podobné