Najobľúbenejšie hry online zdarma

Hra - Football Challenge
V športovej logickej hre Football Challenge budete mať za úlohu dostať v každom kole futbalovú loptu do brány. Aby sa vám to podarilo, musíte si loptu nahrávať medzi vlastnými hráčmi a nájsť miesto, odkiaľ ju strelíte do brány tak, aby ste nezasiahli súperovho hráča.

1,22 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Dead Hungry 2
Dead Hungry 2 je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu nakŕmiť všetky hladné zombie. Každá zombie je inak hladná a podľa toho má aj inú farbu. Naukladajte zombie vhodne na hraciu plochu tak, aby boli všetky najedené a spokojné.

3,53 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Minesweeper
Minesweeper je nové spracovanie starej známej hry Míny. Cieľom hry je odhaliť všetky míny, ktoré sú ukryté na hracej ploche. Využívať pritom musíte čísla, ktoré označujú koľko mín sa nachádza v ich bezprostrednom okolí.

0,23 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Shoot'n'Shout II
Shoot'n'Shout II je akčná logická hra, v ktorej budete mať za úlohu pomôcť hlavnému hrdinovi zlikvidovať všetkých nepriateľov. K dispozícii budete mať rôzne zbrane, ktore musíte vhodne využiť k interakcii s hernými prvkami alebo k ničeniu nepriateľov.

5,28 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Save Turty
Save Turty je logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zachrániť malú korytnačku. Aby sa vám to podarilo, je potreba z hracej plochy vhodne odoberať niektoré herné prvky. Pritom si musíte dávať pozor na ostne, bomby a ďalšie nebezepčné prvky.

5,10 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Flick Color
Flick Color je zaujímavá logická hra, v ktorej budete mať za úlohu zafarbiť celú hraciu plochu jednou farbou. Začínať budete v ľavom hornom rohu, odkiaľ môžete zabranú plochu neustále rozširovať a to za pomoci vhodnej zmeny farieb.

1,57 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Crystals
Crystals je jednoduchá logická hra, v ktorej bude vašou úlohou spájať trojice rovnakých kryštálov a tým ich odoberať z hracej plochy. Kryštály sa snažte odoberať v blízkosti tých, ktoré uviazli v kocke ľadu a tým ich oslobodiť.

5,16 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Xmas Gift Matcher
Xmas Gift Matcher je logická hra, v ktorej musíte spíjať trojice rovnakých vianočných darčekov. Pokiaľ nejakú trojicu spojíte, pozadie sa zmení na svetlejšiu farbu. Do ďalšieho kola môžete postúpiť, až všetky políčka budú svetlo modrej farby.

1,26 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Follow
Follow je netradičná logická hra, ktorá preverí predovšetkým vašu pamäť. Vašou úlohou bude pozorne sledovať pohyb modrého štvorčeka po hracej ploche a ten následne s bielym štvorčekom zopakovať. Obtiažnosť rastie každým kolom.

0,64 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Halloween Spook
Cieľom logickej hry Halloween Spook je dostať halloweenskú príšerku do pripraveného kotla. Aby sa vám to podarilo, je potreba z hracej plochy vhodne odoberať rozličné herné prvky. Pritom si dávajte pozor, aby ste neublížili nevinným ľuďom.

1,67 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Paper Cannon 3
V treťom pokračovaní logickej hry Paper Cannon 3 budete mať za úlohu zničiť za pomoci dela všetky príšerky. V každom kole vám pritom budú v ceste stáť iné prekážky, ktoré je možné prekonať len presným mierením a vhodným načasovaním.

2,07 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Monster Match
Monster Match je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou spájať rovnaké príšerky a tým vytvoriť príšerky nové. Na hracej ploche sa budú postupne objavovať ďalšie príšerky, takže si dávajte pozor, aby sa nezaplnila celá hracia plocha, inak prehrávate.

| Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - ChuppyShills
V logickej hre ChuppyShills budete mať za úlohu pomocou veľkého vysavača odstrániť z hracej plochy všetky chlpaté príšerky. Príšerky sa často budú nachádzať na nedostupných miestach, takže musíte vhodne interagovať s okolnými prvkami, aby ste sa k ním dostali.

3,95 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Touch Me Once
Touch Me Once je logická hra, v ktorej budete mať v každom kole za úlohu obkresliť obrázok presne podľa predlohy. Spočiatku to bude pomerne jednoduché, avšak obtiažnosť jednotlivých levelov sa rýchlo stupňuje. Dokážete všetky obrázky nakresliť na jeden ťah?

11,31 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Space hero
Space hero je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať astronauta na vesmírnu základňu. Toho docielite len vhodnou interkciou s okolnými hernými prvkami. Dokážete úspešne zdolať všetky levely?

1,21 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné