Najobľúbenejšie hry online zdarma

Hra - Connect It
Použite vždy tie správne zadané prvky na správnych miestach a obnovte elektrické spojenie. Aby sa k sebe obaja nadobudnuté póly priblížili, musíte uviesť do chodu sústavu ozubených kolies. V každom leveli bude vždy náročnejšia uvedomiť si, ktoré koleso patrí na ktoré miesto av akom poradí je nutné ich nainštalovať.

1,70 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Vehicles
Pohrajte sa s autíčkami, podobne ako keď ste boli malí. Vašou úlohou bude dopraviť správna auta na určené miesto. Zlé (čierne) autá potom musíte vystrkat z plošiny. Zo začiatku to bude celkom jednoduché, ale postupom levelov sa už budete musieť celkom zamyslieť. Autá sa rozbehnúť a zastaví vždy keď na ne kliknete.

3,09 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Alxemy
Vytvorte si celý vlastné celý svet v zaujímavej hre Alxemy. Začnete od púhych štyroch základných prvkov, ktorých kombináciou budete vytvárať ďalšie a ďalšie komplikovanejšie prvky a veci, až sa dostanete k živočíchom a veciam. Zo zeme a ohňa dostanete napríklad kameň, z kameňa a vetra piesok a tak ďalej.

1,94 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - The Paint Gunner
The Paint Gunner je zaujímavá a logická hra s prvkami skákačky, v ktorej je Vašou hlavnou úlohou dostať sa cez veľa prekážok až ku dverám do ďalšieho levelu. Prekážky budete prekonávať pomocou zbrane strieľajúci rôzne farby. Každá farba má iné vlastnosti, bez ktorých by prekážky nebolo možné prekonať.

6,71 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Angry Birds
Angry Birds je výborná hra, ktorú môžete poznať aj zo svojho mobilu. Uplatníte tú svoj ​​dobrý postreh aj presnú mušku. Budete totiž prakom vystreľovať roztomilé "naštvané vtáky", ktorí chcú vlastným telom zničiť všetky vydesená prasiatka. Prasiatka sa ale schovávajú v najrôznejších stavbách a tak je treba zasiahnuť správne miesto, aby sa zrútili. Vtáky sú vždy 4 a rovnako máte aj…

3,82 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Abuba The Alien
Pomôžte roztomilému mimozemšťanovi Abubovi, ktorý stroskotal na našej planéte, odletieť späť domov. Nebudete nebude ale vôbec jednoduché prísť vždy na to, čo musí mimozemšťan urobiť a aké predmety použiť, aby sa na svojej ceste dostal ďalej.

4,46 MB | Logické adventúry

Spustit Podobné
Hra - Legend of Ping Pong
Hráte radi stolný tenis? V tejto hre si môžete ping pong zahrať proti počítaču. Vyberte si národ, za ktorý budete hrať a pustite sa do zápasu. V hre môžete používať aj rôzne falše a špeciálne strely.

0,95 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Piškvorky
Táto hra funguje na princípe klasických piškvorek. Do políčok vkladáte farebné guľôčky a snažíte sa mať ich vedľa seba päť. O to isté sa snaží aj váš protivník a zároveň sa vám snažia zabrániť v tom, aby ste mali rad alebo stĺpec piatich guličiek skôr. Klasická logická hra, ktorú si však môžete zahrať len proti počítaču.

0,06 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Black Sails
Zahrajte si túto podarenú hru, v ktorej sa stanete kapitánom lodi v Karibiku. Obchodujte, zvádzajte námorné súboje s ostatnými flotilami, najímajte posádky a nakupujte nové zbrane. Hra je naozaj prepracovaná a ponúka veľa možností.

3,77 MB | Najhranejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Easy Chess
Všetci, ktorí radi hrajú šach iste ocenia túto onlinovky Easy Chess. Vyskúšajte svoje logické myslenie proti počítaču a zistite, či ho dokážete poraziť. Cieľom tejto hry je dostať súperovho kráľa do takej pozície, aby sa nemohol pohnúť bez toho, aby mu hrozil útok od vašich figúrok.

0,07 MB | Najobľúbenejšie hry

Spustit Podobné
Hra - Tron
Táto online hra je vytvorená na základe závodov, ktoré ste mohli vidieť vo filme Tron. Vašou úlohou je poraziť nepriateľa. Nejde však o to, byť v cieli rýchlejšie, ale znemožniť nepriateľovi cestu. Snažte sa za sebou vytvoriť takú línie, aby váš spoluhráč nemohol prejsť ďalej a narazil do nej. Musíte sa však vyhýbať jeho línia, ktorá má rovnakú funkciu.

0,30 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné
Hra - Stake Your Claim
Zaujímavá logická hra, ktorú môžu hrať aj dvaja hráči. Princíp hrania spočíva v ohraničovanie území. Hráči sa striedajú v ťahoch, v každom ťahu môžete umiestniť jedno ohraničenie. Ten kto ohraničený priestor uzavrie, získava body za získané územie. Ak sa na území nachádza zlato, získavate body naviac.

1,43 MB | Logické hry pre dvoch

Spustit Podobné
Hra - Governor of Poker 2
Kartová hra, ktorú vńa Slovensku môžeme poznať aj pod názvom Vojna. Vyberiete si súper a karty s ktorými budete hrať a potom len predkladáte karty, ktoré máte v balíčku. Ten kto má vyššiu kartu, berie obe. Ak sa stretnú dve karty rovnakej hodnoty, naskladajú sa ďalšie 4 a posledné dve sú rozhodujúce. Cieľom hry je obrat súpera o všetky jeho karty.

10,77 MB | Kartové hry

Spustit Podobné
Hra - Tricky Jungle Game
Postrehové hra Tricky Jungle Game funguje podobne ako známe Škrupinky. Stavíte sumu a potom sledujete, v pod ktorým z troch predmetov je gulička ukrytá. Ak na konci uhádnete správnu pozíciu, vyhrávate, v opačnom prípade o vsadené body prídete.

0,58 MB | Hry hladanie

Spustit Podobné